Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matriks

Buty BADURA

Polecane posty

Gość matriks

czy to bedzie dobry wybór ? ma/miał ktos ? jak długo mu słuzyły i czy sa naprawde ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
sa bardzo cieple, mozna w nich zasuwać po lodzie i nie wypieprzyć sie. trwałe i ładne. ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziewczyna moze
w takich chodzic ? (mam na mysle badure hm cos w stylu górsko-trekingowym do kostki , ale nie ogromne kandachary ;-) )i do tego kurtka dłuzsza przedkolano i duza torba? bedzie pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritos
modne sa wogole takie buty ? teraz tylko oficerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to swietna firma , rodem z Wadowic :)) nie wiem jak sprawuję sie damskie fasony , ale meskie są rewelacją . Buty są lekkie , wykonane z jakosciowo dobrej skórki. Firma nie stwarza problemów w razie rteklamacji .i to też jest ważne :)) ze swojej strony szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aconcolor
NIE POLECAM TEJ FIRMY! Buty rozwaliły mi się po jednym sezonie! Pękła skóra w jednym bucie, panie/panowie "znawczynie" stwierdzili że źle w nich chodziłam :D zadziwjające! Tym bardziej że chyba musiałam chodzić źle tylkow jednym bo drugi jest w stanie nienaruszonym - a wiec wskazuje to na zwykłą wadę skóry. Buty kosztowały 500zł, szkoda mi tej kasy. Firma nie chce wziąć odpowiedzialności za to i odrzuca kolejne reklamacje - żenada! FIRMA BADURA NIE SZANUJE I LEKCEWAZY KLIENTA. Pozdrawiam, nie kupujcie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aconcolor może jakoś źle je użytkowałaś. Bez kitu noszę buty Badury już 2 sezon i nic się z nimi nie dzieje. Mam kozaki, botki i czółenka i każde z nich są w bardzo dobrym stanie, mimo, że chodzę w nich często. Mój narzeczony ma z kolei buty trekkingowe Badury już chyba 3 albo 4 lata i przez cały ten okres użytkuje je normalnie, często w nich chodzi i do tej pory nic się z nimi nie stało. Dla mnie Badura to bardzo porządna marka. I przynajmniej buty sa produkowane z porządnej skóry i robione są w Polsce, a nie gdzieś w Chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam baletki za 270 zł. Byłam w nich w pracy dokładnie dwa razy. Zaczęły się przecierać na zapiętkach. Sklep reklamację odrzucił standardowo podając wada mechaniczna. Co mogę dodać zamierzam złożyć pozew cywilny. Dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ślubne też mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam jakiegoś meila do którego kolwiek z kierowników regionalnych piszcie na pa1983@wp.pl chodzi mi konkretnie jak wygląda meil do nich. wiem tylko że końcówka to chyba @badura.pl tylko nie wiem jak jest początek czy pełne imie czy inicjały i nazwisko itp. będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Eobuwie jest dostępna ta marka w asortymencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badura to dobra firma. A jakbyś już szukała ich butów, znajdziesz na Eobuwie:) Mają szeroki wybór butów Badury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Cekinki odklejają się po jednym dniu użytkowania!!!!!! Jeszcze nie widziały śniegu ani deszczu !!!! Reklamacja nie została uwzględniona!!!!!!!!!!! Na prośbę o ponowne przemyślenie, łaskawie przykleili, ale te same dwa plus jeszcze jeden odpadł w pierwszym dniu po założeniu!!!!!!! Przeleżały u nich miesiąc, bo tak jest napisane w karcie gwarancyjnej, ale co tam będę w nich chodzić i będę żywą reklamą!!!!!!!!!!! Nie mam czasu, ani zdrowia zajmować się z dziadostwem. Chyba więcej stracą niż zyskają, jeżeli te buty kupi jeszcze ktoś. Koszmar!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty wyjątkowo złej jakości, po TYGODNIU skóra przetarła się, nierównomiernie na jednym i drugim bucie, zaczęła tracić kolor, obcasy się zdzierają po bokach. Po złożonej reklamacji nierowno mi je zaimpregnowali, pochodziłam w nich miesiąc, i już nie mogłam na nie patrzeć. Oddałam do reklamacji po raz kolejny, Badura sprawę odrcuciła. Żałuję wydanej kasy (400zł!), obsługa bardzo niemiła, zachowuje się tak, jakby klient robił im problem swoją obecnością (oczywiście mam na myśli przyjście z reklamacją). Zgłaszam do UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne buty mają na allinside. Wytrzymałe, wygodne a do tego bardzo tanie bo kupujesz bezpośrednio z fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zła jakość. Kupiłam sobie portfel i już skóra się ściera i wyglada niekorzystnie. Nigdy więcej nie zakupiw butów z tej firmy. Bardzo drogie i zła jakosc nie polecam nikomu co chciałby mieć produkt na lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubie marke badura. Ostatnio kupuje buty na funkee.pl jak mają promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu badu

buty badura sa ok, ale musicie wiedziec o jednej bardzo waznej kwestii przed ich zakupem. wbijcie po prostu w gogle "badura czops" tam jest wszystko opisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×