Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestemwkropie

bzzyk band

Polecane posty

Gość jestemwkropie

czy ktoś z Was słyszał ich jak grają na weselu? jakie macie odczucia, opinie, sądy? Jaki zespół z okolicy wawy bylibyście skłonni polecić? Dzięki z góry! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemwkropie
dzięki, słyszałam ich, wolę jednajk bzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mogę się wypowiedzieć. Grają nawet w porządku, ale jak się odezwą (a lubią się odzywać) :o nie słyszałam nigdy, żeby kolesie z zespołu za przeproszeniem pierdzielili takie głupoty przez mikrofon. Dosłownie jakby przyćpali :o Jest typ gości, którym to może odpowiadać. Trzeźwym - nie bardzo :P Powinni zdecydowanie skupić się na graniu, bo nie grają najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
"nie grają" to dobre określenie ;) ale szacunek dla saksofonisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..że niby playback..? To by wyjaśniało tą rozbieżność :P ale sama nie zauważyłam, więc nie potwierdzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
Bingo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie można się zastanawiać, czy playback to "samo zło". Byłam kiedyś na weselu, gdzie muzyka wydawała się OK, ale jak weszłam na scenę do orkiestry, to ze zdziwieniem usłyszałam, że na tle czystych saksofonowych dźwięków płynących z kolumn rozbrzmiewają cichutkie ( i z dobre pół oktawy wyższe) nuty wydobywające się ewidentnie z saksofonu saksofonisty :P powiem jedno - na dobre to temu weselu wyszło :P Zespół stoi "wygląda", coś tam macha przy instrumentach - czy to taki grzech, że leci sobie podkład..? Tak sobie dywaguję. Z etycznego punktu widzenia jest to dla mnie jasne, ale z praktycznego - takie wyjście jest bardziej litościwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
niestety 90% zespołów weselnych to "słupy" reklamujące się muzyką "na żywo", szkoda tylko, że ludzie w to wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickola288888
Bzzyk jest zespolem z tzw. wyzszej polki. To profesjonalisci-nie biesiadnicy, czlonkowie zespolu sa laureatami wielu prestizowych konkursow wokalnych.Sa czescia agencji muzycznej, a to mowi samo za siebie. To ludzie,ktorzy naprawde graja..sa warci swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1121
Witamy, Zdajemy sobie sprawę, że w 90% sukces udanej zabawy weselnej to muzyka i prowadzący. Teraz jesteśmy po weselu. I zgodnie uwazamy, że jest to obok Bachusa najlepszy zespół jaki znamy. są REWELACYJNI. Goście byli tak zachwyceni, że w trakcie wesela podchodzili do nas z gratulacjami wyboru zespołu (tu oczywiście uwaga była kierowana w stronę naszej Świadkowej) Profesjonaliści, wokalistka śpiewając utwór Whitney Houston dała sobie świetnie radę, a chyba wszyscy wiemy jak śpiewa Whitney. Prowadzenie Sylwestra - bomba! Bartek - mistrzostwo świata. saxofonista - mega muzyk:) do tzw."kotleta" przy pierwszym daniu muzyka na żywo. Długie przerwy?? - powiemy tak: jako młodzi prawie w ogóle nie schodziliśmy z parkietu i nie ma żadnej mowy o za długich przerwach!! Dodam, że nasze wesele liczyło sobie 250 gosci. Byliśmy wymagający odnośnie organizacji ale aż takich nadzieji nie pokładaliśmy w obcym nam zespole:) jesteśmy zachwyceni. Goście są zachwyceni. Wiemy już, że trzy pary będą planowały skorzystać z usług Bzzyk Bandu:) W czasie organizacji naszego wesela natknęliśmy się na opinie internetowe na temat różnych spraw dotyczących usług weselnych. Wiele było niekorzystnych. Teraz wiemy, że opinie te w przypadku naszych wyborów pisane były przez konkurencyjne firmy. choc złej baletnicy to i rąbek u spódnicy.... My bardzo dziękujemy zespołowi Bzzyk Band za spowodowanie tego, że nasze Rodziny baaaardzo miło wspominają nasze wesele