Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokojambbook

buty dla niemowlaka

Polecane posty

Gość kokojambbook
no tak, nie ma co liczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po choooj
niemowlakowi buciki:O matki maja nasrane we lbie jescze sie nachodzi w butach przez cale zycie.Nie ma to jak dzidzia piernik w wozku bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDECYDOWANIE NR
2, NR 1 jest całkowicie niewygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia piernik to zupełnie
co innego! To starsza pani ubrana jak dziewczynka! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA TAK miałam
te 3 buciki sliczne, szkoda że za małe na moją małą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mamaaa
ja bym wziela nr 1 bo sa i sportowe i balerinki i sandalki na upały nr 2 to sme balerinki tlyko kolory rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
a tak tylko zapytam-po jaka cholere niemowlakowi buty? moze szpilki kupcie :O albo glany :( nie wystarcza skarpetki albo gole stopy( w upaly) ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4454334
a jak chlodniej beidze to co? przeciez to nie buty dla miesiecznego dziecka tylko 6-12mcy to juz spore dziecko co ma w samych skarpetkach paradowac?? ty napewno dziecka nie masz bo bys tak nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
tak sie skalda kochana ze mam corke 5 letnia i druga w drodze :p .i moja jak miala 6 miesiecy to zakladalam jej takie bamboszki( nie wiem jak to nazwac).zaraz cos znajde na allegro to pokaze o co mi chodzi..dopóki nie zaczela chodzic to zakladalam jej "miekkie" butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboszki nadają się do domu Wg mnie nr 1 bo masz wybór i do sukienki i do spodni dziecko i tak siedzi w wózku, nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufla
nr 1 odpada. JAPONKI dla takiego małego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh sie rozmarzyłam
dzieciaczki słodko wyglądają w takich bucikach sami też lubimy ładnie się ubrać, to czemu swoich dzieciaków mamy nie stroić...co innego jak kogoś na to nie stac, to wtedy rozumiem rajtki i bambosze pozostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
nie bede sie kłócić bo mam kiepski dzien, uwazam ze dziecku ma byc wygodnie a w chlodne dni cieplo,proponuje kupic jakies oryginalne nike albo puma ( to nic ze moga byc sztywne) liczy sie tylko wyglad ,skoro "bamboszki" sa tylko po domu( kto tak powiedzial? i dlaczego widze tyle niemowlakow wlasnie w takich bamboszkach? a nie sztywnych "słitaśnych" buciorach?hmm?).proponuje tez kupic takiej 6 mieisiecznej koturny,bo sa przeciez modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh sie rozmarzyłam
czemu sie tych japonek tak uczepiliscie, przeciez takie małe dziecko i tak nie chodzi, wiec na nóżkach może mieć wszystko co ładnie wygląda..a takie japonki szałowe..nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh sie rozmarzyłam
ocet, ale mi się takie bambosze nie podobają:P rajtki naciągnięte po pachy na bodziaka też nie...choć takie dzieciaki w wózkach widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś w dzien dobry tvn słyszałam o takich bucikach polskiego producenta, które kupują nawet gwiazdy hollywood :) pamiętacie może, jak się one nazywały ? takie z żółtą podeszwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
a to czy kogos stac czy nie,to juz raczej nie twoja sprawa.moja chodzi w reebokach i oryginalnych adidasach do piaskownicy i na rower( ale to nie jest temat o chwaleniu sie ani o wytykaniu innym czy stac czy nie,). przeciez te mieciutkie co pokazalam tez sa slodkie-do tego sukieneczka albo getry z tunika i dziecko wyglada ladnie :) .a to ze dziecko nie chodzi i moze miec na nogach wszystko ?tego juz nie skomentuje.kazda mama robi jak uwaza,najwyzej za kilka lat bedzie szukac ortopedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
ehhhhh ale sie rozmarzylam>>>>maja prawo Ci sie nie podobac,mi naciagniete rajty na body tez sie nie podobaja.zawsze mozna wyposrodkowac :) buty firmy bartek tez polecam dla takich juz chodzacych dzieci.ps.sory za moje nerwy,ale mam tak paskudny dzien ze sama ze soba nie wytrzymuje :( pozdraiwam i uciekam. ps.te butki w H&M tez widzialam sa sliczne,ale mam wrazenie ze nie wygodne dla dziecka :P ja juz nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 30 st to japonki wg mnie sa idealne dla 6 mc dziecka ale jak ktos woli bambosze to inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh sie rozmarzyłam
ocet, wytłumacz mi proszę, jak takie japnki mogą wyrządzic dziecku krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się te japonki podobają na lato do sukienki dla dziewczynki. Przewiewnie i noga sie nie poci. Dziecko przeciez nie chodzi tylko siedzi w wózku, ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
nie tyle krzywdę co raczej nie wygodne sa.juz widze mamusie ktora "rozkracza" paluszki dziecka aby wepchnac tam japonke :) a ha a skoro japonki to upaly, a jak upaly to gola stopa miala byc :) a na chlodniejsze dni jakies cieplutkie-mieciutkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×