Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już niedługo wszyscy razem

Bus dla gości - obciach?

Polecane posty

Gość już niedługo wszyscy razem

Hej, mam pytanie, co myślicie o wynajęciu busa do przewozu gości z kościoła do domu weselnego? Dla mnie to trochę obciachowe, zawsze na weselach na których się bawiłam, goście mieli zapewniony transport w samochodach, tak wszystko było ustalone żeby każdy miał miejsce w aucie, w ostateczności zamawiano taksówki (na koszt młodych). Co sądzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, przecież tymi autami ktoś musi kierować, a co za tym idzie nie może nic wypić, ja ostatnio byłam na weselu, goście mieli podstawiony autokar, wygodnie, bez martwienia się o to, kto będzie kierowcą, a jak wesoło w nim było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carneconchili
Obciach i to straszny :O No, ale na weselu trzeba się nachlać, więc kto by tam jechał samochodem, lepiej zrzygać się w autokarze... Poza tym są taksówki jak już autorka pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara już żona
Bus? Autokar? Mnie się to kojarzy z jakimiś zamierzchłymi czasami, moi rodzice 35 lat temu wieźli swoich gości weselnych autokarem zakładowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widzę żadnego obciachu,u mnie będzie autokar i 2 busy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla Was obciachem jest zapewnienie gościom wygody i gościnność, to ja podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, od razu nachlac i zrzygac. Wspolczuje jesli macie tylko takie wspomnienia zwiazane z weselami. Ja np lubie wypic kilka kieliszkow wina w trakcie wesele, i nie zamierzam robic za darmowa taksowke. Jak wesele jest w hotelu, gdzie mozna sobie wykupic, albo jest wykupiony nocleg to wtedy mozna sie bawic w podwozenie autami, bo zostawia sie auto nna parkingu hotelowym, . Ale jak wesele jest w restauracji albo na sali weselnej to takie cos jest troche nie halo. No i jeszcze jest kwestia tego w jakiej odleglosci od kosciola/urzedu jest sala. Jak jest to kwestia przejazdu kilku kilometrów, wszystko odbywa się w jednym mieście to jeszcze przejazd autami jest do ogarniecia, ale jak slub w jednej miejscowosci, a wesele w drugiej i 20 km do przejechania to juz wypadaloby pomyslec o jakims innym transporcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele to obciach sam w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Oczywiście że to nie obciach! Raczej zapewnienie gościom wygody i komfortu. My mamy wesele we wrześniu i już zamówiliśmy w wypożyczalni Panek trzy busy. Nikt nie musi transportem się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego obciach? Wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to ze bus jest obciachem to bym nie wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA OBCIACHOWE JEST ZAKŁADANIE TAKICH TEMATÓW -TYLKO PAŃCIE Z PRZEROSTEM EGO MOGĄ TAK MYŚLEĆ! jesteś taka niepewna siebie ,że każdy wyimaginowany obciach zburzy twoje poczucie wartości? żenada........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki obciach? dobrze myslisz, kazdy chce swietowac a nie kierowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie na wizażu tego sie dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez to absolutnie zaden obciach, a wrecz przeciwnie - super rozwiazanie problemu transportu powrotnego. Z reszta to jest znacznie lepsze niz typowanie "kierowcy" badz umowienie sie ze znajomym na nasz przyjazd o 4-5 nad ranem. W moim przypadku to sie sprawdzilo na weselu, do ktorego jechalam z drugiego konca Polski. Kierowca z marki www.poltrans24h.com.pl był kompetentny i wszystkich bezpiecznie zawiodl na sale i spokojnie z niej odwiozl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto poleci jakiegoś busa, nie na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArkadiuszMolena
Moim zdaniem to nie obciach, ale miły gest ze strony pary młodej, najlepiej by było zapewnić też transport do domu po weselu, przez to że niektórzy muszą kierować, to nie mogą się napić i nie bawią się dobrze. Proszę na ten temat przeczytać artykuł http://www.mlodzibadacze.pl/wynajem-busow-na-imprezy-okolicznosciowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd pomysł, że to obciach, na weselach są autokary czy autobusy, które rozwożą gości. A jeśli ktoś woli jechać swoim samochodem czy na własny koszt zamówić taksówkę, to też nikt nie broni przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach by byl jak by ktoś został na lodzie a potem by był powód do rozmowy na kolejne 10 lat...bo u Kowalskiej czy innej Malinoskiej na weselu to nie pomyśleli o gościach. Wiadomo, że są wesele małe i duże....ale zawsze ten bus powinien być w pogotowiu...koszty niewielkie a jednak. My wynajmowaliśmy autokar na wesele z firmy http://przewozy-autokarowe24.pl/kontakt i byliśmy spokojnie, że wszyscy dotrą na sale weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×