Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrześniowa mama 22

Bratowa chce dać na imię dziecku tak samo jak my była już sprzeczka boję się co

Polecane posty

Gość wrześniowa mama 22

będzie dalej...O tóż pod koniec września ona ma termin - ja rodzę we wrześniu...Wszyscy w rodzinie wiedzieli jak chcemy dać na imię naszemu synku bo o tym imieniu myśleliśmy od zawsze i chcieliśmy żeby było orginalne...i takie jest nie wiem tylko dlaczego mój brat z bratową chcą nam zrobić na złość i dać takie samo! Z tego wszystkiego po tej całej sprzeczce tak się denerwuję że o niczym innym nie myślę tylko o tym numerze co nam chcą wywinąć...jak ich namówić żeby zmienili zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama 22
*pod koniec sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie powiedzenie, że głupszemu się ustępuje i nie "synku", a "synkowi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże zlituj SIĘ u mnie w rodziNie imiona się powielają Itragedii nikt nie robi są 2Natalie ,2 Joanny,2 Katarzyny i wszycy żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale u nas ma być Brajan i nie chcę aby byly dwa Brajany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupio,żeby dziadkowie mieli dwóch wnuków o tym samym imieniu,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tak się nie oburzaj bo jesteś śmieszna, jak mała urażona księżniczka z piaskownicy.... sąsiadom też zakażesz nazywania swoich dzieci "twoim wybranym imieniem" ?! każdy ma prawo nadać imię jakie sobie wybierze a Tobie nic do tego a przy okazji sprawdź w słowniku pisownię słowa ORYGINALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, choć to głupie jest, głupio wygląda, to może nazwać tak samo jak Wasz. Na upartego moglibyście nazwać tak dziecko mimo, że oni nazwą. No tylko to głupie. Dwóch wnuków w tym samym wieku i o tym samym imieniu. I co? Po nazwisku wołać? :D Może na jakimś spotkaniu rodzinnym przy nich i przy innych powiedzcie, że się cieszycie, że nazwiecie synka tak a tak? Albo głośno wspomnijcie, że Wam przykro, że choć wszyscy wiedzieli jak chcecie nazwać synka, to bratowa postanowiła to zrobić pierwsza. Może zmieni zdanie. No jest bardzo złośliwa i nie w porządku. Ale takie mamy egoistyczne czasy, że jakby ona tu napisała, że chce nazwać syna tak jak Wy, to by dostała odpowiedzi, że to jej dziecko i niech nawie jak chce, bo ma do tego prawo, a mało kto pomyślałby o Waszych uczuciach, o tym że pierwsi chcieliście (i już wiecie żeby na przyszłość się nie zdradzać z pomysłami). Może to głupie porównanie dziecka do włosów, ale kiedyś koleżanka zastanawiała się nad zmianą swoich blond włosów na kasztanowe. Ja wzięłam rudą farbę w dłoń i spytałam, czy by mi pasowało. Tydzień później ona była zafarbowana na rudo. I też mi się głupio zrobiło, bo przecież wiedziała, że ja o tym kolorze myślę, a sama chciała inny. No może puste, ale nie lubię mieć tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i już są takie wpisy o jakich wspominałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat ma żonę o takim samym imieniu jak ja. Może powinnam była mu zabronić się z nią żenić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajan :D kobieto to nie jest oryginalne imię tak ludzie nazywają swoje dzieci z nizin społecznych no chyba że mieszkają za granicą zrobisz krzywdę dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już chcesz iść za zagraniczną modą możesz wołać na swojego synka imieniem i nazwiskiem albo używając obu imion aż mnie ciekawość zżera jakie mu dasz drugie imie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja autorkę rozumiem,, w rodzinie może i imiona się powielają, ale imiona bliskich kuzynów to już chyba przesada! - przecież to jest dziecko jej brata!! dlatego nie rozumiem tych komentarzy powyżej.. autorko pogadaj z bratem.. jesteś pewna że oni wiedzieli? jeśli tak to jest to czyste chamstwo, ale może jeszcze los zrobi im na złość i to ty urodzisz pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama 22
