Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bigl

BRZYDKIE ZĘBY

Polecane posty

DZIEWCZYNY ME ZĘBY TO RUINA - NIE MOGĘ SIĘ UŚMIECHAC - ILE PRZED ŚLUBEM ZACZYNACIE REMONT UZĘBIENIA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioko ono
to dlaczego dopuściłaś do ruiny?? Teraz musisz mieć worek pieniędzy, żeby leczyć zęby. A ile to potrwa, to zależy od tego, co jest zepsute, ale napewno szybko sie nie uporasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi pieniedzmi to prawda, byłam teraz na oczyszczaniu to tylko do 5 i na dole, reszta prywatnie. plomba biała tylko do 3-ki. Reszty zębów widocznie nie potrzebujemy:-( płakać mi się chce, co za chory system....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczko
a przedtem nie zalezalo ci zeby miec normalne zeby ????jakby kazda baba czekala z dentysta az do slubu......pewnie bylas na wizycie w sprawie wybielania i lekarz przestraszyl sie twojej paszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciak
A skąd jesteś? Może w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania jest Akademia Medyczna z oddziałem stomatologicznym? Studenci w ramach swoich zajęć leczą zęby za darmo (wszystkie białymi, światłoutwardzalnymi plombami). Może warto z Tego skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma co leczyc - dosłownie jedynki i dwójki i jedna trójka zdrowe - reszta do usunięcia - napiszcie ile to trwa wraz ze wstawieniem jakichś protez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuurrzeby
Ja tez mam brzydkie zęby.....znaczy ogólnie mam zdrowe silne ale no włąsnie ale....cała góra przesunęła się mi w prawą storone na początku nie bylo tego widac ale po jakimś czasie przesunęły sie stranie o mniej wiecej ponad pół zęba w prawą stronę..teraz pasuje iść mi do dermatologa....najlepiej założyć aparat na rok (wesele mam dopiero w maju2011) więc może by sie udało..ale koszt aparatu to ok.1500zł:/ +wizyty itp.:/ masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy to zby
u dermatologa się leczy i prostuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra! jedna pisze ze musi zęby naprawic bo idzie do ślubu (jakby tylko na tą okazję trzeba było miec zdrowe zęby!) a druga chce prostowac zęby u dermatologa!! Dobre, ha ha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura i tyle
motywacja to jest wtedy jak boli i nie możesz jabłka ugryźć. zdrowe 1 i 2 to już poniżej wszelkiej krytyki i tyle. ale ktoś się mocno zdenerwował na słowo prawdy założenie protezy (bo to pozostaje po usunięciu zębów) to kwestia kilku tygodni bo dziąsła muszą się zagoić zanim zaczniesz w ogóle szufladkę dopasowywać. pogadaj z dentystką i protetykiem, może przyspieszą zabiegi na ocalonych zębach ale procesu gojenia nie przyspieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam ten problem
Nie lubię swojego uśmiechu - dolne ząbki są ładne ale górne okropne. Do tego muszę nosić aparat, mam go już 9 miesięcy a muszę nosić ok 1,5 roku :( Wcześniej nie miałam na to kasy i też nie mogłam się zdecydować. Dopiero po zdjęciu aparatu będę mogła "upiększyć" te ząbki... W lipcu bierzemy ślub i chyba w tym dniu nie będę się w ogóle uśmiechała przez te zęby :( Nie chcę z takiego powodu odkładać ślubu bo jesteśmy ze sobą już 7 lat i chcemy być już razem, ale fakt że nie mam ładnych ząbków odbiera mi wiele radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam ten problem
To nie jest wina mojego zaniedbania tylko dentystki, która leczyła mi kiedyś zęby. Jestem atrakcyjną dziewczyną i w sumie mało kto zwraca na to uwagę, ale mnie to dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też kwestia wychowania i priorytetów. Jak matka nie przykłada wagi do wygladu to i córka taka jest. Miałam kiedys kolezanke która robiła wszystko by sie oszpecic - podobnie jak jej wszystkie siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wiesniactwo
autorko pewnie twoj przyszly maz ma podobne uzebienie wiec mozecie zglosic sie do plebiscytu Najpiekniejsi 2010 :P nie wiem jak mozna o zeby nie dbac.. pomijajac oczywiste wzgledy estetyczzne to jeszcze dochodza tu wzgledy zdrowotne... bo z tego co sie orientuje to zepsute zeby moga byc powodem innych chorob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo wam oceniac. nie każdy ma rodziców którzy fundują mu studia i utrzymują do trzydziestki ! ja już w wieku 20 lat musiałam pracowac a z tego co zarobiłam na dentyste nie starczało. rodzice o moich zebach nie myśleli bo mieli robotę w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wiesniactwo...
