Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MichelleLatte

Brzydki zapach z pochwy, pomocy!

Polecane posty

Gość MichelleLatte

Witajcie, mam bardzo krepujacy problem, mianowicie męczy mnie tzw. Rybi zapach z miejsc intymnych. Nie wiem juz, co mam robić. Od razu zaznaczam, ze dbam o higienę bardzo dokładnie, mimo tego gdy jest gorąco i zaczynam sie pocic lub przy większym wysiłku czuje ten nieprzyjemny zapach, i wiem ze inni także! Spędzam 10 godzin w szkole, co przerwę staram sie niwelowac ten zapach, m.in pudrem ktory ma zapobiegać poceniu ale to pomaga na krotko czas a ja musze spędzić 45 minut na lekcji... Od wtorku używam maści clotrimazolum ale juz nie mam siły, póki co nie ma poprawy, unikam chodzenia do szkoły bo jest to dla mnie najzwyczajniej krepujace. Prosze bardzo o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosz kurdee
Leć go ginekologa, może masz infekcję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myku
To może być jakaś choroba. Idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza. Jest choroba, ktora objawia sie w ten sposob - silny, rybi zapach. Akurat nazwa wyleciala mi z glowy. Antybiotyki na to sie bierze. Wspolzylas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichelleLatte
Nie, nie wspolzylam i nie mam innych objawów. Wiem ze czasem występuje także swiad i pieczenie, u mnie sie to nie pojawiło. Tylko ten zapach, aż chce mi sie płakać, ten dyskomfort jest okropny! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ MichelleLatte Na zapach ma też wpływ to co jesz i co pijesz. Jak pijesz dużo kawy to też może potęgować ten dziwny zapach. Ale nie ma co wymyślać, tylko idź do lekarza, tak jak dziewczyny Ci poradziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
nieprzyjemny tzw "rybi zapach" jest typowy dla infekcji bakteryjnej pochwy, clotrimazolum nie pomaga bo jest to lek przeciwgrzybiczy a u Ciebie problemem są pewnie bakterie, w takim przypadku musisz dostać antybiotyk- a do tego niezbędny lekarz. Jeśli masz tendencje do łapania takich infekcji to stosuj sobie na codzień provag żel, tym bardziej jeśli chodzisz na basen czy fitnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichelleLatte
Bardzo Wam dziękuje za informacje, na pewno sie wybiore do ginekologa, choc bardzo sie boje i bedzie to moja pierwsza wizyta. Niestety chyba bede sie musiała przemeczyc kilka dni, bo raczej w czasie okresu nic mi nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichelleLatte
Jeszcze jedno pytanie, dla mnie to bardzo ważne. Z pewnoscia pode do lekarza, ale czy jakims sposobem moge zatuszowac ten nieprzyjemny zapach? Nie moge unikać szkoły, a do lekarza pewnie nie pójdę w poniedziałek a ten dzien musze przetrwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichelleLatte
Jeszcze jedno pytanie, dla mnie to bardzo ważne. Z pewnoscia pode do lekarza, ale czy jakims sposobem moge zatuszowac ten nieprzyjemny zapach? Nie moge unikać szkoły, a do lekarza pewnie nie pójdę w poniedziałek a ten dzien musze przetrwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichelleLatte
Mam jeszcze jedno pytanie, ale dla mnie bardzo ważne. Nie moge unikać juz szkoły, ale do lekarza pójdę zapewne w środę, jest jakis sposób by zatuszowac ten zapach???:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to faktycznie infekcja
tylko leki na recepte beda skutecze... Ale byc moze to tylko zaburzenia flory bakteryjnej spowodowane stosowaniem zlych srodkow do higieny intymnej, nooszeniem zbyt ciasnej bielizny itp... Jesli tak, to powinnien Ci ulzyc probiotyk doustny Lacibios Femina. Wlasnie w czasie miesiaczki najlepiej go brac. Wygodny w uzyciu, bo to preparat do lykania, a nie specyfik dopochwowy. To szczepy kultur bakteryjnych. Moj ginekolog mi polecil (po antybiotykach wracala grzybica). Jednak to tylko srodek zapobiegawczy! Jesli faktycznie masz jakas infekcje konieczna jest pomoc lekarza. Poza tym stosuj srodki do higieny intymnej, nie podmywaj sie takim samym mydlem, ktore stosujesz do ciala! Mydlo jest zasada, a pochwa powinna miec ph kwasne. Zapytaj o cos w aptece, jesli sama wczesniej niczego takiego nie stosowalas. Dobre, a tanie sa preparaty Zaji, z tych dostepnych powszechnie w drogeriach. Jest ich cala seria. Nos bawelniane majtki, zadnych sztucznych! "odstaw" tez stringi. Przynajmniej na jakis czas. Ale do ginekologa i tak sie wybierz. Dla samej siebie. Jesli bedziesz stosowac Lacibios poinformuj o tym lekarza, bo wszelkie takie srodki moga zmienic wynik badania cytologicznego. Przed pobraniem wymazu nie powinnas dwie doby wspolzyc, ani przyjmowac lekow dopochwowych. Polecam strone znanylekarz.pl wyszukasz tam dobrego specjaliste z Twojej okolicy (jest ranking wg opinii pacjentek). Ja wole ginekologa-mezczyzne. Sa delikatniejsi od kolezanek. Albo ja tak jakos trafialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to faktycznie infekcja
