Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patrycja*79

Buty Prima Moda

Polecane posty

Witam, jako miłośniczka pięknego obuwia a nawet butocholiczka :D jestem ciekawa w jakich sklepach kupujecie buty? Czy kupujecie buciki w Prima Modzie? Jak Wasze spostrzeżenia na temat tej marki? Na forach mnóstwo opinii skrajnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie Prima Mode :) O gustach sie nie dyskutuje wiec to czy maja buty ładne czy nie, jest mniej istotne z kolei trzeba przyznac ze szpilki powyzej 11 cm sa mega wygodne bo swietnie wyprofilowane, obuwie jest pomysłowe i fajnie wykonane - dla mnie to najistotniejsze :) Niestety rozszaleli sie z cenami :O W zeszłym roku kupiłam kozaki za 450 zł i wszyscy pukali sie w głowe mowiac ze to za drogo itd w tym zaś roku fajne kozaki stoją średnio po 800-900 zł :O troche przesada jak dla mnie... z kolei w wakacje podobaly mi sie skorzane sandalki na szpilce, kosztowaly 699 zł :( Tansze (ok 450 zł) byly sandalki z materialu - jakas satyna czy co? Troche pojechal z cenami, ale butom nie mozna odmowic ani uroku ani wygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubzdziuMK
Za takie ceny to już sie nie oplaca, rozumiem skóra wymaga wyzszej ceny ale satyna? Skandal. Zdzieraja z was ludzie. Nosiłam wiele butów juz w swoim zyciu poniewaz jestem maniaczka i nie moge powiedziec zeby komfort chodzenia w butach typu prima moda byl wart np. 400zl wiecej ceny. Zauważ rownież, że Chńczycy robią już praktycznie dla każdej firmy, nie jest to kwestia jakości, po prostu oni potrafia jechac na najtansza masowke oraz wysokiej jakości towar(drozszy ale nie jest to jednak cena z nieba), ktory nie bedzie sie niczym roznil od tego za chore ceny w butkiach np. w arkadii. Tam kupujac oplacamy jeszcze horendalnie drogi koszt wynajmu, pensje pracowników oraz zachcianki prezesów danych firm. Myślę, że nie wszystkich stać na opłacanie prezesów i wolą kupić więcej modeli tańszych butów(Jak ja). A stosunek cen w Prima Moda do jakości tam dostępnej jest chory. Ach te ich piękne szwy w poprzek butów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak - buty muszą byc przede wszystkim wygodne, wbijam w to generalnie ile kosztuja, czy są z prima moda czy z bershka (na marginesie wiosna nabyłam tam genialne i wygodne szpile :D). W każdym razie wyznaję zasadę że o ile można przyoszczędzic na czułenkach na wiosnę czy lato bo ma sie ich kilkanascie to kozaki musza byc porzadne - koniecznie dobrego gatunku skora, porządne profilowanie, stabilne, eleganckie itp itd. Wtedy nie zaluje kasy bo niestety cudow nie ma i czegos takiego za 100 zł sie nie kupi :O Prima moda nie zawiodla mnie w zeszlym roku, kozaki sa super bardzo wysokie, bardzo wygodne i bardzo wytrzymałe mimo ze z zamszu a na zime to niby chybiony pomysł. Generalnie jestem na "tak" i gdyby nie to że podniesli ceny prawie dwa razy to nie widzialabym nic zdrożnego wydac 4 stowki na porzadne zimowe buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli chodzi o ceny to fakt... poszaleli :/ Ale szczerze mówiąc to kupiłam w tym roku kozaki za 499zł a zbierałam na nie chyba pół roku wiedząc, że będę chciała tam kupić buty na zimę i jestem zachwycona nimi. Bo tak właśnie jak napisała szał ciałłłł, mają bardzo wygodne buty mimo ogromnego obcasa co spotyka się niezwykle rzadko. A ja tego w butach szukam bo ja uwielbiam wysokie buty, mimo że jestem dość wysoka bo mam 176cm :D Ale zawsze chciałam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo dostac wygodne szpilki, kiedys myslałam że wystarczy zeby kosztowaly wiecej niz 300 zł i bedą już mega ale niestety... Prima Moda ma genialnie profilowane buty, to trzeba im przyznac. Podobnie Venezia (choc niestety ostatnie kolekcje są jakies takie nie w moim guscie), z kolei np. Kazar wypada już znacznie słabiej... Niby ceny jeszcze wyzsze a buty niezbyt wygodne, przynajmniej niektore. W zeszlym roku kupilam jakies włoskie szpilki - Ovye czy jakos tak, dalam za nie sporo a do chodzenia niestety rowniez srednio sie nadają :( Tak wiec baaaaardzo doceniam Prima Mode bo to jest sklep który 100% daje komfort wzamian za cenę wyrobów, wcale więc nie uważam żeby ceny te były zbyt wygórowane (przynajmniej jesli chodzi o skorzane buty bo te satynowe sandałki... cóż :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prima Moda to szajs
