Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam dzisiaj w supermarkecie i doznałam szoku

Polecane posty

Gość gość

Chodziłam sobie normalnie pomiędzy półkami z wózkami, na przeciwko mnie szła rodzina z dwójką dzieci, obydwoje rudzi, zerknęłam tylko w ich stronę a ta dziewczynka od razu do mnie z buzią: co sie gapisz idiotko? i tak zmarszczyła dziwnie brwi. Głupio mi sie zrobiło i nawet nic nie odpowiedziałam w tamtej chwili, matka nie zareagowała ;/. Kultura u dzieci aż razi :D nie wyobrażam sobie żebym ja za smarka tak powiedziała do dorosłej osoby. (nie jestem moherem, mam dwadzieścia kilka lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie reaguja agresja przez to,ze ciagle ktos im zwraca uwage,ze sa rudzi np. jak Ty w swoim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wychowanie bezstresowe na mnie najechał dzieciak z 5 lat na rowerze jechał za mną a tatuś do niego by uważał bo ludzie nie widzą jak chodzą noż myślałam że szlak mnie trafi odpowiedziałam że nie mam oczy z tyłu głowy, obawiam się że to dzieci pokolenia bezstresowo wychowanego rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklepie się patrzy na produkty a nie ocenia ludzi, sama sobie winnaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dzieci pokolenia durnych rodzicow , ja swoje dzieci wychowuje bezstresowo , dla mnie bezstresowo znaczy bez awantur w domu , bez pijanstwa bez wyzwisk i bez przemocy wychowywanie dzieci bez poczucia obowiazkow , odpowiedzialnosci i bez szacunku do innych to poprostu wychowanie debilne czyli niewychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a co Ty języka w gębie nie masz żeby zwrócić gówniarze albo jej rodzicom uwagi? Jakby do mnie taka szczeniara wypaliła takim tekstem na dziale z pieczywem, to pół sekundy później rodzice szukaliby jej w płynach do płukania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, może faktycznie to chodziło o te rudość, nawet na tl uwagi nie zwróciłam, ale ja naprawdę nigdy się na ludzi nie gapię. - spróbuj sobie patrzeć na produkty w tym gaszczu ludzi jaki teraz łazi po sklepach xD. Człowiek ledwie widzi w jakim dziale się znajduje bo wszędzie przy półkach tłumy i ciężko sie dostać do produktów. Chyba, ze ty nigdy sie na ludzi nawet nie spojrzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- no właśnie teraz żałuję, ze jej uwagi nie zwróciłam, ale ja juz taka jestem, zatkało mnie po prostu i nic nie powiedziałam, zresztą wiadomo jak to w sklepie, zaraz sobie rodzinka poszła. Ale powinnam bo kurczę, co to ma znaczyć, żeby taki dzieciak sadził teksty do obcych dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem takie dzieci bezstresowo wychowane ( w sensie że wszystko im wolno) idą do szkoły, przedszkola i gnębią inne dzieci w tym wasze które chcecie wychować na dobrych wrażliwych ludzi, w tych czasach niestety ale już nie można wychowywać dzieci tylko na dobrych ludzi bo zginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, bezczelne takie bachorki ;/ zero szacunku do drugiego człowieka, wątpliwe, że sie tego naucz a w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ucze w przedszkolu i tez mam do czynienia z takim indywiduum nie raz i nie dwa. zawsze ustawiam i mowie: tak o sobie mow/zachowuj sie w domu przy mamie, a u mnie jest inaczej. nie pozwalam sobie na takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że może to być forma reakcji na to bezsensowne wytykanie rudych osób za ich kolor włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze ci powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieciak też był rudy? co nie zmienia faktu, że zachowanie tej dziewuchy było okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda nie ruda powinnaś ją objechać od stóp do głów, rodziców też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dziś też się zdziwiliśmy, jak dzieciak przechodząc przez jezdnię (ustępowaliśmy pierwszeństwa pieszym, my byliśmy autem) pokazał nam f******u, ot tak, za nic! Dodam, że rodzinka właśnie wychodziła z kościoła po mszy :D Dzieciak na oko 6-8 lat. Rodzice szybko szarpnęli małego, a mąż jeszcze trąbnął na odjezdnym. Mam nadzieję, że rodzice się wstydu najedli :P Mam wrażenie że dzieciaki odreagowują, bo pewnie w domu "przedświąteczna" atmosfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie kiedyś w biedronce dziecko wjechalo wózkiem (chlopiec, na oko moze z 8 lat) i powiedziało "uwazaj jak lazisz" :O zero reakcji ze strony rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazał nam f******u, ot tak, za nic! Dodam, że rodzinka właśnie wychodziła z kościoła po mszy xxx Jak mój syn był młodszy, to tez tak kiedyś pokazał. Okazało się, ze widział to u innych i nawet nie wiedział, o co chodzi. Potem juz nigdy się nto nie powtórzyło. Nie ma więc sensu podkreślanie, że to były osoby wierzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 od razu zakładacie ze bezstresowo? Po czym? I te ,, stresowo" potrafią być nie uprzejme. 