Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja2014

Były facet, jego żona i rozdzielność majątkowa

Polecane posty

Gość Anastazja2014

Jestem oburzona. 12 lat zaszłam w ciążę, ale nie chciałam wyjść za mąż za faceta, bo go nie kochałam. Ułożyłam sobie życie z kimś innym. On słabo zajmował się naszym synem, uzależnił się od narkotyków i odebrałam mu prawa rodzicielskie, a płacił mi fundusz, bo tatunio nie pracował. On chciał, ale ja się nie zgadzałam na żadne spotkania z dzieckiem. Teraz pracuje i komornik zajął mu wypłatę, a ja w końcu mam też alimenty. Ale chodzi o to, że on się ożenił z kobietą, która jest bogata, ma piękne mieszkanie i dużo zarabia. Wzięła sobie tego gołodupca nie wiem po co. W każdym razie podpisali rozdzielność majątkową jeszcze przed ślubem i mi ją przysłali. Jestem oburzona. Uważam, że powinni mi podnieść alimenty skoro on ma lepszy standard życia, bo ta baba go utrzymuje. Co ja mogę zrobić żeby można ściągać i z jej wypłaty? Są jakieś sposoby? Pomóżcie, bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy aby na serio rozważasz taką opcje? pazerna baba.......brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszlas w ciaze w wieku 12 lat? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, niech fiut placi, w końcu jego dziecko nie musi miec gorzej niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pełne prawo wystąpić o wyższe alimenty czy to się komuś podoba czy nie - ojcu dziecka podniósł się standard życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
ale oni mają rozdzielnośc majątkową. Adwokat mi powiedział, że nic się nie da zrobić. Może ktoś co wie innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
zaszłam w ciążę 12 lat temu, miałam 18 kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whitechocolatesorbet
Tak, ja wiem co masz zrobic- odczepic sie od nich raz na zawsze i nie byc taka pijawka! Taka postawa roszczeniowa tylko sie upokarzasz. A jak chcesz polepszyc byt swojemu dziecku i tak ci zalezy na kasie to tez sobie znajdz bogatego faceta a nie zebraj od obcych! I nie oszukuj sie- NIC sie nie da zrobic jesli maja rozdzielnosc...na szczescie jest jakas sprawiedliwosc na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
nie moge uwierzyc, że ktoś go zechciał i to jeszcze taka kobieta. Nie widziałam jej, ale słyszałam, że jest atrakcyjna i wiem, że bogata. po prostu żal.......... Jemu alimentów nie podniosą, bo on mało zarabia a i tak jak mu zabierze komornik, to mu zostaje 500 zł. Ale ona go utrzymuje i ona ma kasę. Chyba ona też powinna się czuc zobowiązana, żeby płacić na jego dziecko. co za ludzie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
Nie, nie ma sprawiedliwości. To narkoman uzalezniony od marichuany i amfetaminy, w dodatku chory psychicznie. Skonczył jakiś ośrodek co był w nim prawie 2 lata. A teraz słysze, że zaczał sobie studiować prawo administracyjne i zyje jak pączek w maśle,oczywiście na koszt tej idiotki. Chce regulować prawo do spotykania z synem,ale po moim trupie. To nie może być normalna i porządna kobieta co chce takiego śmiecia. Czy w ogóle ona ma w takim razie prawo mu dawać pieniądze skoro mają rozdzielność. to są jej pieniądze i on nie ma prawa z nich korzystać. Może gdzieś to moge zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whitechocolatesorbet dziś Tak, ja wiem co masz zrobic- odczepic sie od nich raz na zawsze i nie byc taka pijawka! Taka postawa roszczeniowa tylko sie upokarzasz. A jak chcesz polepszyc byt swojemu dziecku i tak ci zalezy na kasie to tez sobie znajdz bogatego faceta a nie zebraj od obcych! I nie oszukuj sie- NIC sie nie da zrobic jesli maja rozdzielnosc...na szczescie jest jakas sprawiedliwosc na swiecie xxx masz zamiar na wszystkich wątkach obrażać samotne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madra kobiete znalazl sobie Twoj ex :) Niestety, nic nie zrobisz. Maja rozdzielnosc, ona jest dla Ciebie i Twojego dziecka obcym czlowiekiem i nie ma zadnych zobowiazan, zwlaszcza finansowych. Przykro mi, nie doczepisz sie do jej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