www.znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichelleLatte
Bardzo dziękuje za wszystkie rady. Z pewnoscia sie wybiore do lekarza ale jak pisałam to bedzie dopiero w środę a do tego czasu musze przetrwać:( najgorsze ze teraz jest w porządku, a wiem i tak ze gdy pode do szkoły bede czuć ten zapach! Polecono mi feminelle, ale juz nie wiem czy próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
skup się na leczeniu-feminella Cię nie wyleczy. Do higieny intymnej możesz kupić płyn-jest ich wiele-może to pomoże chwilowo na zapach, u mnie też sprawdza się provag żel-jak zapytasz w aptece to Ci wyjaśnią, ale musisz przeze wszystkim dostać leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wam pomagaja środki ktore podajecie, ale mi nie pomagały. wrecz bylo jeszcze gorzej. Dopiero wielka ulge poczułam po Multi-Gyn ActiGel. Sprawdza sie teraz tak samo profilaktycznie i juz nawet zapomnialam co to infekcja pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska
W takich przypadkach oczywiscie najlepiej jest iśc do lekarza , ale jesli wizyta nie może odbyć sie od razu polecam Wam doskonałe globulki Hexagyn duo, które w tym przypadku naprawde doskonale poradzą sobie równiez z takimi dolegliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o probiotyk doustny to u mnie w ogole nie działa. Jest skuteczny raczej kiedy bierzemy antybiotyki. Tutaj trzeba sięgnąć po cos bardziej skutecznego, a dokładnie po globulki które będą przywracały naturalne środowisko w pochwie będą dziąłac nawilżająco, goją rany i otarcia. Dlatego z mojego doświadczenia polecam to co przedmówczyni. Naprawde nic lepszego wcześniej nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo stosowałas te kapsułki ? Czy one wyciekaja potem cały dzień i trzeba nosić wkładki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzone reklamy jednego leku. Gowno prawda, nic nie pomoże skutecznie co nie jest na receptę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci polecam albothhyl w globulkach. Wczoraj kupilam go mamie. tez jej nawracaja infekcje. Po 1 nocy mowila,ze znaczna poprawa. Jest na infekcje grzybiczne. mozesz kupic. po nim stosujesz probiotyk dopochwowy zeby odbuddowac flore. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i ten albothyl stosujesz na noc. kuracje masz na 5-6dni.jest bez recepty. Nie jest ani suplementem ani wspomagaczem. Jest lekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda wydawać pieniądze na specyfiki ktore nie sa skuteczne. Trzeba iść do lekarza i dostać coś co naprawdę pomoże a nie zamaskije problem. Apropo albothylu to mi na infekcje nie pomógł, bo stosuje sie go zazwyczaj przy nadzerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u lekarza antybiotyk pomogl na pol roku. Potem smrod wrócił. I tak juz trzy lata się męczę. Raz jest lepiej raz gorzej. Płakać mi się chce i wstyd przed mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u lekarza antybiotyk pomogl na pol roku. Potem smrod wrócił. I tak juz trzy lata się męczę. Raz jest lepiej raz gorzej. Płakać mi się chce i wstyd przed mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Jak raz się do czlowieka przyczepi to juz na zawsze. Leczenie pomaga na chwilę. Profilaktyka jeszcze krócej. Czy ktoras z was wyleczyla ten smrod bezpowrotnie? Watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba czasami własnie warto jest spróbowac takich metod, bo one na pewno najlepiej nam pomogą uporac sie z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Mam ten sam problem z bardzo ostrym smrodem z pochwy i wiem że wizyta u gina kończy się leczeniem bakterii Cytologia, wymaz , usg... itd... Przeszłam wszystkie możliwe badania oraz leczenie Metronidazol... Augmentin, Gynalgin, fluomizin, Macmiror500 ,Multigyn żel, MULTILAC Synbiotyk( 9 szczepów bakteryjnych Żywych) Lacibios femina kapsułki, lacibios femina żel Do Dziś nic nie pomaga... a co najciekawsze bakterii nie ma grzybicy tez... Lekarz powiedzisła mi że nie wie co jeszcze może zrobić.. Byłam tez u innego gina. by potwierdzic wszystko ale on tez nie miał pojecia co z tym robić... Jak na razie nadal stosuje probiotyk Lacibios femina 1x1 w okresie miesiączki 2x1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×