Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikgoscgosc

Brakuje mi Ciebie

Polecane posty

Gość Dominikgoscgosc

Ola:)Tęsknię za Twoim pięknem i zmysłowym,kobiecym ciepłem.Co mogę jeszcze zrobić byś mnie polubiła.Nie chcę Ci szkodzić dlatego nie będę już pisał w moim Twoim topie.Brzydkie słowa były nie na miejscu ale chciałem Cię obronić. Będę szukał Cię wszędzie.Zawsze Rusałko,tak Cię sobie nazwałem:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Nie ważne i tak Jej tu teraz nie ma.Wypije za Twoje zdrowie Ola.Do dna i do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola będzie się teraz rypała ile wlezie, ale nie z tobą baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Spadówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Kiedyś zabłądziłem w snach bo szukałem tam Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
"Twe oczy jak piękne świece a w sercu źródło promienia Więc chciałbym Twoje serce ocalić od zapomnienia" Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Jesteś:) Teraz mi nie uciekniesz,do sierpnia mam czas i wykorzystam go zakupocholiczko w koronkowej mini:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Nie mam dobrych wieści Rusałko;Niemcy zdobędą złoto.Pokazali że trzeba mieć odwagę i determinację by sięgać po to co najlepsze.Przekopę wszystko co możliwe i sięgnę. Pamiętałaś o mnie dziękując za muzyczną dedykację ,to dla mnie mały ale ważny punkt zaczepienia Nieogryzgku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ciomka poluka turasowi, a jego kolo czarny jak smoła bambo z Afrika posuwa ją od tylasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu będzie robić deep throat bogatym Hiszpanom haha robotna dziewczyna z Oli jakoś trzeba zarobić na koronkowe mini i gladiatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będzie, a temu frajerowi nawet laski nie robi, bo chce żeby myślał, że ona taka porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dziewczyna usta do laski to fakt,dobra d/u/p/a ogólnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Różnie możesz myśleć o mnie. Pewnie sądzisz że wylukałem piękną dziewczynę i napaliłem sie.Uwierz.Nie jest tak.W Twoich postach zobaczyłem świetną kobietę,mającą zasady,zdecydowane poglądy,wykształconą,pełną pasji i talentu , bez kompleksów.Obserwuję Cię od roku i jestem zauroczony.Sam ułomkiem umysłowym i fizycznym też nie jestem dlatego myślę o tym by zaproponować coś więcej niż tylko pisanie na kafee .Wiem że muszę zdobyć Twoje zaufanie .Wiem że jesteś jakiś czas sama,wyczytałem to.Wszystko zależy od Ciebie.Trudno napisać więcej na forum.Nie chcę Ci szkodzić Nieogryzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Jestem gotowy podać publicznie adres e-mail czy czy swoją stronę fb.Zobaczysz że mogę patrzeć z góry w oczy :P Hejtami się nie przejmuj,dla mnie jesteś Numerem Jeden .Zazdrość może udławićstąd te bzdury. To dla Ciebiehttp://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się człowieku umów na randkę jak człowiek, a nie tutaj jakiś kabaret odstawiasz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ...pozostaje mi poraz drugi wkleić część wypowiedzi z tamtego teamtu :Jakieś małe ludziki, tik taki z mózgownicami wypranymi kwasem.Chciałabym się z nich zaśmiac ale nie wypada śmiać się z chorego.Węszą,dopisują fabułę,konfabulują.Paranoicy.Chamstwo,podłość,małość trzeba zbyć milczeniem.Nigdy nie dyskutuj z głupcem bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.Brudne toto więc widzi wokół siebie tylko brud. Nie znamy sie w ogóle,nie widzieliśmy a tu takie bzdury. Sa dwa wyjścia dla mnie-albo przestać tu pisać albo zostać i stawić czoła.Ponieważ mma charakter który kulom sie nie kłania niedoczekanie że jakieś naćpane kwasem tik taki mogą mnie złamać swoimi szmatławymi metodami.Nic z tego. Tylko słabi się wycofują.Albo ci co mają coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ...pozostaje mi poraz drugi wkleić część wypowiedzi z tamtego tematu :Jakieś małe ludziki, tik taki z mózgownicami wypranymi kwasem.Chciałabym się z nich zaśmiać ale nie wypada śmiać się z chorego.Węszą,dopisują fabułę,konfabulują.Paranoicy.Chamstwo,podłość,małość trzeba zbyć milczeniem.Nigdy nie dyskutuj z głupcem bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.Brudne toto więc widzi wokół siebie tylko brud. Nie znamy sie w ogóle,nie widzieliśmy a tu takie bzdury. Sa dwa wyjścia dla mnie-albo przestać tu pisać albo zostać i stawić czoła.Ponieważ mam charakter który kulom sie nie kłania niedoczekanie że jakieś naćpane kwasem tik taki mogą mnie złamać swoimi szmatławymi metodami.Nic z tego. Tylko słabi się wycofują.Albo ci co mają coś na sumieniu.Nie o zazdrość chodzi bo czego zazdroscić,to takie zaczepianie gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ...pozostaje mi