Ja wiem że się gupszemu ustępuję ale już nie raz i nie dwa jej ustąpiłam...no nie wiem czy to takie dobre żeby w tak bliskiej rodzinie imiona się powtarzały ja nie chcę żeby tak było...a ja poza tym wiem z zaufanego źró dła że bratowa póki się nie dowiedziała jakie wybraliśmy to miała inne wybrane...no ja wiem właśnie że to mega złośliwe i podłe z jej strony...u nas to wszyscy od zawsze wiedzieli jakie nam się imię najbardziej podoba...tylko bratowa była niewtajemniczona a jak już trzeba było odpowiedzieć bo wszyscy pytali ''jakie imię, no jakie wybraliście'' to sprawa się rypła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej bratową daj mu Dżastin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama 22
Brajan smiech.gif kobieto to nie jest oryginalne imię tak ludzie nazywają swoje dzieci z nizin społecznych no chyba że mieszkają za granicą zrobisz krzywdę dziecku Szkoda że się nie zorientowałeś gościu że z tym Brajanem to był podszyw ja bym tak nigdy dziecka nie nazwała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mowilas im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co mówiliscie o tym, jakie imię wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale może jeszcze los zrobi im na złość i to ty urodzisz pierwsza " druga, która rozminęła się z rozumem i życzy autorce urodzenia wcześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne pannice i ich durne problemiki skoro imię synka urasta do rangi wielkiego problemu zerwij wszelkie stosunki z bratem i bratową a wtedy problem powielającego imienia w rodzinie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje, ze to przez ciązę szaleją Ci hormony :) Co możesz na to poradzić? No nic. Więc olej temat. Sama piszesz, ze wszyscy wiedzieli o tym, ze to Wy od zawsze chcieliscie tak nazwać synka. Więc laska się troche wygłupi:) A moze zmieni zdanie? Może tak gada, zeby Cie zdenerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama 22
Jakby to było u jakich dalszych sąsiadów albo kuzynostwa to może bym to jakoś przełknęła...:( ale ja wiem że ona to zrobiła po złości i moi rodzice przez jej głupotę mają mieć teraz dwóch wnuczków o tym samym niezwykłym imieniu??? Powiedzieliśmy im bo pytali i nas nagabywali...co miałam bratu nie powiedzieć??? nie moja wina że jej wszystko wypaplał a ona to podłapała...przykro mi cholernie płakać mi się chce jak o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakiś przymus by nadawać imię które wybrałaś wcześniej ? przecież równie dobrze ty możesz zmienić zdanie, prawda ? no ale zaraz napiszesz że nie bo przecież wybrałaś wcześniej i całą rodzinę już poinformowałaś.....tupnij jeszcze nózką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie mówi, że imienia jeszcze nie wybraliście, a że obie głupie jesteście, to już zupełnie inna sprawa, wymyśl inne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiadka dała córce na imię Sara, dokładnie tak samo wabi się jedyny pies, który mieszka w naszej klatce.....i jakoś sąsiadka nie miała z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego że faceci słuchając niektórych kobiet uznają że kobiety nie są równe mężczyznom, słuchając wywodów tak głupich osobników trudno mieć szacunek do kobiet ja czuję się urażona że zaliczam się do tej samej płci co autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chcę go tak nazwać, nie rozumiecie, dlaczego ona mi to robi!Szukałam imienia światowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat prowokacja już umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo. Nie ma tak głupich kobiet. Albo facet robi sobie jaja, żeby pokazać, jakie kobiety są idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama 22
Wiecie co sami jesteście prowo...a niektórzy to jednym słowem chamy i prostaki...ja was nie obrażam i nie wiem jakim wogole prawem mnie wyzywacie...i nie nie ma przymusu aby nadawać imię które wybrałam wcześniej ale ono jest dla mnie max ważne od lat a dla mojej bratowej to tylko kaprys żeby mi dokuczyć i to jest w tym wszystkim najgorsze...:( nie mam teraz czasu pisać wrócę potem więc jakby co to nie zwracajcie uwagi na podszywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×