2 bezstresowo to dla mnie znaczy, bez bicia. A kary, zakazy, itp to chyba tylko debile omijają. Bo to podstawa do rozwoju dziecka. Nawet i głos podniose jak trzeba. 3 dziecko rude , pewnie nie raz usłyszalo,, patrz jakie rude", ,, patrz jaka ruda rodzina" i za dużo tego i w końcu nie daje sobie w kasze dmuchać. 4 male dziecko Cie pokonało a ty skamlesz na kafe zamiast ewentualnie wtedy reagować 5 bo ludzie P******i sie czasami patrzą jakby człowiek im cos obiecywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zupelnie wspaniale cieeszyc sie kazdym momentem 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy rude czy nie, takie zachowanie jest niedopuszczalne. Jak kiedyś jak byłam mała zrobiłam głupią minę do starszego Pana w tramwaju z mamą jak jechałam to kazała mi podejść do niego i przeprosić. Tak samo ja bym zrobiła gdyby moje dziecko tak się zachowalo jak ty opisujesz. Mój syn musiałby do ciebie podejść i przeprosić. Najważniejsze to uczyć szacunku do innych ludzi. Lazenie do kościoła i modlenie się gowno da bez tej podstawowej zasady w życiu. Ale wielu ludzi to prostaki albo lenie śmierdzące, myślą że jak splodza dzieci, nakarmia i ubiora to kończy się ich rola i tak to potem wygląda. Bo się ludziom nie chce, Bo wychowywanie to ciężka codzienna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to miało do rzeczy w tej sytuacji, że rudzi? no właśnie ktoś im to ciągle wytyka jak ty bez przyczyny. Gapiłaś się jak idiotka to tak zostałaś potraktowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że dziecko ma byc jak pokorne ciele BO JEST DZIECKIEM ,nie też ma swoje prawa i ma prawo tak się odezwać jak każdy inny .Idzie taka i się patrzy a po co się patrzy i na co ,bo co mają inny kolor włosów , bo oto chyba jej chodzi skoro podkreśla tutaj Rudzi to też forma rasizmu i trzeba ja tępić ,dobrze dzieciak zrobił i dobrze że jest tak nauczony a nie ma dygać i się uśmiechać ale kiedy trzeba być chamem to mu zaprocentuje w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje rudzi bla bla bla.... No i ty się dziwisz autorko, że ci tak dziecko powiedziało? Oczywiście trzeba pokornie znosić wlepianie wzroku, bo ma się rude włosy, uśmiechać jak ktoś cię przezywa i w ogóle nadstawiać d.pę do kopania jak się jest rudym. Niestety jesteś idiotką to cię dziecko tak nazwało :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madre dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie porąbani, myślicie, że ktoś teraz w okresie przedświątecznym w sklepie w dodatku ma czas wgapiać się w jakieś dzieciaki? No i dobrze, ze napisała rude, wyszło, że rude to wredne :D. Żartuję oczywiscie, ale dziecko obojętnie co nie ma prawa się tak zachować! dorosły zresztą też nie ;/. Dobrze wychowane dziecko nigdy tak nie zrobi, chyba same wychowujecie dzieci na chamów to przytakujecie takiej postawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rodzice nie usłyszeli, bo byli zajęci czymś innym?? Ja sama do mojego dziecka mówię, jak jedziemy na rowerze, żeby uważało, bo ludzie nie wiedzą, jak chodzić. I nieraz widziałam oburzony wzrok, no ale jak mi ktoś lezie drogą rowerową, to na nic lepszego nie zasługuje bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie jedna osoba komentowała ich paskudne gęby.Nie wiesz że rudy nie dość że jest paskudny, to jeszcze wredny? Takich omijam szerokim łukiem, nawet na nich nie patrzę, bo nie ma na kogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle się nie dziwię, że rudzi ludzie są wredni. Jacy mają być po latach obelg, docinek i złośliwości tylko za to, że są rudzi? a ty wyżej to już nie wiem czy tylko zwykłą cebularą jesteś czy po prostu jakaś ruda ci faceta odbiła i masz gorzkie żale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×