Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hannika

Być zdrową piękną i bogatą 40 plus

Polecane posty

Gość Hannika

Witam, Być zdrową, piękną i bogatą to moje postanowienia na nowy rok. Oczywiście każda z nas ma własne kryteria urody i zdrowia i zamożności. Tak że właściwie tytuł może brzmieć: być zdrowszą, piękniejszą i bogatszą. Proszę Panie o pomysły i swoje przemyślenia (panowie też mile widziani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvrach
Zaciekawił mnie Twój temat, gdyż mam podobne postanowienia. Nie wiem jednak, czy wszystkie na ten nowy rok, bo mogę nie zdążyć :) mam dość kiepski punkt wyjścia w postaci nadwagi i długów. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też postanowiłam o siebie zadbać :) o bogactwo to już mąz musi się postarać, bo zapisałam się na siłownię i na serię zabiegów nawilzająco-odmładzajacych. Mam 41 lat i widzę, że czas zacząć ciś robić ze swoja cerą, bo same kremy to chyba za mało. Jutro idę na pierwszy zabieg, bo konsultację już miałam łącznie z badaniem komputerowym skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że też chcę być piękną i bogatą od tego roku zajęłam się produktami Casada-Beauty. Po pierwsze mogę być piękna, bo są to produkty Anti Age do stosowania w domu (alternatywa dla zabiegów, podczas których wypełnia się zmarszczki). Wszystkie kosmetyki zawierają kwas hialuronowy, którego ubywa po 25 roku życia. Poza tym stosuje się kapsułki z kwasem hialuronowym, botosyn (botoks) lub z komórkami macierzystymi. Testuję na sobie, jestem zadowolona! Po drugie mogę być bogatsza niż jestem, bo można zostać konsultantką CB. W każdym razie ja się przez to skusiłam :-) Więcej info nawww.casada-beauty.eu Katalog i cennik mogę przesłać mailem kasia.casada@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mozna zostać konsultantką wiskającą ludziom kit, ze zadziała urządzenie emitujace nie wiadomo jakie ultradzwięki do stosowania w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
U mnie stan wyjsciowy jest taki:. Zdrowie: kondycja serdnia, a samopoczucie tez nienajlepsze. Obnizony nastroj, brak energii, czesto smutek. Uroda: nadwaga ok. 7 kg, zaniedbana skora, cera, wlosy...ogolne zaniedbanie, stare ubrania Pieniadze: nie zarabiam juz od dwoch lat, wydaje oszczednosci. Maz oplaca mieszkanie i zywnosc i tak ciagle mi wytyka, ze ja nie pracuje. Tak ze sytuacja nie jest najlepsza, No i TRZEBA JA ZMIENIC!! Mieszkam za granica i bede czasami pisala bez polskiej czcionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urządzenie jest przeznaczone do stosowania w gabinetach kosmetycznych i w domu. Cuda się nie zdarzają. Jednak można poprawić wygląd swojej skóry i spłycić, wygładzić zmarszczki, jak np. przy mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvrach
Aaa. No u mnie jest tak, że męża brak :D Oszczędności nie mam, pracuję na czarno, mam ponad 20kg nadwagi, o ubraniach nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba nanosrebro pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Trzeba opracowac program poprawy sytuacji i wcielic go w zycie. Vvrah - od jutra zaczynamy diete South Beach - dla zdrowia, urody i pieniedzy (bo Tania). Przez najblizsze dwa tygodnie: zakazane; alkohol, slodycze, pieczywo i makarony, owoce, kofeina, tluszcze. dozwolone: warzywa, soki warzywne, nabial, ryby, mieso, orzechy, ziarna, oliwa, woda, herbata zielona lub czerwona. Po dwoch tgodniach bedziemy mialy 2-3 kg mniej, A poxniej bedzie nastepny etap. Znam, bo ja przerabialam. Nie trzeba stosowac konkretnych przepisow, choc jesli ktos chce, to ok. jemy 3 razy dziennie posilek z zawartoscia bialka i ewentualnie dwie przekaski z dozwolonych produktow gdy jestesmy glodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Gosc: napisz cos o programie na silowni I o Twoich zabiegach. Zainspirowana Twoim przykladem od jutra ide na silownie (mam w swoim budynku). Z zabiegami na twarz moze byc troche trudniej, poniewaz nie mam teraz dochodow, ale napisz, co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesska44
