Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdusss

Buty skate

Polecane posty

Gość Magdusss

co myslicie o butach skate ????? bardzo mi sie podobaja, tylko mam pytanie czy beda pasowaly do rurek czy bardziej szerszych spodni ??? Odpiszcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szerszych
tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magduss jresli ci sie podobaja to kupuj:) wiele nastolatek i nie tylko je nosi:0 ale nie polecam ich do rurek gdyz bedziesz miec wiekie stopy a chudziutkie nozki tak to bedzie wygladac. szerokie butki skracaja noge ale tez ja poszezaja wiec lepiej wygladaja z szeroka nogawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szerokich spodni świetne są buty skate .. do rurek odradzam ;) Łee coś mi sie dzieje jak widze dziewczyne która ma rurki i buty skate z jarmarku xD haha i jaka to ona skejciara^^ jest ;) no jednym słowem żal .. jeśli chcesz sobie kupić buty skate to polecam : Air maxy Nike .! Lub DC :) wyrabane jak żadne są ;) świetny styl i wygoda :) a przy okazji boska prezencja ;) pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądają bosko ;) hehe DC najładniejsze czarne z błękitnym znaczkiem ;) ahh takie własnie posiadam hehe ;) i moim zdaniem bardzo dobrze sie prezentują ;D a jesli chodzo o nike to ja mam równierz czarne z białym logiem NIKE ale moim zdaniem ładniejsze są białe ;p Hehe .. polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
zalosne jest to co piszecie jak ja nie moge takich lasek jak wy. kupi se taka buty dc bo jest to jedyna firma dla skate jaka zna i mysli taka ze jest fajna. booooooooze. i wlasnie dlatego przestalam kupowac dc teraz mi sie wydaje ze to takie buciczki dla lamuskowatych panienek. mowie zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal po co wam takie skoro cioty z was? kupcie lepiej deske i zacznijcie na niej jezdzic a przyjdzie pora i na buty. a rurki + buty skate to zajebista sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zaaaaaaaaaaaaaaaaaaal : To mi Ciebie żal panienko ;) Ojj to Ty chyba jestes lamusowata ;) hehe ... buty skate i rurki to juz bardzo oblatane jest wiesz ? ;) wszystkie zjeb.ane laseczki tak chodza i myslą : \'oo jaka ja skate jestem\' ej bez kitu nie znasz sie to po co wchodzisz na takie forum i po hamsku piszesz ?! ;) zal mi Ciebie bo to forum polega na tym zeby wyrazić swoją opinie a nie jezdzic^^ po innych :) a air maxy to Ty znasz wogole ? wiesz co to za buty ?! Ojj chyba nie ;) chyba poprostu sie nudzisz nie masz co robic i zabawiasz sie wpisywaniem jakichs głupot ;) nie no troszke kultury coo ? Ej a Ty to jak nie kupujesz butów DC to moze takie za 60 zl na allegro.pl ? Hahahaha ala skate ;) nie no szacun jak to sie mówi ;) pozdro .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli osoby ktore mienia sie
skejtami/skejciarami i nosza takie obuwie i ciuchy prezentuja taki poziom jak na tym topiku to juz wiem ze nalezy ich unikac jak ognia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
margolcia16 w glowce ci sie juz poprzewracalo kompletnie. air maxy to chyba tez wszyscy znaja. dobrze ze sie mnie jeszcze nie pytasz czy etnies albo gallaz znam haha to jakby spytac czy slyszalam o adidasie hahahah zalosna jestes ile ty masz lat panienko? 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
o przepraszam juz zauwazylam przy niku ze 16 hahahahah sorry w takim razie wolno ci udawac fajna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos podac linka do strony z tymi butami, chce wiedziec jak qygladaja, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zaaaaaal ^^ : Kurczee nie chce mi sie z Toba kłócic... po co ?! Hmm .. ja nie musze udawać fajnej ;P hehe .. Fajnie że Ty jesteś taka zajebista i wogole ;/ ;P hehe .. nie napisze ze mi Ciebie żal bo mi Ciebie wogole nie jest żal .. ale odwal sie odemnie ;P ... kazdy ma prawo do własniego zdania .. chyba po to nawet są róznego rodzaju forum co ?! ... kazdy tu moze napisac swoje zdanie na dany temat .. a pozostali uczesnicy forum powinni to uszanowac ;P Ty najwyraxniej nie potrafisz .. to tyle .. pozdro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Fj
M16.. A może przestałabyś dyktować innym swoje zdanie? Wyrażać możesz, ale niepowinnaś mówic ze to kompletnie jest zle i nikt niepowinien tak robić. A może ktoś woli inne buty? i co też siębędziesz śmiała ze pozerka? Gratuluje ci logicznego myślenia. Jesteś strasznie chamska i masz przerośnięte ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×