Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śmiać mi sie chce

BYŁE ŻONY KTÓRE PRÓBUJĄ MŚCIĆ SIĘ NA OBECNYCH

Polecane posty

Gość Śmiać mi sie chce

Partnerkach swoich byłych mężów to po prostu kobiety bez klasy!!! Każdy facet tak powie! I możecie się wysilac i wysilać,im więcej próbujecie zdziałać tym bardziej robicie z siebie idiotki w oczach swoich byłych. Coś się skończyło więc po co te sceny? Robić tak debilne rzeczy żeby dopiec obecnej partnerce po co to? Każda kobieta(obecna partnerka waszych byłych) będzie was wysmiewała! Jestescie beznadziejne! Zostaniecie byłymi na zawsze,zapamiętajcie:) BUŹKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakakaka
Ja swojego bylego po jakims czasie uwiodlam na nowo. Coz nie takie trudne uwiesc takiego kobieciarza. Poszlam z nim do lozka. Po miesiacu poinformowalam ze jestem w ciazy. Zachowal sie po mesku i zostawil tamta szmate. Po dwoch miesiacach slodzenia zorganizowalam wszytko tak by przylapal mnie w lozku z innym. Aha, w ciazy nie bylam. Najslodsza zemsta z mozliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakakaka
I oczywiscie, ze wciaz jestem byla ale ta ktora wpieprzyla sie z premedytacja w nasze malzenstwo, akurat wtedy kiedy nam sie wszytko sypalo - tez jest teraz byla. facet do mnie wrocil :P To ze kopnelam go w dupe to miod na moje serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
trakataka... super sprawa.. brawo za inwencję..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kotow
zalosne. nie wiem jak pozna tak nisko upasc aby sie mscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakakaka
Jak mozna upasc tak nisko by isc do lozka z zonatym? Jak mozna upasc tak nisko by bedac zonatym isc z inna kobieta do lozka? Jak mozna upasc tak nisko by isc do lozka z byla zona zdradzajac tymczasem nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż,po co sie mścić,zostawił żone,zostawi i kochanke na bank!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kotow
no i co? dlatego, ze twoj maz upadl nisko z kochanka to chcialas byc taka jak oni i sie ponizyc? :O trzeba miec godnosc kobieto. osobiscie nie wyobrazam sobie byc na zadnym z tych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruu
Proszę przeczytajcie choć pobieżnie końcówkę tematu"RADY DLA BYŁYCH ŻON".Chociaż mój ostatni wpis,mój nick daruu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: ni lubie kotów: czemu odrazu atakujesz autorke tematu,a może sama jesteś zdradzoną kochanką????????????? Buhahahahaha :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kotow
ty chyba nie porafisz czytac. i nikogo nie atakuje porostu dziwi mnie ze kobiety nie maja godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie osoby stają sie takimi
samymi co ci niewierni mężowie/żony.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest godność pindy,która uwodzi żonatego faceta? Robi to specjalnie,gdzie szacunek do jego rodziny,dzieci,jeśli go nie ma to równieżnie ma szacunku do jego samego amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już czytałamna innym topiku o \"zemście\" jezuniu... ok pozostawiam bez komentarza. ...no dobra, kobieta jest zraniona, chce się odegrać... ok, można analizować i uzasadniać... ale w przypadku kiedy baba zdradziła i bije się ręką w serce że żałuje, że chce by on wrócił to dopiero jest przejebane... Sorry za wyrażenie. Takie są najgorsze. Układasz sobie życie z gościem po przejściach, przyjmujesz to, że ma dzieciaka z pierwszego związku... no ale wielkie \"wróćććć do mnie\" żony to juz przesada i rzecz nie do przejścia. Ale wiele zależy tu od faceta. Jak jest dupa to złapie haczykchcącej zemsty żony... Jak jest dupa to wróci do poprzedniej... Jeszcze jak była lejdi uderza bezpośrednio w next to inaczej niz kiedy knuje, gra dzieckiem i działa pośrednio przez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kotow
to znaczy ze zona musi od razu znizac sie do jej poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratta ttrrataa
oo ooooooooooooo jak to sie nexsia boi Az topik zaklada Mordeczke w kubelek A o godnosci zapomnij.Nie dla ciebie ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kotow
zapach cynamonu zgadzam sie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i żeby było komplet
to zerem staje sie i ta mściwa ex.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kotow
hehehe dokladnie, wszyscy sa siebie warci. a slizgac sie po kims z facetem dla zemsty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trakakaka
jezu kobiecino w całym tym bajzlu chyba największą szmatą jesteś ty jak można tak nisko upaść żeby dać dupy dwóm facetom, po to by osiągnąc jakiś odrębny cel kurde dla takich jak ty chyba nie stanowiłoby problemu dać dupy szefowi za awans albo premię - w końcu to też szczytny cel, a takie rżnięcie jak widać to dla ciebie pikuś, trochę cipa poszczypie ale co wywalczysz to twoje i ty się nazywasz kobietą? i masz czelność wydawać sądy moralne nad innymi? nie no żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trakakaka
nie no nie myślałam że kobieta może SAMA SIEBIE tak bardzo upodlić... Wam nie trzeba pluć w twarz - same się oplujecie i potopicie we własnym jadzie. Normalna kobieta zamiast szmacić się w ten sposób dla zemsty zaczęłaby sobie układać od nowa życie z kimś wartościowym. Niestety po takich akcjach żaden wartościowy facet chyba was nie tknie 10 metrowym kijem. No chyba że się nie dowie, a wy do końca życia będziecie rżnąć pokrzywdzone ofiary i uosobienie cnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolica777
ale ona spała ze swoim mężem, wiec jakie szmacenie dziecinko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruu
Teraz wiem dla czego nie mogę znależć wartościowej kobiety.Pisząc w kafeterii dochodzę do wniosku,że Bozia stworzył kobietę nie z żebra, ale z ogona,lub jakiegoś gówna co się Adamowi do nogi przykleiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam kobiety ktore
po zdradzie potrafia zachować godnośc i ukladaja sobie zycie na nowo natomiast nie mam szacunku do kobiet, ktore probują sie mścić bo świadczy to tylko o tym, ze i one są takie same jak ten co je zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×