Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty zimowe ecco

Polecane posty

Gość gość

kupujecie swoim dzieciom śniegowce Ecco? Jak się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, z ecco jeszcze nie miał butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dziecku co roku(obecnie 3lata)jak dla mnie,buty nie do zniszczenia.buty po sezonie zimowym wyglądają jak nowe.buty są ciepłe,dobrze wyprofilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma od 10 lat ecco raz miał timberlandy co prawda też super ciepłe i nieprzemakalne ale ciężko się ubierały ,więc młodszemu też zimówki kupuje ecco ,jak narazie jedynie snowride ale w tym roku planuje biom-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super dziewczyny, dzięki za odzew. Planuje kupić Ecco Snowride, na stronie napisane, że to śniegowce, więc zakładam, że ciepłe będą. Dziwi mnie tylko, że nie mają chyba ocieplenia, jakiegoś kożuszka w środku?! Tak w ogóle, to na stronie ecco jest promocja na buty dziecięce - 25% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stac mnie na takie drogie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One są z takiego materiału, że nie potrzeba kożuszka :) Też myślałam, że Synowi będą nogi marzły. Ale nic z tego. Co do ceny - są drogie. To fakt. Ale co jest tanie - to jest drogie. Mnie nie stać po prostu na kupowanie tanich rzeczy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o buty dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakies inne porzadne zimowe buty z tanszej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty u dziecka do podstawa. Nie muszę chyba tłumaczyć, jak ważne jest prawidłowe dobranie obuwia. Tak, jak dziecko nie powinno (zresztą dorosły też nie) nosić po innym dziecku butów. Tańsze są Bartki - też bardzo dobre. Ubrania nie muszą być markowe. Porządne nie oznacza drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, Ecco tanie nie są. Szczególnie dla dzieci na jeden sezon. Ktoś dobrze napisał, ciuchy nie musza być nie wiadomo jakie, ale but musi być porządny. I to właśnie dla maluchów, kiedy stopa się kształtuje. W cenie regularnej za takie śniegowce trzeba zapłacić ok 350-370 zł, ja zawsze szukam promocji, rabatów i wychodzi ok 280 zł. Sobie śniegowce Ecco kupiłam wiosną :) Za połowę ceny :) Co do tańszych odpowiedników, chyba zostaje Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam osoby, które właśnie dzieciom po sezonie kupują buty na rok następny. W promocji. Trochę to taka zgaduj zgadula. Bo przecież nie wiadomo, jak dużo urośnie noga. Ale jakoś tym ludziom udaje się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po za tymu mnie na wiosce nie ma ecco ani bartkow. wiec pozostaja tansze buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w sporym mieście, są firmowe sklepy Ecco, ale kupuje przez internet, bo zawsze są jakieś promocje. Co do zakupu na przyszły sezon - często takie "perełki" nowe, nie noszone można znaleźć na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat kupuje córce i jestem zadowolona i ona też. Buty po sezonie wyglądają jak nowe! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartki sa za twarde moim zdaniem. co do ecco - moim zdaniem nueadekwatny stosunek ceny do jakosci - maz ma zimowki ecco i nie widzi roznicy, a kosztowaly drozej niz podobne innej firmy, ja tez raz kupilam i wiecej nie, bo nie widze roznicy do czulenek innej firmy. stad dziecku nawet kupowac nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hha29, chyba oc***ałaś...albo macie nogi z żelaza...no nie mów że kupisz buty za 50 zł ecco i nie ma różnicy :O, wierutne bzdury pleciesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje butow za 50 zl, gdzie to przeczytalas?? ale roznicy miedzy ecco a wojasem czy caprice nie widze, no poza wyzsza cena ;). jesli mam zaplacic za zimowki dla dziecka 300 zl, to wole superfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh, bo nie umiesz kupować, często w necie można kupić ecco za ok. 200 zł, zimowe...ja widze różnice w porównaniu do wojasa, który też wcale nie jest dużo tańszy...a superfit w normalnej cenie tez nie jest tani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje co roku dzieciom, sa bardzo dobre, dzieci moga w wode po kostki wejsc i nie przemakaja, nogi nie marzna i sie nie poca, polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ecco są najlepsze...myślę że jeszcze może geox im dorównują, ale zimówek nie mieliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu nie kupilabym butow bez mierzenia przez internet, a biegac po sklepach i przymierzac, a potem szukac w necie mi sie nie chce. superfity maja podobne ceny jak ecco i ja je wole osobiscie. a w butach dla doroslych roznicy nie widze, na prawde, ani wizualnie ani pod katem wygody. za buty wojasa zeszlej jesieni zagranica zaplacilam 300 zl, w ecco podobne byly za 400. ecco sa przereklamowane i mysle, ze wiele osob je kupuje dla szoanu, zeby pokazac, ile to wydalo na buty (nawet jesli zaplacilo za nie 200 zl przez internet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz ze podobne wojas za 300 zł...znasz się tak na butach, ze w z wyglądu podobne, nie znaczy że są identycznie, takie same materiały, itp...a super fit to niby nie dla szpanu, jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój w zeszłym roku dostał śniegowce Viking, z gore-texu, i w tym roku kupuję mu takie same bo jeszcze na tak fajne buty nie trafiłam. Jakość super, nie widać praktycznie wcale zużycia- a chodził w nich całą zimę, nie miał innych ocieplanych, nigdy mu noga ani się nie spociła, ani nie zmarzła. Polecam. Na ecco po prostu mnie nie stać, przynajmniej nie kosztem innych rzeczy. Ale z kolei moja teściowa która ma kasę, ale nigdy nie wydaje jej niepotrzebnie (ubrania często w ciucholandach), kupuje tylko ich buty, ma spore halluksy i twierdzi że tylko w tych nie odczuwa bólu, i że są bardzo trwałe. Czyli, generalnie- jakość dobra, wizualnie też mi się bardzo podobają, ale tej jakości buty i ładne można też kupić taniej, więc to płacenie za markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, wycofuję powyższe opinie, sprawdziłam ile Vikingi kosztują... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:59, podobne w sensie tez na jesien, chic faktycznie wzory maja malo oryginalne, wiec pewnke wizualnie w niemal kazdym sklepie mozna dostac podobne ;). nie jestem fachowcem od butow, tylko stwierdzam fakt, ze mnie w innych skirzanych butach chodzi sie podobnie, czy to bata, rylko, badura czy ecco, wiele zalezy od konkretneho modelu, a nie id marki, stad przeplacac nie bede, bo wizualnie jak pisalam nic innego niz inne firmy nie oferuja. co do superfotow - w polsce nie sa az tak popularne i wiekszosc ludzi, ktorych znam nie wie, jsks to polka cenowa. za to ze ecco drogie wie kazdy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ecco i wojasa. to ja widze sporę różnice na wyraźną korzyść ecco, z tymże mało które wizualnie mi się podobają, ale są świetniej jakości, nie do zdarcia, wkładki prawie się nie niszczą i nie jest to wcale płacenie tylko za markę, bo bardzo chętnie bym kupiła bytu takiej samej jakości marki no name...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×