Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Buty na lato czyli szlag mnie trafi zaraz

Polecane posty

Gość gość

Podpowiedzcie prosze, najlepiej konkretnie, z linkami: jakie buty kupić na lato, żeby były: 1) wygodne (najlepiej jakieś naturalne materiały) 2) kobiece 3) płaskie albo na na podwyższeniu, ale bardzo stabilnym 4) nie balleriny bo uważam że dobrze wyglądają w nich tylko naprawdę bardzo proporcjonalne, szczupłe dziewczyny 5) zabudowane, tzn. nie sandały tylko żeby palce i pięta były zakryte Baardzo wdzięczna będę za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Dla mnie wygodne to skóra + dobra miękka podeszwa. Są to Rieker, Tamaris, Lemar. Ale żeby były kobiece to musisz dobrze poszukać w ich ofercie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za podpowiedzi i przyklady. To jeszcze nie do końca to ale już jakaś inspiracja :), podawajcie dalej jak macie jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chpodze w ankle boots, skoirzane zawsze kupuje i da się chodzić jeśli tylko nie jest wściekle gorąco. office.co.uk Maja świetne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, ale te buty powyżej są dla 60 latyek do pracy w biurze. Nie wiem ile autorka ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba cały link skopiować, bo inaczej nie chce się otworzyć, a takich butów z zakrytymi palcami i piętami chyba nie robią za dużo, przeważnie palce są "otwarte"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych ostatnio dodanych, zdecydowanie te klapeczki Merg, piękna sprawa. Lubię takie klimaty, chociaż coraz trudniej jest kupić na mieście tego typu buciki. Te wyglądają rzeczywiście fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asymetryczne baleriny bardzo ładne, ale czy wygodne? Czy przy tak dużym wycięciu będą trzymały się stopy i nie klapały przy każdym kroku ? Wąski nosek w szpic też nie jest komfortowy dla stóp. Mam nowe czółenka z miękkiej skóry z odkrytą piętą z takim noskiem, na początku buty wydawały się bardzo wygodne, ale po kilku godzinach chodzenia mocno odczułam ściśnięte i poobcierane palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markenna
bardzo modne są z tego co zauważyłam trampki w kwiatowe wzory, na stronie sellyo.pl jest dużo takich modeli butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, noście skóry, wasze śmierdzące kulasy zasługują na wygodę, a zwierzęta niech będą żywcem obdzierane z tej skóry. z was powinni pasy drzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie o takich butach - są ok czy za odważne? -bo nie wiem czy kupowac a mam zniżke w venezii, opłaca się? http://imgur.com/qG2mjxt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ile sa te z Venezii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz tak sprecyzowane wymogi to wystarczy wejść na Eobuwie i ustawić odpowiednie filtry i wszystko będzie jak należy. Wyświetli Ci się lista oczekiwanych bucików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek balgot
Zamówiłem sobie po raz pierwszy od lat niebieskie trampki z Merg, takie najprostsze, za niecałe 30 zeta. Wyglądają mega - ciekawi mnie jak będzie z wygodą. Człowiek w zasadzie pół młodości spędził w trampkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Merg, ale damskie połącznie sandałów z klapkami, które rzeczywiście wygląda super. Nie kosztowało mnie dużo, a buciki są wygodne. Za kilka dni pierwsza próba, w końcu nadchodzą prawdziwe upały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem ma być lekko i przyjemnie, a przede wszystkim przewiewnie. Nie kupuje się butów przesadzonych, a wiem że w dalszym ciągu laski kupują kozaki letnie - tego nie mogę zdzierżyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również kupiłam buty przez internet - ten sam Merg. 2-3 lata kupuję z sieci, szukam tylko na mieście a później zamawiam taniej z netu. Nie ma ryzyka że coś nie będzie pasowało - buty na 100% będą ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczne buty mają w lilumoda. mam z tamtą sandały i sukienkę, bo ubrania też mają fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×