Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolineczka886

butelka do mleka

Polecane posty

Gość karolineczka886

hej mój syn ma 3,5 miesiąca kupilam mu butelke do mleka avent 3+ i tam jest strasznie duza dziura ze moje dziecko nie nadaży połykać . Wy też tak macie ? Niby butelka przystosowana dla 3 mies dziecka a tu taka akacja niepozadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby smoczek dołączony do butelki był odpowiedni dla wieku, na który tę butelkę kupowałam. Zawsze albo musiałam go wymieniać na taki z mniejszym przepływem, albo robiłam dodatkowe/większe dziurki gorącą igłą, bo nic z niego nie leciało. A kupowałam różne butelki, TT, Aventa, zwykłe rossmanowskie czy Lovi. Rozumiem Twój ból, Autorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zaczynałyście wprowadzać dziecku nowy pokarm w 4 miesiącu ? zwykła gotowana marchewka czy np. do tego dodatek masla itp. ? Wasze dzieci miały probelm na początku z przełykaniem tego pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka nie miała. Ja zaczynałam od zwykłej, słoiczkowej marchewk Gerbera bez żadnych dodatków. 2 tygodnie jadła samą marchewkę (pamiętam, że jeden mały słoiczek starczał nam na dwa dni, zjadała po połowie), potem ugotowałam jej już swoją właśnie z masełkiem. A później to już poszło, co kilka dni/tydzień dodawałam coś nowego, delikatnego. Co ciekawe - dzisiaj ma 14 miesięcy i do tej pory nie przyzwyczaiła się do jabłka, nie cierpi go szczerze. Jak zaczynałam wprowadzanie nowych pokarmów najpierw była marchewka, a potem marchewka z jabłkiem - nie jadła jej, pluła na kilometr. I do dziś jej tak zostało. Dawałam słodkie, kwaśne, miękkie, twarde, surowe, gotowane/pieczone/duszone, z cukrem i bez, w kompocie - nic ale to nic jej jabłkowego nie podchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do smoczkow znam ten bol i jak wyzej,dostosowywalam do mozliwosci dziecka. A rozszerzanie diety u nas sto byla tragedia.... zaczynalam od samej zblendowanej marchewki. Ale wszystko bylo wypychane jezykiem. Sloiczkowe obiadki tez, gotowane zupki. Zjadal dlugo po kilka lyzeczek.maslo zaczelam dodawac po kilku dniach jak nie bylo reakcji uczuleniowej. Majac rok to maksymalna porcja zupki byla 120 g:D ale juz 14-15 miesiac tak sie rozjadl,ze ostatnio dorwal sie do kaszanki ktora robila moja mama(na szczescie chuda,pieczona w blaszce bez flaka)i nie odpuscil dopoki nie zjadl kilka lyzeczek:) mam malego zarloka. Po prostu wtedy nie byl gotowy na rozszerzanie diety.teraz ma poltora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są tylko orientacyjne oznaczenia. Mi przy jednym dziecku pasowały idealnie przy drugim trochę je opóźniałam. Trzeba obserwowac dziecko bo każde w innym tempie się rozwiją i uczy się pić przez smoczek. Ja kupiłam w końcu 3 rozmiary plus 4, taki do kaszek, żeby mieć na zapas i zmieniałam wtedy co dziecku pasowało :) Butelki avent królowały u nas przy 3 córkach, zawsze byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaw
LOVI medical + innych nie kupię. Ma dziurkę idealną, mały ładnie pije, nie krztusi się ani nie męczy zbytnio. Do tego nie ma kolek - zażegnaliśmy je właśnie po zmianie butelek na LOVI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips AVENT
Dzień Dobry. Warto mieć na uwadze, że wskazane przy rodzaju smoczka granice są umowne, w rzeczywistości zmiana smoczka na szybszy wypływ zależy od indywidualnych postępów w rozwoju każdego dziecka. W sytuacji, gdy Pani synek ma problemy z łykaniem, być może ze względu na zbyt dużą ilość dziurek, optymalnym rozwiązaniem będzie powrót do smoczka o wolniejszym wypływie i dalsze jego stosowanie. Niektóre dzieci bowiem potrzebują więcej czasu, aby przystosować się do szybszego wypływu pokarmu. A decyzja o wprowadzeniu kolejnego rodzaju smoczka powinna zostać podjęta po dokładnej obserwacji reakcji dziecka na nowy, szybszy wypływ pokarmu. Polecam