Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bratowe nie rozumieją, że samotnej matce należy się większa pomoc

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja wygląda tak W wieku 20 lat urodziłam syna. Nie wyszłam za mąż, chłopak wyjechał z rodzicami do Stanów. Zostałam sama z tym wszystkim. Rodzice opłacali mi studia, pomagali mi i do tej pory pomagają jak tylko mogą. Mama zajmuje się moim synem, ojciec wspiera mnie finansowo. Problemem w tym wszystkim są moje bratowe, jedna ma cztery córki,a drugi pięciu synów, niestety moi rodzice nie mogą pomagać bratowym tak samo jak mnie. Nie mogą np. zostawić swoich dzieci u moich rodziców ponieważ moi rodzice nie mieliby na to siły, by zajmować się dziesiątką dzieci. Bracia i bratowe mają do mnie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Należy się"?! Nic ci się nie należy! Nie rozumiem dlaczego ty masz być uprzywilejowana? Gdybyś była wdową, ale dałaś sobie zrobić dziecko, to ponoś konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest różnica, bo Ty jesteś sama, a bratowe mają mężów (czyli Twoich braci, więc mogą na nich liczyć, tworzą pełną rodzinę, więc nie rozumiem czemu im tak źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś dziecioroby ci twoi bracia, niech spadają, jednym wnukiem dziadkowie mogą się zająć i pomóc, ale takiej gromadzie? Przesada, poza tym Ty jesteś w gorszej sytuacji i to normalne, że jako samotnej matce należy Ci się większa pomoc. W końcu Ty masz tylko 1 dziecko, a oni narobili ile fabryka dała to niech się martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz tylko swoich rodziców, a one mają swoich, więc niech swoim rodzicom podrzucają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratowym należy się większa pomoc bo ich dzieci to dzieci, które przedłużą ród twojego ojca a twój syn co może im zagwarantować, chyba, że nosi ich nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo moi braci rzeczywiście tak mają, ich żony rodziły dzieci w krótkim odstępie czasu. Jedna bratowa ma po dwie córki (bliźniaczki) a druga, najpierw urodziła dwóch synów bliźniaki a potem trojaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to ci niczego w zyciu nie dadza tego uczyli w komunie i twoi rodzice sa beznadziejni 777 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×