Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
primaverka89

brzydki zapach w domu

Polecane posty

Witam Chce się Was poradzić odnośnie tego w jaki sposób radzicie sobie z nieprzyjemnym zapachem w domu. Chodzi mi o to, że razem z facetem mieszkamy nad garażem (czyli smary, spaliny, itp.) Mieszkanie jest bardzo ładne bo sufity są w desce sosnowe, jedna ściana tak samo a reszta to płyta gipsowa. I tu się zaczynają schody. Bo do tej pory myślałam, że to te drewno tak śmierdzi ale po spytaniu koleżanki czy czuje, że tu śmierdzi odpowiedziała - tak smarami i chłopem ale po jakimś czasie Ona się do tego przyzwyczaiła, mój facet to w ogóle tego nie czuje za to ja chyba jestem już na to uczulona. Każde pranie po wyciągnięciu z pralki ślicznie pachnie a po wyschnięciu tak śmierdzi, że aż mi wstyd czasami w tych ciuchach wyjść. Do tego w jednym z pokoi śmierdzi najgorzej - akurat tam gdzie najmniej się przebywa. Odświeżacze pomagają tylko neutralizować ten zapach bo tak czy siak ubrania śmierdzą nadal. Doradźcie jak byłyście w podobnej sytuacji albo jak wiecie w jaki sposób pozbyć się tego brzydkiego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikusia pyrpyrpyr
musisz ograniczyć pierdzenie, to nie będzie brzydkiego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicja***
wietrzyc,wietrzyc i jeszcze raz wietrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
moze kominek zapachowy z ulubionymi olejkami daje czadu ostro lepiej niz elektryczne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietrzyć i SPRZĄTAĆ
ja ą wykładziny dywanowe, to wywalić, dywany oddać do pralni, nie zapominaj o zasłonkach czy firankach i sterylnej czystości w łazience i wc kadzidłami smrodu nie zabijesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietrzyć i SPRZĄTAĆ
te deski też są podejrzane, drewno chłonie zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przejdź się w ten kąt
a co jest na podłodze? Może jakiś dziwny smołowy podkład zrobili, żeby była izolacja od garażu i śmierdzi? Albo robotnicy budujący dom obrazili się na właściciela i jakieś truchło wmurowali? Tak też bywa. Tak zwana zemsta murarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma dywanów, nie ma firanek. Jedyna rzecz z miekiego materiału jak jest w mieszkaniu to łózko. podłoga to w pokojach panele, w reszcie pomieszczeń płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przejdź się w ten kąt
a ten twój facet to przynosi ciuchy z tego garażu do domu? Może to one śmierdzą a nie mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawia je w przedpokoju fakt, ale smierdzi najgorzej w pokoju gdzie prawie wcale sie nie przebywa. Ostatnio myslalam ze jedyne miejsce gdzie nie smierdzi to WC. Ale myliłam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przejdź się w ten kąt
hmm, no to wyglada na to, że to twój facet po prostu śmierdzi :) Na pewno włosy też ma przesiąknięte tym zapachem po przyjściu z pracy. Włosy, skóra, ciuchy... Może powinien brać gruntowny prysznic zanim wejdzie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
to przejdź się w ten kąt----zgadzam sie ,wina lezy po stronie meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
zapach roznosi sie po calym mieszkaniu ,bo ciuchy leza na przed pokoju ,niech zostawia je w garazu ,i zaraz po przyjsciu z domu bierze prysznic ,badz kapiel i zaklada co dziennie swieze ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
a skoro masz ogrzewane podlogi to samo przez sie mowi cieplo bije z podlogi a jak ktos smierdzaca stopa drepnie to jeszcze bardziej smrod sie udziela i wszystko myj podgrzewane podlogi ajaxem i maz niech nauczy nosic sie kapcie i problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
a jesli palicie ,to nie kopćcie w pokojach tylko w lazience a naj lepiej na balkonie ,tarasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
mozesz tez zeszlifowac syfit drewniany i polozyc nowa bejce zapach drewna murowany w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
mialo byc sufit sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to własnie sie rozchodzi ze... przez te ubrania to ja smierdze a moj facet..... NIC :/ jak w domu robilam u rodzicow pranie to wszystko ladnie pachnie i ja nawet mam swoj wlasny zapach. NIc zrobie tak jak mowicie. Ajaxy, wietrzenie, ciuchy na garazu i tyle. Bo to jest nie do wytrzymania. A uzywacie moze odswiezaczy do kontaktu? Czy moze znacie jakies inne lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
primaverka89-----pisalam ci o kominkach takich co wlewa sie troche wody i olejek eteryczny zapalasz mala swieczke i pachnie ci w domu jak smok ( u mnie nawet na klatce zapach z mojego mieszkania sie unosi) choc ja siedzac w domu tego nie czuje jest o niebo lepszy niz elektryczne wklady tez testowalam pachnie przez pierwsze dwa dni potem zero nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
primaverka89-----mam nadzieje ze ci pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyj sufity, bo drewno pewnie "wciągnęło" zapach a w tym pokoju co najbardziej śmierdzi może ściany umyj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volaka
A na koniec jeszcze wziełabym i użyła dobrego odświezacza,np tego nowego Ambi Pur Freshelle.Mysle ze fajnie moze odswiezyc wnetrze mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje , że trzeba by zainwestować w świeczki zapachowe, które skutecznie zamaskowałyby nieprzyjemny zapach w domu, myślę, że to mogłoby pomóc bo w końcu w domu panowałaby miła woń np. cynamonu, wiem ,że bardzo dobre i długo palące się świeczki znajdziesz w sklepie zapachdomu.pl myślę że powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candyfirl ja też lubię ten sklep. Przeczytałam o nim gdzieś na forum a potem sama wdrożyłam się w ich artykuły o zapachach i postanowiłam spróbowac. Najpierw kupiłam mamie na prezent :P I kiedyś odwiedzając rodziców poczułam fajny unoszący się zapach (zupełnie zapomniałam, że kupiłam mamie tą swiecę) i okazało się, że to właśnie ona. Sama zakupiłam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi się wydaje, że dobrym pomysłem jest zainwestowanie w świeczki zapachowe, które skutecznie zamaskowałyby nieprzyjemny zapach w domu. Trzeba dobrac odpowiednią woń, niektóre mają specjalne właściwości niwelujące smród tytoniu, na zapachdomu.pl można poczytać o tym i o właściwościach różnych zapachów i dobrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokombinuj z kadzidełkami może? tylko pytanie czy taki mix zapachow nie będzie mieszanką wybuchową.. swoją drogą, to dziwne, że aż tak mieszkanie przesiąka, w życiu bym na to nie wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalalalallalaaa
nie da się skutecznie zamaskować smrodu, trzeba raczej usunąć jego przyczynę, a później bawić się w świeczki i olejki odświeżacz powietrza jest dobry do wc, gdy przyczyna "zapachu" znika w kanalizacji, ale czuć jeszcze powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×