Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina7771

Brwi po makijażu permanentnym zmieniły kolor!

Polecane posty

Gość Karolina7771

Dziewczyny! Rok temu robiłam sobie makijaż permanentny brwi, do niedawna wszystko było w porządku, wykonanie ok, kolor też, ale od jakiegoś czasu barwnik zmienia kolor! Na początku był brązowy, a teraz robi się coraz bardziej czerwony :( Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Nie wiem zupełnie co z tym zrobić :( Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam robiony makiajz jakimis tanimi pogmentami to teraz masz. Skąpy dwa razy płaci. Ja miałam robiony makijaż pigmentami PUREBEAU i mam go juz 1,5 roku i nic się nie dzieje. Miałam powiedziane ze makijaz moze sie utrzymywac 3-5 lat ale po dwoch latach moze sie lekko rozjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam taki makijaz nie raz i nie dwa, maskra, babki mialay czerwona kreche a pod nia przerzedzone swoje wloski nad zewnetrznym kacikiem oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kupić czarny cień (w kamieniu) i takim troszkę szerszym pędzelkiem przejechać po tym. Ja tak przyciemniam swoje brwi, może Ty w ten sposób ukryjesz czerwień permanentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam kreski na górnych powiekach, szybko splowialy, chyba po roku, na szczęście sa grafitowe a nie cErwone, niebieskie czy zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam swoje czarne brwi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieraz moja mama musiała się tłumaczyć, bo koleżaneczki posądzały ją, że dziecku reguluje brwi. Faktycznie są jak z reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKK
Karolina, miałam niedawno ten sam problem, to było okropne;/ koleżanka doradziła mi zrobienie zabiegu kamuflującego. Jeżeli jesteś z Warszawy to mogę polecić Ci miejsce, w którym sama byłam, centrum Biotek (Mokotów). Faktycznie udało im się zneutralizować ten czerwony kolor, a potem zrobili mi od nowa makijaż permanentny i na szczęście nic nie zostało z tej paskudnej czerwieni. Podobno niektóre barwniki z czasem właśnie zmieniają kolor. Ich są opracowane w taki sposób, żeby z czasem nie robiły takich niespodzianek i po jakimś czasie mogą tylko tracić intensywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam makijaz permanentny brwi robiony metoda piórkową tutaj - www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-brwi.html i nawet dłużej nieco, niż ty nosisz swój, ale nic takiego się nie dzieje :( może wróć do swojej kosmetyczki, tam gdzie robiłaś, albo tu się przejdź? Powinni cos poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooola
dlatego ja uzywam kredki, ponadto jak sie maluje to tylko kreska i tusz do rzes. Tusz ktory uzywam ma w sobie olejek arganowy i fajnie odzywia rzesy, jak ktoras ma krotkie lub slabe to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina7771
Dziewczyny, dzięki za pomysły i wsparcie :) Do tej "mojej" kosmetyczki nie chciałam już iść, po pierwsze jest w moim rodzinnym mieście, a teraz mieszkam w Warszawie, a po drugie chyba bym się bała, że znowu coś będzie nie tak ;/ W każdym razie przeszłam się do tego centrum Biotek, które polecała jedna z Was i chyba udało się uratować moje brwi :) Pani, która wykonywała zabieg (neutralizujący i normalny) potwierdziła, że niektóre barwniki mogą tak reagować, szkoda tylko, że nikt o tym nie uprzedza;/ Podobno robią sporo takich zabiegów, bo barwniki z których korzystają są w stanie to uratować, ale to przerażające, że jest więcej takich przypadków... No, ale najważniejsze, że udało się temu zaradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko mi poradzic bo nie spotkalam się nigdy z taka sytuacja.. Musiałas trafic na kiepskiego specjalistę, ja robilam sobie makijaz permanentny w http://www.vital-medica.pl/ i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie skapilam brwi robiłam w Poznaniu w Salonie piękności M.... ... takim niby dobrym same pozytywy i co i brwi czerwonesie tez robią wiec co Pani na to mi odpowie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linergistka2672
Jak mnie irytują baby które nie maja pojęcia o permanentnym a się wypowiadają. Polecam isc na zajęcia z kolorymetrii. Brwi wypłukują się na czerwono i jest to prawidłowy proces! Dlatego MP należy co rok poprawiać! On nie jest na całe życie i nie wmawiajcie innym ze jest inaczej lub ze jak brwi wypłukują się na czerwono to są to chińskie pigmenty czy cholera wie co jeszcze! Pigmentacja moze byc zrobiona pigmentami za 400zl a i tak moga sie wyplukac na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jedna opcja, pójść naprawić ten makijaż. Nie wiem skąd jesteś, ale wiem, że w krakowie Pani Patrycja Deviron (https://www.miu.com.pl/) robi zabiegi naprawcze i ludzie ją sobie bardzo chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie na forach w takich sprawach bo nikt wykwalifikowany się tu nie wypowiada tylko nic nie wiedzące osoby. Śmiać się z tych wypowiedzi tylko można. Jak komuś zrosty po operacji się zrobiły to pewnie miał chirurg stary skalpel ? Pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×