poraz drugi wkleić część wypowiedzi z tamtego teamtu :Jakieś małe ludziki, tik taki z mózgownicami wypranymi kwasem.Chciałabym się z nich zaśmiac ale nie wypada śmiać się z chorego.Węszą,dopisują fabułę,konfabulują.Paranoicy.Chamstwo,podłość,małość trzeba zbyć milczeniem.Nigdy nie dyskutuj z głupcem bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.Brudne toto więc widzi wokół siebie tylko brud. Nie znamy sie w ogóle,nie widzieliśmy a tu takie bzdury. Sa dwa wyjścia dla mnie-albo przestać tu pisać albo zostać i stawić czoła.Ponieważ mma charakter który kulom sie nie kłania niedoczekanie że jakieś naćpane kwasem tik taki mogą mnie złamać swoimi szmatławymi metodami.Nic z tego. Tylko słabi się wycofują.Albo ci co mają coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze teraz! No cóż ...pozostaje mi poraz drugi wkleić część wypowiedzi z tamtego teamtu :Jakieś małe ludziki, tik taki z mózgownicami wypranymi kwasem.Chciałabym się z nich zaśmiac ale nie wypada śmiać się z chorego.Węszą,dopisują fabułę,konfabulują.Paranoicy.Chamstwo,podłość,małość trzeba zbyć milczeniem.Nigdy nie dyskutuj z głupcem bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.Brudne toto więc widzi wokół siebie tylko brud. Nie znamy sie w ogóle,nie widzieliśmy a tu takie bzdury. Sa dwa wyjścia dla mnie-albo przestać tu pisać albo zostać i stawić czoła.Ponieważ mma charakter który kulom sie nie kłania niedoczekanie że jakieś naćpane kwasem tik taki mogą mnie złamać swoimi szmatławymi metodami.Nic z tego. Tylko słabi się wycofują.Albo ci co mają coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ...pozostaje mi poraz drugi wkleić część wypowiedzi z tamtego teamtu :Jakieś małe ludziki, tik taki z mózgownicami wypranymi kwasem.Chciałabym się z nich zaśmiac ale nie wypada śmiać się z chorego.Węszą,dopisują fabułę,konfabulują.Paranoicy.Chamstwo,podłość,małość trzeba zbyć milczeniem.Nigdy nie dyskutuj z głupcem bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.Brudne toto więc widzi wokół siebie tylko brud. Nie znamy sie w ogóle,nie widzieliśmy a tu takie bzdury. Sa dwa wyjścia dla mnie-albo przestać tu pisać albo zostać i stawić czoła.Ponieważ mma charakter który kulom sie nie kłania niedoczekanie że jakieś naćpane kwasem tik taki mogą mnie złamać swoimi szmatławymi metodami.Nic z tego. Tylko słabi się wycofują.Albo ci co mają coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Nie rozumiem,co znaczy Twoja piosenka?Nie chcesz ze mną rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kliknij na jej nick to zobaczysz co chciała powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ...pozostaje mi poraz drugi wkleić część wypowiedzi z tamtego teamtu :Jakieś małe ludziki, tik taki z mózgownicami wypranymi kwasem.Chciałabym się z nich zaśmiac ale nie wypada śmiać się z chorego.Węszą,dopisują fabułę,konfabulują.Paranoicy.Chamstwo,podłość,małość trzeba zbyć milczeniem.Nigdy nie dyskutuj z głupcem bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.Brudne toto więc widzi wokół siebie tylko brud. Nie znamy sie w ogóle,nie widzieliśmy a tu takie bzdury. Sa dwa wyjścia dla mnie-albo przestać tu pisać albo zostać i stawić czoła.Ponieważ mma charakter który kulom sie nie kłania niedoczekanie że jakieś naćpane kwasem tik taki mogą mnie złamać swoimi szmatławymi metodami.Nic z tego. Tylko słabi się wycofują.Albo ci co mają coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż ...pozostaje mi poraz drugi wkleić część wypowiedzi z tamtego teamtu :Jakieś małe ludziki, tik taki z mózgownicami wypranymi kwasem.Chciałabym się z nich zaśmiac ale nie wypada śmiać się z chorego.Węszą,dopisują fabułę,konfabulują.Paranoicy.Chamstwo,podłość,małość t...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgosbgosc
Przestraszyłem się że mnie wyautowałaś jak Niemcy Brazylię:P Co sądzisz o mojej propozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,to dość dziwna sprawa. Dobrze byłoby z jednej strony wiedzieć z kim się pisze-żeby nie okazało się że po drugiej stronie siedzi jakiś podstarzały amant z całym szacunkiem bo czas nie stoi w miejscu dla nikogo ale jednak jakieś kryteria byłyby wskazane:):P Nie jestem gotowa ,nie wiem co to w ogóle jest -może jakaś podpucha?Różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Możesz być absolutnie spokojna.Jestem rok przed trzydziestką,od pół roku wolny po trzyletnim związku Rozumiem Twoje obawy,potrzebujesz czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu się z nią umów:-P ludzie litości, jakie te dzisiejsze chłopy rozmemłane są :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikgoscgosc
Chodzi o to że podobasz mi się nie tylko wizualnie:P ale mamy podobne poglądy na wiele spraw.Uroda plus charyzma są niebezpiecznym połączeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×