tia tylko bogaci maja zdrowe zeby... jakbys uzywala pasty i szczoteczki 2 razy dziennie to bys nie miala takiego uzebienia. poza tym na NFZ tez ci przysluguje leczenie, ale najlatwiej szukac wymowek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam ten problem
Tak, łatwo Wam oceniać... Moi rodzice nie mieli kiedyś kasy na aparat i przez to zepsuły mi się 2 zęby. Oczywiście były leczone tylko niestety źle i teraz brzydko wyglądają. bardzo dbam o zęby, może nawet bardziej niż inni bo mam kompleksy na tym punkcie, ale niestety wszystkiego nie wybielę nawet najlepszą pastą. Leczyłam zęby u niewłaściwej osoby, teraz chodzę do dobrego stomatologa, zęby mam wyleczone w dobrym stanie, tylko te dwa mają brzydki odcień i to jest moje zmartwienie. Były tak "wspaniale" wyleczone że teraz są martwe ;( I to nie jest moja wina bo o zęby zawsze dbałam jak tylko mogłam. Teraz noszę aparat, nie mam poważnej wady, ale jednak... Na szczęście nie każdy ocenia ludzi po stanie uzębienia:) A co do mojego chłopaka to jest przystojny i ma śliczny uśmiech i nic mu we mnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. To jakie mam zęby nie świadczy o tym jaką jestem osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulina01
mi też dentystka zniszczyła 3 zęby, niestety dwie jedynki i dwójkę. są martwe i zszarzały i nic już na to nie poradzę. rodzice wydali na to kupę kasy (jeszcze w liceum byłam) bo chodziłam prywatnie, bólu miałam od cholery bo kanałowe leczenie a i tak skończyło się na chirurgu szczękowym. moich zębów nie lubię i teraz mam taki strach przed dentystą, że już wolę do ginekologa chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulina01
mi też dentystka zniszczyła 3 zęby, niestety dwie jedynki i dwójkę. są martwe i zszarzały i nic już na to nie poradzę. rodzice wydali na to kupę kasy (jeszcze w liceum byłam) bo chodziłam prywatnie, bólu miałam od cholery bo kanałowe leczenie a i tak skończyło się na chirurgu szczękowym. moich zębów nie lubię i teraz mam taki strach przed dentystą, że już wolę do ginekologa chodzić kurde jak się to kafe tnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulina01
mi też dentystka zniszczyła 3 zęby, niestety dwie jedynki i dwójkę. są martwe i zszarzały i nic już na to nie poradzę. rodzice wydali na to kupę kasy (jeszcze w liceum byłam) bo chodziłam prywatnie, bólu miałam od cholery bo kanałowe leczenie a i tak skończyło się na chirurgu szczękowym. moich zębów nie lubię i teraz mam taki strach przed dentystą, że już wolę do ginekologa chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
ale chyba jest różnica w zszarzałym zębie, ew. kilku dziurach, a ruinie do jakiej dopuściła autorka topiku? (wszystko do usunięcia, za wyjątkiem jedynek i dwójek!) tu już ewidentnie widać, że pasta i szczotka nie były w użyciu przez długie lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech ona idzie do tego
dermatologia i już!:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
