Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka jak noccc

brzydcy ludzie zawsze są samotni

Polecane posty

Gość brzydka jak noccc

dlatego że inni wstydzą się ich, nikt ich nigdzie nie zaprasza, złośliwi się z nich wyśmiewają co wbija ich w kompleksy brzydota = samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEKNA I BESTIA
ja uwazam ze to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest czysta prawda
weźmy na przykład karła karzeł lub karlica tacy sie urodzili ale nie mają znajomych bo ludzie się ich wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
A co to znaczy "brzydcy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlfs
oczywiście że prawda tylko że nikt nie chce tego przyznać bo to nie wypada- zaraz zaczną tu pisać bzdety że ważny jest charakter HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi bear joool
brzydcy czyli jacy? dla ciebie ja moge byc brzydka dla kogos innego ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małrycyna
Dementuje. Osoby zakompleksione i użalające się nad sobą nie są lubiane. Czasem trzeba się zastanowić czy faktycznie jest sie brzydkim, czy po prostu głupim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxMaxymalnieMaksymalny
BZDURA Ludzie z brzydkim charakterem są samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlfs
hahah a największa bzdura to to że"dla ciebie może być brzydka a dla innego ładna"- otóż nie- brzydka to brzydka i każdy to powie a ładna zawsze i dla wszystkich będzie ładna - najwyżej może nie być w czyimś typie ale obiektywnie zawsze będzie ładna/ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małrycyna
To jest tak, że albo sie podobasz albo nie. Właściwie dlaczego brzydka dziewczyna, ma chłopaka o którym marzy niejedna ? Albo dlaczego niedomył Marek chodzi z nieziemską laską ? Powiem Wam... dowiedziono, że ludzi, których lubimy stają się piękniejsi w naszych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest , niektórzy brzydcy sa lubiani, ale muszą się bardzo starać , być zabawnym i dusza towarzystwa. Kiedy facet ma ładna dziewczynę chce się nią pochwalić ,kiedy jest brzydka igdzie jej nie zabiera ,a jest z nią z braku laku.. tak samo jest w rodzinie piekni są chwaleni , brzydcy niekoniecznie, ladne koleżankinie pójdą z brzydką na imprezę bo się jej wstydzą . Chyba ,że brzydkie bedą chcialy lepiej wypaść na jej tle to może ją wezmą... ale nie tylko brzydota odpycha ludzi. Także nieśmiałosć , chamstwo , zarozumiałosć td więc nie zawsze piekni są lubiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez dekoracyjny
do Brzydki Niski Beznadziejny ładność/brzydkośc-nieśmiałość-niskie poczucie własnej wartości-brak znajomych-samotnośc-rozwój własny-polubienie siebie-akceptacja swojego życia-fajne życie samemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlfs
tak ale piękna i nieśmiała zawsze ma 100% lepiej niż brzydka i przebojowa albo co gorsza brzydka i nieśmiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlfs
są i ci mają całkiem fajne normalne przeciętne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie pisała
BNB - ile masz wzrostu? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak prawie wszyscy brzydcy ludzie mowie tu o naprawde brzydkich nie przecietnych czy troche mniej przecietnych sa samotni bo ludzie lubia sie obracac w towazystwie ladnych a nie brzydkich taka jest prawda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że coś takiego
jak piękna i zakompleksiona nie istnieje w przyrodzie. To brzydcy mają kompleksy bo pięknym dziewczynom ludzie( a szczegolnie faceci) prędzej czy później uświadomią ,że są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
Nieprawda. Wiekszosc brzydul wychodzi za maz i to szybciej niz te ladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że coś takiego
a wychwalanie się swoim wyglądem na kafe świadczy o kompleksach , potrzebie dowartościowania się więc na pewno nie piszą tego ludzie piękni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że coś takiego
i powiem więcej od wyglądu zależy w bardzo dużym stopniu (co każdy wie ) więc prawie zawsze brzydki = nieszczęśliwy ,a piekny = szczęśliwy.poza tym uroda wiążę się ze zdrowiem( dobre geny , poza tym kto chory wygląda dobrze) , bogactwem ( nawet piekna osoba , która nie będzie miala na nic kasy będzie zaniedbana i bedzie gorzej wyglądac od swoich równie ladnych ,a zadbanych koleżanek) , szczęściem ( szczęśliwsi wyglądają na piekniejszych od razu ) , powodzeniem u facetów, większą ilości przyjaciół itd. więc to nie prawda ,że wygląd się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlfs
oczywiście że sa piękne i nieśmiałe- one tez mogły mieć nieudane dzieciństwo i wyjść z niego z masaproblemów i poczuciem jiższej wartości- sęk w tym że one w końcu dostrzegą że są piękna po tym jak inni zaczną (w sensie faceci) o nie zabiegać, odkryją że ze swoja uroda moga wszystko i wtedy już jest im łatwiej w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×