Cześć, dołączam siȩ do programu! Mam 44 lata. Zdrowie - depresja!!! Uroda - nadwaga. Przy wzroście 164 cm ważȩ 70 kg. Finanse - nie mam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Witaj vanesska44, i inne panie Zaczelam dzisiaj diete south beach. Sprawdzilam ja juz kiedys. Zachecam na poczatek. Poza tym zrobilam rano zestaw cwiczen (15 min) w domu a wieczorem ide na silownie na razie na pol godziny. To tyle dla zdrowia i urody. Teraz co do finansow. Jak pisalam, nie mam teraz dochodow z pracy, a slabe samopoczucie i nowe srodowisko sprawia, ze nie mam energii na dbanie o moje finanse. Moje plany to: skonczyc kurs, ktory tutaj robie, by miec mozliwosc pracy w zawodzie. Pozostalo mi dokonczenie pracy pisemnej i trudno mi sie zmobilozowac!!! Prosze o doping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannika trzymam kciuki! Stosowałam kiedyś dietę South Beach i co prawda zajęło mi to dużo czasu, ale straciłam zbędne kilogramy i waga mi nie wróciła! Polecam też L-Karnitynę i Super Fat Burner - przetestowane przez mojego męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani sposób na poprawę samopoczucia, wyglądu , finansów odstawcie drogie kosmetyki - wcierajcie w ciało i twarz olej ryżowy, pijcie go, a także olej lniany w apteczce sól fizjologiczna w razie kataru, bolących oczu,wyprysków ciemne pieczywo w małej ilości ok 2 skibki dziennie, ziemniaki z warzywami, czasami kawałek mięska, rybki, mineraly do picia, zielone herbatki z imbirem szybkie spacery, owoc uśmiech na twarzy od samego rana, kochać siebie i swoje życie, bo innego już pewnie nie będziecie miały❤️ uwierzcie tanio i skutecznie zapytacie - a co z finansami - oszczędzacie np na siłowni, kosmetykach, drogim ( często niezdrowym) jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Dzieki Kasiu za wsparcie. Zgadzam sie tez z Gosc, Co do sposobu odzywiania - pewnie taki bedzie po SB. Bo po stracenu kilogramow, by utrzymac wage, nie mozna wrocic do starych nawykow. A dieta gdzie jest malo prostych weglowodanow jest i skuteczna w odchudzaniu i wplywa dobrze na zdrowie i samopoczucie. Co do oleju - chyba o tym juz slyszalam i - sprobuje. No i dziewczyny - wrocilam dzisiaj do mojej rozprawy!!!, Zamierzam ja zakonczyc i jutro oddac do redakcji technicznej. A nie moglam zabrac sie za to od miesiaca. Dopingujcie mnie i trzymajcie kciuki. Napiszcie cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
Witam Was . Na poczatek napisze o rzeczach, ktore zmienily moje zycie na lepsze. Zrobilam sobie zabieg na wlosy Encanto Brazylijska kreatyna. Mozna pojsc do fryzjera lub samemu zamowic przez internet ( ja tak zrobilam) Wczesniej mialam wlosy jak siano, zniszczone rozjasnianiem i prostownica. Ten zabieg je wyprostowal, wygladzil, wlosy wygladaja na bardziej zdrowe. W internecie jest pelno informacji o tym, wiec zachecam do poszukania na ten temat. Zaplacilam $60 za buteleczki, ktore starczaja na 3 uzycia. ( robi sie to raz na pare miesiecy)... Polecam tez do wlosow olej kokosowy . Nakladam go na wlosy, ubieram czepek , zawiazuje dodatkowo recznik i trzymam kilka godzin lub w tym spie. Pozniej wlosy nalezy umyc 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
pisze tez, ze enkanto jest szkodliwy dla zdrowia , poniewaz zawiera trujace zwiazki. Nie mam pojecia w jakim stopniu to szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
Kolejna sprawa to yoga z youtube. Uwielbiam filmiki z dr Melissa West . Ona bardzo mnie mobilizuje, ma swietna sylwetke, dziewczeca. Wczesniej wydawalo mi sie , ze yoga jest nudna itp. W stanach ludzie oszaleli na tym punkcie. Kiedys zapisalam sie z kolezankami na zumbe . Na pierwszych zajeciach, na zakonczenie mielismy cwiczenia z yogi. Kompletnie mnie to zachwycilo.W domu przejrzalam internet i wyszukalam sobie cwiczenia. Yoga moze byc na wszystko , na zmeczenie, stres, schudniecie, odmlodzenie itp. Tylko, ze mam problem taki, iz brakuje mi motywacji ( jeden dzien cwicze, tydzien odpoczywam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
