Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heloiza999

Brzydzi mnie seksualność ludzi kochajacych dzieci bardziej

Polecane posty

jak można ufać takiemu facetowi? skąd mam wiedzieć, czy mnie nie zostawi nagle niezaspokojonej, żeby nie biec do dziecka? albo będzie sie na mnie wyżywal jak dziecku coś będzie nie tak? jak m ożna byc z facetem, który ma dziecko? taki patrzy, zachwyca się, chciałby analnie, ale nie wiesz czy będzie przy tobie, czy będzie chciał zbudować tożsamość wspólną z tobą, czy będziesz wiecznie dodatkiem, bo jedyne, czego mu córa nie da, to szpara, jak to na kafe mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tacy rodzice, co leż OBOK siebie i się kochają, a za ścianą leży dziecko, które kochają bardziej niz siebie, oni się kochają, byle rozładować napięcie, to nie jest piękny seks, a wszystko prze to, że każde z nich wolałoby ciepły uścisk dzieciątka, bo to ma wicej słodyczy, w koncu dziecko bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni się nie kochają tylko dupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem, tak samo jak samotne matki i ojcowie, pytanie tylko gdzie ich małżonkowie, skoro tak te dzieci kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo...albo się kochają, kiedy ona mówi np. kochanie, ojej, twoje oczka, dziecko nasze ma twoje oczka, wejź głebiej- i wtedy tylko poprzez męża ona kocha w sumie to dziecko, a nie męża personalnie czyli równie dobrze mogłaby popatrzeć w oczka synka i się narozkminiac,a potem dawać komukolwiek jak można, nie wiem... przecież ojciec i syn to jedna krew, potem jesteś dumna z syna, ale przecież masz jego ojca, jego prototyp, z którego powstał, tyle, że dodatkowo zrobił ci to twoje dziecko i jeszcze kochać się nim możesz i opiekowac i wszytsko to jest coś innego, ale to z mężem się jest, dobra dziecka się nie ryzykuje, of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie brzydza tacy ludzie, udają małżeństwo dla dziecka. Jakie wzorce mu przekaza? Wyrośnie kolejny nerwus, złośliwy i mściwy. Dziecka nie da się oklamac ze mamusia status się kochają, ono widzi ze tatuś nie rozmawia z mamusia, ze się nie ciesza sobą, ze są źli, smutni i czekają na cos nie wiadomo co. Potem kolejny Polaczek ze zryta psychika i mentalnością kołtuna na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jeszcze? wiesz co, myślałam o tobie i mam prezent- uważam, że związek, o którym marzysz jest mozliwy, nawet coraz więcej ludzi w takie wstępuje;-) ostatnio czytalam jaiś twój temat i zrozumiałam cię, napisałas: chcę żyć jak dotąd, tylko mieć czasem z kim popisac i iść do łóżka, kina wiem o co ci chodzi, nawet w takim czymś zyłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hela lubisz ANAL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie brzydzą durne, ograniczone ameby twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się kretynko zresztą każdy i tak już olewa twoje kretynizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co je'bana kuro domowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×