Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qazza

Brązowe plamienia w czasie spodziewanej miesiaczki

Polecane posty

Gość qazza

W dzień spodziewanej miesiaczki wystapilo u mnie brazowe plamienie z domieszka krwii. Trwalo ono kilka godzin a wieczorem nie bylo juz po nim sladu. Wspolzylam z chlopakiem 3 dni przed spodziewana miesiaczka stosunek byl przerywany z prezerwatywa w dni nieplodne . przy wyciaganiu czlonka gumka pekla. Brzuch mnie bolal normalnie jak przed miesiaczka . co jest spowodowane brakiem okresu ? Czy to plamienie jest normalne ? Dodam ze nie uzywam tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że owulacja ci się przesunęła i zaobserwowałaś plamienie implantacyjne. Za tydzień zrób test, żeby wykluczyć bądź potwierdzić ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazza
Dzisiaj dostalam okres, slyszalam ze na poczatku ciazy zdaza sie miec okres wiec on nie wyklucza ciazy tak ? Na wszelki zrobie za tydzien po okresie juz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres wyklucza ciążę. A to co napisała ci moja poprzedniczka to głupoty. Jakie plamienie implantacyjne?! 3 dni po sexe i to w dni niepłodne? Weź poczytaj trochę a nie piszesz głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazza
Dziękuję za odpowiedź :). Mam nadzieję mimo wszystko że ciąży nie będzie a od dzisiaj zaczynam przygodę z tabletkami anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×