postępować w podobny sposób z każdymi kolejnymi smoczkami. Firma Philips Avent w swoim asortymencie posiada różne rodzajów smoczków, przeznaczone do różnego wieku dziecka i rodzaju podawanego pokarmu, warto jednak mieć na uwadze, że zmiany smoczka są uzależnione od reakcji dziecka na szybkość wypływu oraz od zmieniających się potrzeb niemowlęcia (ilości oraz rodzaju podawanego pokarmu). Jeśli będzie Pani miała dodatkowe pytania, proszę pisać bezpośrednio na adres: ekspert@philips.com Ekspert Philips Avent, udziela porad i odpowiada na pytania internautów związane z produktami Philips Avent, a także opieką nad dziećmi i karmieniem. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olad
Ja polecam z LOVI ze smoczkami aktywne ssanie. Corka pila z nich od urodzenia i bylo ok, teraz ma 3,5 miesiaca wymienilam smoczek na +3 i daje rade. Butelki sa fajne bo dobrze sie myje, sa lekkie i zgrabne, cenowo takze dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam lovi medical + (aktywne ssanie się u nas nie sprawdziło). Medical + są fajne, bo : 1. łatwe do trzymania 2. łatwe do mycia 3. nie osadza się na nich osad 4. fajny smoczek 5. nie ma zakrztuszeń 6. nie ma kolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, polecam na początek butelkę Avent 0m+,jak i inne butelki firmy Avent. mam zamiar karmić piersią ale wolę się zapatrzeć w jakąś butelkę. Słyszałam od zaufanych osób same pozytywne opinie. Smoczek podobny do piersi matki, pomaga uspokoić dziecko, zwłaszcza w nocy mniej kolki. Godne polecenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak polecać coś, czego się nie wypróbowało... ja miałam canpol -jakaś zwykła, Tomme Tippee oraz mam baby anty-colic.. i mam baby treningowa, dla starszego niemowlaka.. polecam tylko i wyłącznie te ostatnie butelki... żadna nie może się z nią równać.. bardzo łatwe w myciu, można myć w całości, można rozkręcić.. można myć w zmywarce i nie matowieją, nie barwią się (tt zabarwiły się lekko na pomarańczowo od czerwonych kubków nescafe), świetny smoczek, ładny wygląd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie wypróbowałam tego jeszcze na swoim dziecku, ale wyobraź sobie , że byłam nianią i nie jedno dziecko karmiłam butelkami firmy Avent. Mamy, dzieciaczki jak i ja byliśmy z nich bardzo zadowolone, więc na drugi raz radzę wstrzymać się z wydawaniem pochopnych wniosków. Ja szanuję Twoją opinię i tego samego oczekuję od Ciebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MAM BUTELKĘ firmy "Mam" i ja polecam,tylko bardzo trudna ja kupic, nigdzie nie ma ani w aptekach ani sklepach.... zamowilam na allegro dwie. Plusy sa takie, ze jest samosterylizujaca w mikrofali i nie trzeba jej gotowac, po drugie ma odkrecane dno, a przez nie wydobywa sie nadmiar powietrza, jest antykolkowa, jak dotad maly nie ma kolki. Te wszystkie latwo dostepne aventy nie aventy wydaja mi sie drogie i takie sobie. [pczytaj o tych butalkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkowa
Z własnego doświadczenia kupiłabym butelkę podgrzewaną. Wiadomo jak jest w nocy. Musisz wstac, naszykować, a tak chwila i masz dobre mleko. Mam na mysli tę butelkę Yoomi - http://gumowakaczuszka.pl/p-689,-Butelka_yoomi_240_ml_z_podgrzewaczem_i_pojemnikiem_do_regeneracji.html mleko podgrzewasz w 60 sekund Kupiłam te butelke i wlasnie przez ten podgrzewacz jest dla mnie niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleka mm nie trzeba podgrzewac, w szpitalu podawano w temp pokojowej. W okresie grzewczym mam dzbanek z woda na grzejniku i wode mam lekko ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzubrys
Ja polecam butlę Beaba. Fakt, tania nie jest. Wykonana z silikonu a smoczek ma 3 ustawienia wielkości przepływu. Wyprobowałam wiele Avent, Tommee Tippee, MrBrown, Lovi ale żadna nie spełniała moich oczekiwań. Beaba jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×