autorko, rozumiem, że nie miałas kasy na dentystę. Ale przecież są też dentyści na nfz. Wiec nie chrzań bzdur, bo nie ma usprawiedliwienia dla ciebie. Jak byś naprawdę chciałą zadbać o zęby, to byś to zrobiła, a ty poprostu jesteś leniem i brudasem. Bo skoro masz prawie wszystkie zęby do usnięcia to znaczy, że ich nigdy nie myłaś i nie dbałaś. Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jesteś pewnie brudasem ! na nfz są takie kolejki że na 1 wizytę czeka się pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zeby psuly sie odkad pamietam i to nie za sprawa braku higieny jamy ustnej; zawsze regularnie chodzilam do dentysty na NFZ, ale zeby psuly sie niemilosiernie. Dopiero w Holandii, gdy poszlam na kontrole okazalo sie, ze pomimo iz moje zeby sa zaplombowane, to po zrobieniu zdjecia dentystka powiedziala, ze niestety trzeba robic zeby na nowo; gdy otwierala mi zeby, ktore wczesniej mialalm robione przez NFZ, to sie mnie tylko spytala, kto mi taka krzywde zrobil, zrobila mi oczywiscie takze te zeby, ktore zaczynaly sie psuc, a jeszcze nie byly ruszone przez dentyste i jeden zostal wyrwany/na szczescie z tylu, wiec go nie widac i dramatu nie ma ;) / Kosztowalo mnie to wszystko 1900E, ale 1100E zwrocila mi moja ubezpieczalnia, wiec praktycznie zplacilam 800E; ale teraz mam wszystkie zabki wyleczone i jedynie czekam na polroczna kontrole; wiec nie gadajcie tak, bo NFZ ma najtanszy sprzet, ktorym sie posluguje, wiec nie zawsze zeby wygladaja po tak jak maja wygladac; oczywiscie niektore osoby nie dbaja o higiene jamy ustnej, a to widac np jak ktos sie usmiecha i zamiast bialego, to zolty usmiech prezentuje, to odrazu wiadomo z kim mamy do czynienia wazne aby zeby leczyc, chodzic do dentysty, a nie raz przed jakims wydarzeniem chcecie zeby jak z obrazka, tak sie nie da, jedynie polroczne wizyty u stomatologa pozwola wam uniknac takich sytuacji jak ta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulryk
Bigl - idz gdzieś niech ci obliczą czas "remontu" Jeżeli rzeczywiście reszta oprócz samego przodu jest do usunięcia to możesz zrobić protezę natychmiastową. Takie coś zakłada się zaraz po usunięciu zębów. Wtedy nie zostaniesz bez uzębienia. Być może tylko wydaje ci się że zęby są do usunięcia a da się je wyleczyć. Jednak to jest koszt spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gruynt to regularnie i znalesc porzadna dentystke. Ja mam poerzadna, chodze na kiontrole raz w roku ale do nikogo innego tylko do niej bon wiem ze znajdzie nawet najmniejszy ubytek- mniej bolu i zabki wporzadku :) chodzilam do niej od malego na nfz i pozniej prywatnie i wlasnie sie wybieram w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gruynt to regularnie i znalesc porzadna dentystke. Ja mam poerzadna, chodze na kiontrole raz w roku ale do nikogo innego tylko do niej bon wiem ze znajdzie nawet najmniejszy ubytek- mniej bolu i zabki wporzadku :) chodzilam do niej od malego na nfz i pozniej prywatnie i wlasnie sie wybieram w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gruynt to regularnie i znalesc porzadna dentystke. Ja mam poerzadna, chodze na kiontrole raz w roku ale do nikogo innego tylko do niej bon wiem ze znajdzie nawet najmniejszy ubytek- mniej bolu i zabki wporzadku :) chodzilam do niej od malego na nfz i pozniej prywatnie i wlasnie sie wybieram w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×