W domu mam rowerek stacjonarny. Czesto jak ogladam cos w tv to siedze na nim i pedaluje. Nie jestem nim zachwycona, ale przynajmniej nie trace czasu tylko na tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
pije tez swieze soki wycisniete z warzyw ( najlepiej zielonych) , marchwi i jablek. Niestety z powodu lenistwa nie robie tego codziennie ( nie chce mi sie pozniej myc sokowirowki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
Pamietajcie, aby robic dokladny demakijaz. Kiedys pewna dziennikarka przeprowadzala eksperyment. Przez miesiac spala w makijazu , nie uzywala kremow . Bardzo wysuszyla sobie cere, pojawily sie na niej zmarszczki i rozne wypryski ( jest to wszystko do naprawienia, jesli znowu zacznie dbac o twarz) Ta dziennikarka opisywala potem, ze niejeden raz miala ochote przerwac to i zmyc makijaz. Ja nie przeprowadzam takiego eksperymentu , a jednak czesto tego nie robilam ( po imprezie) Teraz juz zmywam zawsze, bo mi sie przypomina ten artykul .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam o tym piciu oleju,ale czy,to da sie przełknąć? Jak duzo sie go pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
powinno byc podane na opakowaniu, mi pisze lyzke stolowa dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Pytajaca 2: super informacje. A co do demakijazu to fakt. Czytalam ostatnio artykul o sposobach Koreanek na piekna cere. Demakijaz mleczkiem i kosmetyki na bazie olejkow na twarz no i ochrona przed sloncem. Przeczytalam dzisiaj o oliwie z oliwek, bo taka mam tylko w domu i po porzadnym demakijazu ja nalozylam. Mile uczucie. Drogie Panie, najwazniejsze, zeby cos robic dla siebie, to juz poprawia samopoczucie, a jak samopoczucie, to I wyglad. Swieze soki - kiedys pilam codziennie, wracam do tego. Gosc - oliwe raczej dodaje do salat ewentualnie soku z marchewki. Dbanie o urode ma byc przyjemne, a picie oleju, no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tacy co zycja zdrowo i umieraja za mlodu i sa tacy co byle jak jedza i palu a dozywaja starsci . jedzenie nie ma wiekszego wplywu na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hannika I pytajaca2 dziekuje Za odpowiedz. tez bede stosować to a z sokami naturalnymi tez ten sam problem. Kupiłam sokowirówke i użyłam tylko raz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Drugi dzień SB. Już czuję się lżejsza. Wczoraj pół godziny na silowni wieczorem. A dzisiaj to chcę powtórzyć. Jest tyle zabiegów i porad dotyczących urody i zdrowia, że od lat mam metodę. Staram się dbać o całe ciało cały czas, ale każda jego część ma swój miesiąc na intensywną "opiekę". Styczeń to dla mnie miesiąc twarzy, kiedy poprawiam jakość cery, jędrność skóry, owal twarzy itd. Proszę o wszelkie sprawdzone sposoby dotyczące cery. Co do zdrowia. Mam wynik z USG. Od zeszłego roku powiększył się guz w piersi ponad dwukrotnie i ma 1.2x1.4x1. Są powiększone węzły chłonne. Lekarz twierdzi, że nie wygląda to groźnie, ale decyzję co do biopsji zostawia mnie. Macie jakieś doświadczenia w tym zdrowotnym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesska44
Cześć wam, dwa ostatnie dni są okropne. Zawsze miałam kłopoty z depresją, brałam nawet leki, ale to nie pomagało. Teraz miałam taki zjazd, że nic nie mogłam robić... Jem tylko i oglądam jakieś głupoty w telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
vanesska44, jest dobra metoda na wychodzenie z depresji. Nazwa sie ja metoda stopniowego osiagania celow. A celem jest tutaj wyjscie na powierzcznie,. Napisz wiecej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×