Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiawlosciakkkkkk

Brat bierze narkotyki. 18 latek. co robic ??

Polecane posty

Gość sylwiawlosciakkkkkk

Nie mam dowodow, ale takie podejrzenia mam. co teraz ? powiedziec mamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
to nic zlego, jak bierze z glowa i umiarem to ok mozna sie dobrze bawic i odciaz od rzeczywuistosci chociaz na chwile, a co sokladnie bierze? wiesz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
pogadaj z bratem, pokaż mu jaki czeka go los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chryperert
powiedz,zanim będzie za późno........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
zakupić miejsce na cmentarzu, będzie jak znalazł. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiawlosciakkkkkk
nie znam się , mowil cos o fecie (?) odczas rozmowy przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
co bierze!!!! gaDAJ kurwa to ci powiem co masz robic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suprajsssss
widze ze ty tez nieźle wciagasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
fskad jestes? ma dobry towarek?/ ile płaci??? podaj na niego namiary :) tez bym cos w kinol przyjebała ale ost ciezko z dobrym towarkiem na osiedlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
zajmij sie soba a nie bratem, nie bron boze nie kabluj starym kapujesz? jak tak sie o niego martwisz to pogadaj z nim a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
feta to amfetamina, mój kumpel kiedyś brał fete, tabsy, grzyby, trawe i jeszcze to mieszal z alko (byl barmanem) i po jakims czasie zaczelo mu sie pieprzyc w glowie, wydawalo mu sie ze go podsłuchuja, sledza, mowia o nim w radiu itp. poczatki schizofrenii, dopiero psychiatra i leki mu pomogly (byl tez jakis czas na oddziale zamknietym), takze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suprajsssss
to ja tyle waaze-> sądząc po twoich komentarzach albo jesteś opóźniona w rozwoju albo w mózgu masz już dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra fuka nie jest zła
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiawlosciakkkkkk
Akurat wątpie, ze moja rozmowa z nim coś da, bo ostatnio a wlasciwie od dluzszego czasu ma okres buntu. Zrobil sobie tatuaz bez pytania rodzicow o zgode, zadaje sie z jakimiś podejrzanymi typami i nikt nie moze mu przemowic do rozsadku. Ale zeby sie wpakowal w branie narkotykow to juz przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
suprajsss a ty masz downa haha, jestem za narkotykami, skoro alko i papierosy sa leglane dlaczego nielegalna ma byc niegorzna trawa czy cos innego, kiedys nawet heroina byla dostepna i byla traktowana jak lekarstwo!!! powinien miec człowiek wybór!!! chce to niech bierze i nic nikomu do tego!!! ale w dzisiejszych czasach nie ma wolności, wszyscy jestesmy niewolnikami i nawet sobie z tego sprawy nie zdajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suprajsssss
ja pierdole słuchaj dziecko.. Nie chodzi mi o brak możliwośći zalegalizowania narkotyków tylko o sposób w jaki składasz zdania pustaku. Twój iloraz inteligencji jest ujemny a konwersując z tobą czuje że głupieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba jestes
jebnieta ty wyzej... narkotyki do grobu prowadza, skoro sa takie zajebiste i jestes za to po co sa odwyki ?? jebnij sie w lepetyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
surprajsss wybacz ale z gównem nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
ty idiotko!!! bo narkotyki sa dla osob z silną psychiką ktore potrafią brac z glową i z umiarem, od czasu do czasu, nie dla holoty ktora cpa po to zeby cpać!!!! i jak sa tacy pojebani nie dziwne ze laduje na odwyku smiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba jestes
a czy ty dziwko pierdolona pojebana zanim zaczniesz dałnico brać skad mozesz wiedziec czy masz taka silna wole ?? uzależnic sie latwo ... poza tym mlodziez ma taki okres ze testuje rozne rzeczy i latwo o uzaleznienie i nawet smierc, wiec pomysl debilko zanim nabierzesz jakikolwiek debilizm a najlepiej sama sie zaćpaj i zamknij ryj bo takich ludzi jak ty to tylko zamknac w kojcu pojebuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
nie wierzysz no to kurwa zobaczysz gnój ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsfbf
wasz dyskusja jest żenująca, jesteście obydwie siebie warte, autorka zadała pytanie a wy jej rozjebalyscie watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tyle waaze
ty pierdolnieta szmato bez bozgu!!! jak ktos jest takim uposledzonym kretynem, ze sam nie wie nic o sobie, to sie nie zabiera za takie rzeczy!! kazdy jest odpoiwedzilany sam za siebie rozumiesz prostaczko bez szkoły?? wiec zamknij dupe prostytutko bo zaraz zobaczysz gwiazdy !!! ynteligencie zal mi cie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
No to ekstra!Odradz mu te gówniane(piękne) życie jeszcze sobie bardziej zniszczy,uświadom go,że to nic dobrego... Hej ;) 'zapasy na wesoło' czyj to za kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba jestes
ty jestes popierdolona, pojebuska. Myslisz ze nastolatek wie o sobie wszystko na 200 % jak sięga po alkohol, czy narkotyki ?? Chyba z dębu spadlas i to na mózg. Ciekawe czy swoim dzieciom tez bys doradzila branie tego świństwa, zajebana szmato. Niech wszyscy ćpaja, ci o silnej psychice beda zyli z wyniszczonym przez prochy organizmem a ci o slabej psychice sie zacpaja, twoja logika jest godna podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiawlosciakkkk
ja tylko prosze o pomoc w sprawei brata !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
Od czego by tu zacząć...hm faktycznie narkotyk czy alkohol są wymyślone przez debili ale po to by nAM kochani życie umilić no ale to nawet człowiek wiedząc czym to grozi wpada w te bagno.To są toksyny,których zresztą w świecie jest w brud np. w jedzeniu.Czujesz się lepiej a na drugi dzień wszystko wychodzi i oczywiście owe toksyny zalegają w organizmie i jest coraz gorzej i gorzej...Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suprajsssss
to ja tyle waaze->gówno to matka cie tak na obiad woła pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
Takiem czuł,że to tekst peji-pozdro dla RySiA i całego z.i.p całego świata też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×