! Reklamacji nie uznają, trzeba się prosić, Bóg wie ile, często są jakieś wady przy dostawach, a jak traktują pracowników, to pominę... Tylko wyplaty były na czas, pieniądze nie takie złe. Ta firma to jedna wielka porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzają z cenami. Czasem mi się coś spodoba jednak gdy widzę cenę bardzo szybko uciekam żeby nie zakochać się w butach bo i tak ich nie kupie bo będzie mi żal wydać tyle pieniędzy. W outlecie gdzie ceny są bardziej znośne zostają modele całkowicie nie w moim guście. Wtedy wybieram outlet Venezi gdzie mam dużo większy wybór i trochę niższe ceny. Ostatnio także fasony w prima modzie są bez pomysłu. Lubię klasykę jednak brakuje mi tego czegoś. W ogóle na rynku bucianym jest ostatnio strasznie kiepsko. Aldo - fajne fasony koszmarna jakość do tego ceny Kazar - j.w. Prima Moda - ceny i niespecjalne fasony Ryłko - nuda Venezia- ceny i coraz dziwniejsze kolekcje o ccc i innych nie będę wspominać Ostatnio zostaje mi tylko zara której buty o dziwo bardzo lubię i dla mnie są idealne. I w przeciwieństwie do ciuchów są dużo lepszej jakości (przynajmniej te które ja kupiłam). Zamiast kupować w sklepach kupuje na allegro bo przynajmniej ceny mnie nie zabijają. Gdy nie jakość to cena gdy nei cena to fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moimi kozakami jest wszystko ok, nic się nie psuje a chodzę z dzieckiem na sanki w nich bo innych nie mam :/ A koleżanka pracuję w PM już ponad rok jakoś i mówi, że złe traktowanie pracowników to bzdura jakaś bo ona tego nie widzi. A że dużo pracy to co innego ale gdzie się chce zarobić i nic nie robić? W Zarze mi się buty kompletnie nie podobają :/ Sztywne i niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja*79 -> wszystko zależy od stopy i gustu. dlatego napisałam o dziwo bo wiem że wiele osób narzeka że sztywne i niewygodne. a moja stopa je uwielbia nie wiedzieć czemu:P co do prima mody mam wrażenie ze ostanie kolekcje były jakieś marne albo po prostu nie trafiły w mój gust. Kilka lat temu zawsze w prima modzie znajdowałam coś pięknego teraz wchodzę i wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie każdy też ma pewnie inną stopę. Ja kupuję w PM bo pomimo, że ceny mają dość wysokie to właśnie nigdy mnie nie obcierały i zawsze są bardzo wygodne a ja mam z tym problem bo mam wystające kości na stopach :/ A co do kolekcji to ja mam odwrotne wrażenie :D Że teraz są coraz lepsze hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja*79 -> dokładnie tak jak piszesz dla jednego but może być maksymalnie nie wygodny a dla 2 bardzo. oczywiście nie mam tu namyśli jakiś koszmarków bo niektóre do żadnej stopy nie będą pasować:P to że tobie coraz bardziej się podobają dowodzi że mamy przeciwstawne gusta. nie dziwi mnie to gdyż ja lubię specyficzne buty:P dziś weszłam na chwilkę do prima mody i jedna para wpadła mi w oko ale poczekam na przeceny może dotrwa mój rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati_7
Ja kupuję buciki w Prima Modzie. Mam kilka par butów tej marki w różnym stylu i jestem bardzo z nich zadowolona. Są solidne, eleganckie i mają orginalne wzory. Według mnie nie ma lepszej marki godnych tej ceny =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 13
Buty Prima Moda pasują do każdego charakteru i na każda okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prima moda ok
