Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

budzić niemowlaka na jedzenie?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Moja córeczka w czwartek skończyła 3 tygodnie. Jest ciągle nienajedzona ( potrafi jeść tak,żeby ulać), karmię ją mieszanie - w większośc****erś, czasem mieszanka. Przybiera na wadze bardzo ładnie, karmię ją na żądanie. Dziś przespała pierwszy raz noc - gdy została nakarmiona ok 22 wieczorem, spała do 5 rano. Moje pytanie brzmi, czy należy wtedy dziecko karmić mimo,że się nie budzi? Bo właśnie takie opinie czytałam w internecie. Przybiera bardzo ładnie, waga wyjściowa ze szpitala 3.11 3447, waga z 21.11. 3970.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli była ważona i dobrze przybiera to nie budź. Zobacz za2 tygodnie czy nadal dobrze przybiera jeśli nie to będziesz wiedziała, że masz budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie budzić. Dziecko do prawidłowego rozowoju poitrzebuje regularnie jeść. Ponadto jak noworodek za długo śpi to spada mu poziom glukozy i może się sam nie wbudzić. Mojej koleżanki dziecko tak spało i spało i potem nie mogła jej wybudzić i dopiero w szpitalu kroplówką ją dobudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pod żadnym pozorem nie budzić po co ? Ma pełny brzuszek glodna nie jest to sobie śpi jak zglodnieje sama się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko powyżej! wlasnie ze moze sie nie obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno spać w kawałku dłużej niż 4 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie budz ¡!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz swoja odpowiedź. Nie szukaj takich porad w internecie. Zapytaj pediatrę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej starszej córki nigdy nie budziłam, chociaż była raczej mała zawsze to jadła rzadko i w dzień i w nocy /od początku praktycznie 1 karmienie nocne i później nad ranem dopiero/. Młodsza jadła co 2 godziny przez okrągłą dobę długi czas... gdyby spała na pewno nie budziłabym. Nie wiedziałam, że to niebezpieczne jeżeli dziecko dobrze przybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
autorko długo spi bo jets nafaszerowana tuczącą mieszanką. jesli nie masz problemow z karmieniem piersią to mzoe lepiej takie małe dziecko karm tylko w ten sposób bez mieszanki? to tak jakbys dawałą marchewkę a potem smazone frytki. nie wspominajac ze karmienie piersią jest calkowicie darmowe i bardzo wygodne-powstaje błyskawicznie i ma zawsze odpowiednią temperaturę i skład. moją przez pol roku karmilam tylko piersia,bez dodatkow,nie chorowala,zawsze miala to co jej najbardziej potrzebne,nawet pic nie chciala nic innego tylko piers. i wowczas dziecko n apewno bedzie czesciej się budziło bo piers jest bardziej przyswajalna i lepiej trawiona niz sztuczne karmienie.potem po 6m. mozesz wprowadzac inne pokarmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczny problem że swoim 3tyg synkiem.i wybudzam go na karmienie w dzień co 3 godziny, w nocy jak się nie obudzi to co 4. Tak mi kazały wszystkie polozne, neonatolodzy i pediatrzy których o to pytałam a było ich już wielu, więc cos w tym musi być i nie będę zgrywac madrzejszej od nich. Chodzi o ten poziom glukozy jak ktoś wyżej napisał. Takie malutkie dziecko może w wyniku spadku glukozy nie moc sie obudzić mimo głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×