Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

budowa domku

Polecane posty

Gość gość

http://www.dobredomy.pl/projekt/sloneczkoII/ Co sądzicie o tym domku, czy rzeczywiście idzie sie zmieścić w tych 200 000 zl z wykonczeniem ? Warto zaczac taki budowac czy nie ? Jestem kobieta i chce zaczac budowe (mam duza dzialke budowlana od rodziców a w Anglii przez 5 lat odkladania stac mnie tylko na taki tani domek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze domek bez piętra to nie domek tylko chata po drugie cena to tylko wybudowanie a urządzenie to też kupę kasy lepiej pieniądze odłóż albo zainwestuj może lepiej by było kupić mieszkanie w większym mieście i wynajęcie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobają mi się piętrowe domki, dlatego wybrałam parterowy ;) Tylko kurcze juz stara jestem, niedlugo 27 lat bede miala i nie chce mieszkac z rodzicami... Najwyzej wezme kredyt i zrobie tylko kuchnie, łazienke i sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób se co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie parterowych- są super! Moje marzenie. Te cholerne schody, parè razy kiedys sie poslizgnèlam, rax z wrzątkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parterowe domki są świetne i tańsze :) jak ktos planuje 4 osobowa rodzine to te 3 pokoje i salon spokojnie wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny i tani domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki moze byc koszt budowy takiego domku ? Chodzi mi juz o wykonczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam z mezem, dom jest pièkny i funkcjonalny. Przerobilismy w zyciu trzy domy, mamy doswiadczenie, tak jak z tymi schodami...W/g naszej oceny, kosztorys jest zanizony o ok. 25%. Buduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny i funkcjonalny dom. Pièkny. "Przerobilam " z mèzem trzy domy, i mamy niejakie doswiadczenie, tak jak np.z tymi schodami. W/g nas, kosztorys jest zanizony o ok.25%. Buduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze czeka mnie najgorsze szukanie taniej ekipy budowlanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny projekt, jak Cię stać i możesz sobie pozwolić na wykańczanie w etapach, to co cię powstrzymuje? Działaj! My stoimy przed wyborem schodów, bo jednak, mamy wąską działkę i dom postawiliśmy z poddaszem użytkowym, ale parterowe są piękne :) A swoją drogą? Czym różnią się schody lane od betonowych, bo nie rozumiem opisu na stronie http://www.schody-studio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×