Generalnie buty z Prima Mody w ciągu ostatnich kilku sezonów zazwyczaj mi sie podobają, nie wszystkie oczywiście, ale w tym sezonie maja fajne modele czółenek i klapek na drewnianej podeszwie z wysokim obcasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-emka
Prima moda ma duzy wybór butów na wysokim obcasie, dość dobrze wyważonych w sumie to zawsze można znaleźć tam cos w każdym stylu praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnnaaa
to fakt, ze prima moda ma bardzo ladne modele, ale jakos tych butow ma wiele do zyczenie. juz nawet nie chce wspominac co sie dzialo z reklamacja, tragedia. ogolnie odradzam kupowac buty tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_5
Nie radzę! Jakość tych butów nie jest przystosowana do polskich warunków. Buty miałam 3 razy na nogach- i po tym odkleiła mi sie skóra od obcasa (zaczęła się filcować do góry), natomiast fleki zostały nieuszkodzone. Reklamacja został odrzucona, bo podobno jest to skutek zahaczeń o kostkę brukową. ODRADZAM TĄ FIRMĘ W ZUPEŁNOŚCI CHYBA, ŻE POSZUKUJECIE BUTÓW JEDNORAZOWYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odkryłam super konkurs.Trzeba tylko wysłać swoje zdjęcie w białej stylizacji z okazji TYGODNIA MODY cOLGATE mAX wHITE one. Do wygrania są naprawdę świetne nagrody. Ciężko by było samemu takie kupić. Okulary Yves Saint Laurent, torba DKNY, baleriny See by Chloe i inne rzeczy... Niezła okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczrowana
omijajcie prima mode z daleka! NIE KUPIJCIE TAM NIC!! kiepska jakośc, bardzo kiepska.... a jaka kolwiek naprawa, wymiana.. reklamacja, na pewno nie zostanie rozpatrzona pozytywnie! wiem cos na ten temat...z jednej i drugiej strony!! kiepkie buty, kiepskie materialy i bardzo shitowe wykonanie juz po kilku razach sie rozpada OMIJAJCIE Z DALEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsluga.klienta
Buty Prima Moda tak samo jak obuwie innych marek sprowadzanych z Włoch przy odpowiedniej konserwacji może być używane w polskich warunkach atmosferycznych. Właściwa pielęgnacja obuwia w sytuacji kiedy na zewnątrz panuje wilgoć jest zawsze niezbędna.Istnienie marki Prima Moda i innych włoskich marek na polskim rynku od wielu lat dowodzi bezpodstawności zarzutów na temat nieprzystosowania obuwia produkowane we Włoszech do polskiego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sezonie ponownie przeprosiłam się z Prima Modą. Możecie mówić co chcecie, ale tak wygodnych szpilek praktycznie nie da się znaleźć! wybrałam te mimo ze wizualnie szukałam czegos innego to jak tylko przymierzyłam wiedziałam ze już ich nie zdejmuję :P można w nich skakać, biegać i jest wygodniej niż w baletkach. http://www.primamoda.com.pl/produkt/97/1/10/5203/Sandaly/5U-225_PELLENERO.html zgadzam się z opinią że właściwa konserwacja czyni cuda. nie wiem skąd Wasze złe doświadczenia, ale ja dwa sezony temu kupiłam w Prima Modzie kozaki i będą mi jeszcze służyły następny sezon. a dodam że są z zamszu więc uważam je za mega genialnie wykonane. kozaki+zamsz+szpilka+polska jesienna chlapa i zimowe śniegi? skoro wytrzymały dluzej niż dwa sezony muszą być genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kolekcja
Widziałam już kilka propozycji z prima moda na kolejny sezon i jest z czego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalennaaa
Nie polecam. Buty farbują na czarno od razu po założeniu. Nigdzie nie można w nich pójść bo aż wstyd zdjąć. Szkoda tylko że klient nie jest o tym informowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatella
Buty w Prima Modzie to porażka! Są piękne, ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Nie będę nawet opisywać mojej dwuletniej bezowocnej walki z tą firmą. NIE UZNAJĄ REKLAMACJI NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mościcka_gosia
Teraz coraz wiecej osób kupuje w sieci, nawet obuwie. Ale nie ma sie czemu dziwic bo wystarczy spojrzeć tutaj jaki jest duży wybór i jakie marki mazna wybrać http://outlet-online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×