Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roxx1996

Buty obcierające do krwi

Polecane posty

Czy znacie jakies sposoby na strasznie obcierające buty? w moim przypadku chodzi o Nike Air Force. Obcierają na piętach. Z pęcherza zdarła się skóra i teraz jest totalna masakra... Miałam je na sobie 2 razy i są jeszcze sztywne, ale najgorsze są bardzo twarde zapiętki. Od razu napiszę, że nie działają żadne plastry żelowe czy jakiekolwiek inne. Wolałabym jakieś sposoby żeby te buty ''zmiękczyć'' w pewien sposób. Nie są ani za duże ani za małe, rozmiar jest idealny. Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego ten kapeć jest? Jak ze skóry, to są specjalne preparaty. Jak z plastiku, to może trzeba pięty na 3 zdrowaśki do pieca i dopiero but zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj posmarowac buty kremem w srodku w miejscu, w ktorym obcieraja. zostaw na noc. to powinno zmiekczyc buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o prawidłach do butów słyszała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga3333
Mnie też ostatnio kupione masakrycznie obcierały ale po 3 razie przestały... Teraz chodzę codziennie. Daj stopom się zagoić i znów załóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie działają żelowe zapiętki? kupiłam baleriny (skórzane) i poszłam w nich do miasta "na gołą nogę", wróciłam z pęcherzami, a nie są jakieś specjalnie twarde, normalne buty, dzisiaj (po tygodniu) przykleiłam zapiętki i wszystko jest ok chociaż jak mi się całkiem zagoją nogi to spróbuję (jeśli pogoda pozwoli) wyjść bez rajstop i zabezpieczeń, czasem tak jest, że najpierw buty obetrą, a później już jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że obcierają Cię sportowe buty, i to jeszcze tak dobrej firmy. Kiedy obcierają mnie buty, zwykle nie chodzę w nich dopóki nie wygoją mi się rany. Potem nakładam jakiś dobry plaster, w przypadku sportowego obuwia skarpetkę i zazwyczaj już mnie wtedy nie obciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyleczyłam rany i jakoś sie zmusiłam do założenia ich ponownie. trochę rozchodziłam i już jest ok ;) niestety w moim przypadku zawsze jest to samo z nowymi butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak z trampkami ale jeśli chodzi o szpilki to polecam włoskie z nimi nigdy nie ma kłopotu zawsze idealnie dopasowane i niesamowity look zresztą wystarczy spojrzeć do tego butiku https://havana.pl czy mythersea. com wyglądem przebijają każde inne obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego nic obcierające buty. Przestałam kupować obuwie ze sztucznej skóry. Teraz tylko naturalna i ostatni mój hit- buty gumowe- melisy. Są cudowne. Kupiłam je w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Polecam gorąco ze względu na niskie ceny i dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są własnie firmowe buty niech będa najgorsze ale pisze adidas lub Nike to nie firma to ludzka głupota a oni wala coraz gorszy szajs jak do trumny ale firmowe niech robią odciski ale firmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu na silę chodzisz w takich butach? Wymień je na nowe, na takie które będą wygodne oraz które Cię nie obetrą. Zobacz na www.ElitaBut.pl gdzie znajdziesz nowe, jesienne kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe buty mogą na początku obcierać, ale po czasie powinny się już ułożyć i dopasować do stopy. Jeśli tak się nie dzieje, to takie buty trzeba wyrzucić, bo po co się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, niedawno kupiłam Nike air maxy, w sklepie super wygodne, poszłam w nich od razu do domu i myślałam że.po drodze się zarycze z bólu, wiedziałam że wymiana nie wchodzi w gre bo sprzedawca widział jak w nich wychodzę. Przyszłam do chaty, wpierdzielilam buty do pralki a potem mokre nosiłam aż sie dopasowały. Polecam bo jak uwiera twarda skóra to żadne tam plasterki nie pomagają.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×