Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Business lunch w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Gdzie zabrać na business lunch w Centrum Warszawy? Poszukuję jakiejś ładnej kanjpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfdghj
Ale doprecyzuj o co Ci chodzi? Kogo zabierasz? I jakiej rangi ma byc ten lunch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieram potencjalnego kontrahenta. chciałbym pogadać o biznesie w mniej oficjalnym miejscu. Moze jakos rozluznic kontakt. Lokal powinien być elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość txtminka
Sprawdź Strefę na Próżnej. Maja w ofercie biznes lunch chyba cenie 78 zł. Ładny wystrój i dobre warunki do prowadzenie rozmów biznesowych w luzniejszej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfdghj
Polak czy obcokrajowiec? Duzy interes do ubicia. Ma byc wypas czy fajnie ale bez fajerwerkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy w jakim centrum i za jaka kwote bo wiesz, jest restauracja sobanskich, jest hotel riatlo. ja zawsze zabieram kontrahenta tam gdzie moze popatrzec na cos innego, wiec jedziemy np na kawe na szczyt mariota czy cos. zeby za duzo nie myslal o tym jak go urabiam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizos78
Może ten hotel: http://www.bwportos.pl/ ? Ja się tam często stołuję, w ramach moich służbowych wyjazdów, mają naprawdę pyszne jedzenie, a sama restauracja ma elegancki i stylowy wystrój. Jeśli chodzi o menu, to w szczególności dwie potrawy Ci polecę: pikantną zupę tajską z krewetkami (jest naprawdę świetna) oraz spaghetti Carbonara z boczkiem i parmezanem. Kuchnia tam jest naprawdę rewelacyjna. Przystawki też wszystkie sprawdzałem, równie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam flache sloik sledzi i spotkanie pod mostem . Tam najlepiej obgaduje sie interesy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wynajmę pokój w Mariottcie [wpisze się w koszty] bo się wywiedziałem , ze kontrahent jest geyem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszWW
Koniecznie lunch musiał być w centrum?:D Ja np.zecydowanie wolę na lunch wyjechać poza Warszawę a dokładnie jechać do Domu Kresowego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód dla każdego w 30 min na Twoje konto http://kredytyk.net.pl Od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze już teraz! - Aktualny ranking najlepszych w danym miesiącu chwilówek! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadam w Tokyo Sushi i ogólnie nie mają wahań jakości w lokalu, czy w daniach serwowanych na wynos. Teraz częściej zamawiam, głównie z Blue City, bo najbliżej dojazd, ale mają chyba kilka lokali w Warszawie. Od siebie daję namiar, bo w sumie warto zjeść. Sushi bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam korzystać z wyszukiwarki https://znajdzlunch.pl/Warszawa Jest to codziennie aktualizowana baza z zestawami lunchowymi oferowanymi przez lokale w Warszawie. Od zestawów na studencką kieszeń za 12 zł po businessowe za kilkadziesiąt złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×