nie jestem samotną kobietą, nie obrażaj mnie. Mam faceta,mam drugie dziecko z nim i zyjemy jak normalna rodzina. Moze ciebie nikt nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w ogóle ona ma w takim razie prawo mu dawać pieniądze skoro mają rozdzielność. to są jej pieniądze i on nie ma prawa z nich korzystać. Może gdzieś to moge zgłosić? xxx Ty tak serio?? Skoro to JEJ pieniadze, to JEJ decyzja komu daje. Moze dac na kosciol, na Monar, na swojego faceta. Na co chce. Zglosic mozesz wszedzie, np. do radia Z. Niech sie ludziska posmieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
Tak bardzo mądrą sobie znalazł akurat. To rozwódka co jej pewnie nikt nie chciał, nawet dziecka nie ma to sie chwyta desperatka czego może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... a ja chciałbym wiedzieć - skoro masz jedno dziecko z jednym facetem, drugie z drugim- niech Ci się uda uzyskać wyższe alimenty, to jedno dziecko będzie miało lepiej, niż drugie? Jedno będzie miało droższe zabawki itd. Czy podzielisz wtedy po równo ten dodatkowy przychód, bo jeśli tak to teoretycznie były dorzuci Ci się do utrzymywania nie swojego dziecka, czyż nie tak?! Pytanie z czystej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja2014 dziś Tak bardzo mądrą sobie znalazł akurat. To rozwódka co jej pewnie nikt nie chciał, nawet dziecka nie ma to sie chwyta desperatka czego może xxxx Wiekszej idiotki niz Ty z siebie nie zrobi, a przynajmniej lap po cudze nie wyciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
ale madra jesteś! nie ma co. Chyba normalne,że nie bedę wyrózniać tego pierwszego dziecka. Mój partner pracuje i też nie patrzy ile na które dziecko wydaje. Nie chce tu dyskutować o takich nieważnych pierdołach. chcę wiedzieć w jaki sposób mogę zrobić, żeby mu podniesli alimenty i wzieli pod uwagę ile ta jego głupia żona zarabia. Musi być jakiś sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana NIE MA SPOSOBU :D a wiem to, ponieważ sama jestem druga żoną, która sobie spisała intercyzę :D i patrzyłam sobie jak się tamta miota, jak szuka sposobu :D była nawet rozprawa o podwyżkę, pani sędzina najpierw zażądała ode mnie dokumentów finansowych. to jej pokazałam intercyzę i poprosiłam o wskazanie przepisów uprawniających do takich zadań. coś tam marudziła, ale jakoś nie potrafiła mi ich pokazać :D exiara o mało zawalu nie dostała, zaczęła drzeć się na cały sąd o niesprawiedliwości. to jej odpowiedziałam, ze jeszcze chwila a zostanie przeze mnie oskarżona o pomówienia i zniesławienie, a świadkiem będzie pani sędzina :D ale było wesoło :D tak więc życzę powodzenia :D tylko niech Ci żyłka z tej wściekłości nie pęknie bo dwoje dzieci musisz wychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
