Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DominikaWroclaw8

Był ktoś w tunelu aerodynamicznym?

Polecane posty

Gość DominikaWroclaw8

Hej, dałam się namówić chłopakowi na free fly center w Lesznie, już obiecałam i nie ma odwrotu, ale im bliżej weekendu tym bardziej zaczynam się stresować, był ktoś? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka11212
podbijam pytanie, też chciałabym się tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem w Broniszach jest pod Warszawą niezła frajda nigdy nie skakałem ze spadochronem ale dokładnie tak to sobie wyobrażałem.nie było zaskoczenia z początku tchu trochę zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się wybieram do Leszna, znajomi byli dwa razy, są pod wrażeniem :) Zapowiada się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw8
MEGA sprawa! Dotrzymała obietnicy i byłam z chłopakiem, teraz on mi musiał obiecać, że pójdziemy jeszcze raz :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się podoba, jest adrenalinka, troszkę jakbyś lat a trochę jakbyś skakał ze spadochronem :D Ciężko opisać, ale generalnie wrażenia bardzo na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla fanów skoków ze spadochronem taki tunel aerodynamiczny to super sprawa :) Ja jeszcze nie byłem, ale mam w planach. Jak to jest czynne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd macie na takie coś kasę ? jesteście pewnie złodziejachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw8
Każdy ma jakieś zainteresowania i rozrywki, wydaje mi się, że po to ludzie codziennie chodzą do pracy, by raz na jakiś czas na tego typu atrakcje móc sobie pozwolić :) Na stronie mają napisane, że od 10 do 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak piszesz, rozrywki są ważne, przecież samą pracą człowiek żyć nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem tą przyjemność skoczyć ze spadochronem. Doświadczenie na pewno jest niezapomniane, ale jak na razie. Nie planuję tego powtarzać (pieniądze). Ile kosztuje ten tunel w Lesznie, ma ktoś potwierdzone info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na ich stronie, chyba 160 zł dorosły, dzieciaki połowa ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tome_______k
160 zł, potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym się tam wybrać z kumplami w sobotę, nie trzeba składać rezerwacji, czy coś? Jeszcze nie bylismy, czas na pierwsze loty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z tym, że nie dostałem odpowiedzi, informuję innych zainteresowanych; nie trzeba składać rezerwacji. Mega zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliax
a może ktoś by jednak się pokusił o opisanie jak to wygląda w środkuuu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabade
Oj tunel to cudo samo w sobie, nie da się opisać jak stoisz w kombinezonie wyglądając jak power rangers i nagle powietrze unosi Cię do góry i kładziesz się na nie, unosi Cię do góry jak piórko, czujesz nacisk powietrza - szczególnie na częściach miękkich ciała np brzuch Ci się wklęsa :) obraca Tobą i opadasz i zonwu się unosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha, a efekt z tym brzuchem zostaje? To swojego męża wyśle xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są takie efekty to sama najpierw spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w tunelu aerodynamicznym w Lesznie i na pewno nie ma czego się bać! Raczej przeciwnie.. To ogromna frajda. W Lesznie mają fajne pakiety, organizują nawet imprezy. Miejsce warte zajrzenia i przeżycia tych dobrych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam jeszcze w tunelu, ale po waszych opisach wnioskuje, że warto, wzięłam sobie to do siebie i postanowiłam zrobić sobie wycieczkę do Leszna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 2014.11.02 - :D :D :D hahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, dobrze, jak mówicie, że nie ma czego się bać to jestem spokojniejsza. Mój mąż wymyślił, że tak spędzimy rocznicę ślubu, bo we freeflycenter w wakacje minuta lotu kosztuje 99 złotych. Cóż miałam zrobić zgodziłam się. Za tydzień mamy lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Myślicie, że minuta lotu w tunelu  to wystarczajaco dlugo? Boję się że szybko przeleci, a chciałabym podarować jako prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
Dnia 27.08.2019 o 16:51, Gość Jula napisał:

Myślicie, że minuta lotu w tunelu  to wystarczajaco dlugo? Boję się że szybko przeleci, a chciałabym podarować jako prezent 😉

Minuta to trochę mało. Jak byliśmy z chłopakiem w leszczyńskim aerotunelu, to mieliśmy lot dwie minuty i to już jest wystarczająco. Świetny pomysł na prezent! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×