Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

byc moze wpadka...

Polecane posty

Gość gość

Hej! Panie mam do was pytanko o tresci czy jak mam okres plodny spalam z chlopakiem dochodzil na zewnatrz umyl przyrodzenie i znow i tak 5 razy, jakie jest prawdopodobienstwo ze nie dojdzie do zaplodnienia? A jakie ze dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie, ze 2x2 nie jest 4 bo zalezy od przypadku. poza tym, jak sie nie zna na elementarzu, to nie zaczyna sie bzykac. ewentualnie - analnie, bo wowczas nie zajdziesz w ciaze - taka nowosc pewnie dla ciebie dziecko:) poza tym pozna pora, a jutro na 8 do szkoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50/50 zawsze mogła zostac nawet niewielka ilość plemników na członku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz droga pani , nie kazdy dzien w dzien sledzi swoj kalendarzyk po dwa czasem porzadanie jest wieksze niz rozsadek , pozatym to ze nie mam doswiadczenia i dobrych informacji nie znaczy odrazu zebys byla az tak nie mila w stosunku do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty ze wschodniej sciany jestes czy co? dziecko, gimbusku: po pierwsze, po drugie - nie po raz, po dwa nie z przymiotnikami pisze się razem - niemiła jak juz poza tym malo rozumiem twój chaotyczny bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj lala, nie podoba sie to spadaj, co Ci daje to ze komentujesz ? Skoro traktujesz mnie jak gimbusa to pozdro, masz nie równo pod sufitem? Nikt Cie nie prosil o twoje wypociny na ten temat. A skoro nazywasz moje wypowiedzi belkotem to moze poprostu za malo wiesz i przerasta cie inny styl pisania? Ro ze mam dysleksie dysortografie nie leczona i popelniam multum błedow to juz nie twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he gimbus sie obruszyl tak wiem, wy teraz macie wszyscy , dysleksje, dysgrafie, i brak "musku" ty , popatrz a kiedys dobry wp*****l od ojca wystarczyl i pogonienie do nauki jak to pokolenie zyje??? samych kretynow splodzilismy chyba to po czernobylu tak sie nam porobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara wypie***dalaj. Masz jakis problem? Patrz jaka ty jestes mądra , az sie poje na twoj poziom niby "inteligencji" wspiac bo mnie zdeptasz tą swoja beszczelna mordka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×