On chce regulować sądownie spotkania. tragedia. moje dziecko mówi tato do mojego partnera, nie bede mu mieszać w głowie, bo szanowny narkoman sie opamietał. ma odebrane prawa rodzicielskie, bo był niewydolny wychowawczo, sąd tak orzekł i uznał moje racje. Ja nie pozwole na żadne spotkanie, a do tego może z tą idiotka jeszcze, nie ma mowy. Nie wierzę, że on chce normalnie żyć.Niby nie bierze od 6 lat,ale kto go wie co zrobi w przyszłości. A teraz jeszcze mi doszło użeranie się z jakąś desperatką,co wzieła odpady po mnie. Nie wiem,może zadzwonić lub pójść do niej i jakoś jej wyjaśnić że skoro go wzięla to ma też obowiązki. Niech by nie brała dzieciatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniaj ludzi, ja nikogo nie oceniłem. Pytanie było czysto teoretyczne, ciekaw jestem jakby to rozpatrzył sąd. Nie wydaje mi się jednak czemu ma tracić na tym postronna osoba. Jakoś niedawno była sytuacja gdzie synowa pozwała teściową o pieniądze. Teściowej powodziło się bardzo dobrze, synowa chciała coś ugrać, sąd oddalił wniosek. Powiedział, że teściowa nie ma żadnego obowiązku utrzymywania wnuków. Podejrzewam, że i Ty nie masz na co liczyć :) znajdź lepszą pracę, dorób się, niech były żałuje że nie jest z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jeszcze mi doszło użeranie się z jakąś desperatką,co wzieła odpady po mnie. Nie wiem,może zadzwonić lub pójść do niej i jakoś jej wyjaśnić że skoro go wzięla to ma też obowiązki. Niech by nie brała dzieciatego xxxxx Hahahahahahhahahahaha O bosz, mialam komputer zamknac, ale bym stracila zabawe :D kobieto, przeciez ty sama jestes odpadem i to po kim! po narkomanie! twoj facet wzial sobie odpad po narkomanie w dodatku z bachorem. zeby nie bylo - to nie ja o tobie tak mysle, to twoja retoryka. a do tamtej mozesz isc, owszem. podziel sie potem wrazeniami i wklej pozew o naruszenie miru domowego ;) ja bym tak zrobila, bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś zazdrosna, że twój były ułożył sobie życie i tyle. Zostawiłaś mu 500 zł i chciałaś żeby zdychał. Ale byś była zadowolona, co? Może on nie jest taki beznadziejny jak ci się wydaje. Leczył się z uzależnienia 2 lata, wyszedł z tego, teraz pracuje i studiuje jednocześnie, spłaca swoje zadłużenie, ożenił się z majętną kobietą, która widocznie coś w nim zobaczyła - tyle wynika z twoich wypowiedzi. Każdy moja droga zasługuje na szanse, a kobieta rozwiedziona bez dzieci i do tego bogata, na bank nie jest desperatką, której nikt nie chce, nie okłamuj się zazdrośnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. To dzięki jego żonie masz teraz alimenty. Inaczej on by nie przeżył za te 500 zł, poszedłby do roboty na czarno i tyle byś widziała pazerna babo. Tak robi wielu facetów, więc dziękuj tej żonie na kolanach, że go utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 10/10 takich idiotek się już nie produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
sama jesteś idiotką. To sprawiedliwe że on jexdzi nowym peugotem 306, a mi brakuje kasy na dwoje dzieci? mam ochotę iść do pracy jego żonki i wykrzyczeć że ma męża narkomana. Niech wszysycy wiedzą ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
czy może mi ktoś napisać konkretną poradę a nie obrażać mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj idź do niej do pracy idź. Na bank będziesz miała sprawę w sądzie o stalking :) Chcesz porady? Oto ona: Zajmij się swoimi sprawami a ex i jego żonę zostaw w spokoju. Umożliwij dziecku kontakt z ojcem. I ciesz się że ojciec twojego dziecka wyszedł na prostą. No tak ale ty nie takiej porady chcesz :) Cóż. .. zawsze możesz zrobić z siebie idiotkę i dorobić się wyroku karnego :) To też wyjście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
o co sprawę? Przecież ja powiem tylko prawdę. Mam umożliwić dziecku kontakt z narkomanem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten narkoman, którym tak gardzisz zrobił ci to dziecko jakoś niechcący czy się z nim zadałaś? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×