Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty do sukienki?!

Polecane posty

Gość gość

http://allegro.pl/buty-wieczorowe-shakira-limitowana-kolekcja-i4309833963.html znalazłam te buty na allegro i się zakochałam! moje pytanie brzmi, czy nie uważacie że takie buty do sukienki to nie za dużo? Mam sukienkę w kolorze brzoskwiniowym i ona ma srebrny pasek i nic poza tym jeśli chodzi o zdobienia, więc pomyślałam że najmocniejszym akcentem mogą być buty- ale nigdy nie miałam tak błyszczących. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh
Nie szkoda Ci stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty bardzo ładne, nie mam wyobrażenia sukienki, żeby tylko nie były do niej "za ciężkie" GośćHeh jeśli się ubiera takie buty okazjonalnie to przecież stopom nic nie będzie. Ja uwielbiam takie buty i ubieram codziennie do pracy, gdzie je przebieram na wygodniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te buty są brzydkie, kiczowate ,oczy bolą od nadmiaru błyskotek . Za tą cenę można kupić piękne i eleganckie markowe szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myślicie że online jest sens zamawiać? bo boję się że tak jak napisaliście bede miała problem z poruszaniem się, no ale jak to się mówi najwazniejsze żeby umrzeć w ładnych butach :D chodzi o to że jest salon w krk gdzie mogę dokładnie te buty przymierzyć, ale mi do krk trochę daleko :D jest ryzyko jest zabawa niby, ale może warto do salonów evity podjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym je przymierzyła na Twoim miejscu. Zwłaszcza że znasz salon gdzie są dostępne :) sama bym je przymierzyła :D ile kobiet tyle gustów i nie każdy lubi być szarą myszką! ja bym bez zastanowienia je kupiła ale wcześniej je zmierz bo masz w nich czuć się piękna a nie cierpieć w zbyt małym rozmiarze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może spróbowałabyś coś z takimi butami eobuwie. com.pl/product-pol-71370-polbuty-united-nude-lo-res-pump-translucent-8831621-navy.html ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×