Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siostra_qwerty

Brat

Polecane posty

Gość siostra_qwerty

Witam, wiem, że może nie jest to odpowiedni dział, ale tu wydaje mi się, że znajdę więcej normalnych osób niż na ogólnym. Mam 22 lata i kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że mam brata (spłodzonego przez mojego ojca z inną kobietą). Musiałam sobie to wszystko przetrawić, ale chyba nadszedł czas, żeby podjąć decyzję, czy chciałabym go poznać. Nie mogę porozmawiać o tym z rodzicami, bo moja mama nie żyje, a ojciec... no cóż, nie chcę rozmawiać z nim na ten temat, nie mogę się pogodzić z tym, że zdradził mamę. Chłopak jest ode mnie 3 lata starszy, widziałam jego profil na facebooku. Ani ja, ani on (najprawdopodobniej) nie mamy rodzeństwa. Ale wydaje mi się, że on nie chce mnie znać, skoro nie próbował mnie nigdy szukać, a na pewno musiał wiedzieć wcześniej. Studiujemy w jednym mieście. Co byście zrobiły i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam do konca sytuacji, moze brat ma zal do ojca i dlatego nie chcial Cie poznac, jesli faktycznie wie, ze jestes jego siostra... Musisz sama sobie odpowiedziec, czy czujesz potrzebe go poznac i czy zniesiesz ewentulne odrzucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ze o tobie wiedzial ? Moj znajomy majac 18 lat dowiedzial sie ze ma siostrę, swoją rowiesniczke . Jego matka tez nie wiedziala o tej dziewczynie. Wiem ze nawiazali jakis kontakt. Realcje byly umiarkowane. Nie wiem jak to sie dalej potoczylo bo minęło kilka lat i nie mamy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra_qwerty
Boję się odrzucenia i boję się innych rzeczy, że mnie wyśmieje, że mu dupę zawracam, że powie, że nie jestem jego siostrą, że powie coś na moich rodziców. Ten strach mnie paraliżuje. Boję się, że pomyśli, że wiedziałam dużo wcześniej, że nie uwierzy, że rodzice to przede mną ukrywali. Ale im dłużej to trwa tym mam większe poczucie winy, tym bardziej się oddalam i myślę, że jest coraz gorzej. Myślę też, czy on mógłby nie wiedzieć o moim istnieniu, czy to możliwe, że nikt mu nie powiedział? Wiedział kim jest ojciec, gdzie mieszka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt duzo od jego podejscia zalezy. Czy jest czlowiekiem otwartym i czy matka nastawiala go negatywnie do ojca, czy moze odwrotnie. Nie macie wspolnych znajomych? Kogos, kto moze Ci cos o jego charakterze powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×