a i niekótrzy twierdzą, ze było to najlepsze wesele na jakim byli My też tak nieskromnie uważamy Daria i Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma swoje preferencje w wyborze kapeli. Wymienione tu kapele: Bzzyk Bachus Travelling Band są obecnie w czolówce kapel weselnych.Nie bede sie spierac która jest najlepsza,sądze ze kazda ma swoje atuty. Ja bede na weselu w czerwcu 2010 bawic sie z Travellingami.Tak zdecydowali Mlodzi,którzy ich zaangazowali.Moglby byc Bzzyk czy Bachus i tez nie byłyby to wyrzucone pieniadze a goscie byliby równie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZZYK i Travelling
tak ale Bachus juz nie :o Nie podoba mi sie ta kapela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew Scott
Travelling BAND tak :) Bzzyk - tak :) Bachus i Chilicoopter - nie zdecydowanie na "nie" - Neutrino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiączka
Travelling i Bzzyk - jestem na tak pozostałych nie znam 22.05 jadę na wesele gdzie będzie grał Travelling,to napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCIOWA
ZESPOL DLA NAWIEDZONYCH!!!!! NIE NA WESELE KOMPLETNIE JAKIŚ ŻŁOSNY LANSIK NIC WIĘCEJ ! ZE NIBY PIOTR KUPICHA CZY JEKIES DYGRESJE W STRONE ZENKA ŻAŁOSNE OCZEPINY PORAŻKA I NIE JEST TAJEMNICĄ ŻE PRZERWY KOSMICZNIE DŁUGIE REPERTUAR NA JAKIS KONKURS JAZZOWY A NIE NA WESELE.STAWKI TEZ MAJA NIE MAŁE 7-8 TYS ZACO ???? PIENIADZE WYRZUCONE W BŁOTO. WESELE ROZJECHALO SIE PO2-GIEJ PRZEZ TEN NEDZNY ZESPOL MŁODY 2-RAZY ICH UPOMINAL ZEB Y DALI COS Z SIEBIE I NIC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCIOWA
BYLAM NA WESELU W SZCZECINIE GRAŁ TAM ZESPOL KAMERTON ZE STARGARDU SZCZECIŃSKIEGO -MAJA SWOJA STRONE WWW JAK ICH ZOBACZYLAM POMYSLELISMY Z MEZEM JAKICH WIELU ALE NIECH NIKOGO NIE ZMYLI . MAJA REPERTUAR ZAJEBISTY , NIE POJEDLISMY NIE POPILISMY A POTANCZYLISMYY NIE BYLO OKAZJI ZCHODZIC Z PARKIETU JAK INNYCH 200-STU GOSCI I CALY CZAS CIASNO N A PARKICIE SA REWELACYJNI WLASNIE NA WESELE I BARDZO ZAJECI A BZZYK BAND MIAL JESZCZE 3 TERMINY WOLNE W SAMYM SIERPNIU TO O CZYM TO SWIADCZY?????? A ZABAWA MUSI TRWAC DO RANA I TAK BYLO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCIOWA
CZESTO MLODZI WYBIERAJA ZESPOL MUZYKE POD SIEBIE A TO NAJWIEKSZY BLAD BO GOSCIE NAJCZESCIEJ SA W ROZNYM WIEKU I NP TAKA ELENI FRACKOWIAK KRAWCZYK MARYLA BONEY M I DODA TO JEST TO DZIEWCZYNY Z KAMERTONA MAJA PIEKNE GLOSY JAK ZASPIEWAJA MARYLE TO ZIEMIA SIE TRZESIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhnnaannn
Dwie przyjaciółki: Dorota (lat 17 i pół) i Monika (lat 17) postanowiły spotkać się pewnego wieczoru, kiedy rodzice Moniki wyjechali za miasto. Dziewczynki wpadły na niewinny pomysł- wyjęły stary talerzyk, na którym wypisały tajemnicze cyfry oraz zdjęcie prababki Doroty i zaczęły wywoływać duchy. Z początku nie działo się nic dziwnego- dziewczynki śmiały się i dokazywały! Nagle usłyszały walenie do drzwi. Rozległ się przeraźliwy huk i przez okno do domu wpadło zakrwawione łyse dziecko bez źrenic. Wystraszone dziewczynki rzuciły się pod drewniany stolik. Niestety przebiegły omen zaczął ciągnąc Monikę za nogę i zawlókł ja do kuchni. Słychać było stamtąd przeraźliwe wrzaski, pękanie kości i głuchy pisk sunącego po podłodze ostrza noża. Monika krzyknęła: "VOLIDER SAKRUMA" 3 razy i wyzionęła ducha... Jeśli przeczytałeś "VOLIDER SAKRUMA" możesz być pewien, że spoczywa na Tobie klątwa. Jest tylko jedno wyjście, by ją z siebie zdjąć: musisz przesłać tą wiadomość do 10 osób w ciągu 15 minut od momentu przeczytania. W przeciwnym razie blada dziewczynka zamorduje Ciebie i 3 najbliższe Ci osoby (tak, tak- właśnie te o których teraz pomyślałeś). Spiesz się, nie masz dużo czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam retoryczne pytano do użytkownika GOSCIOWA: po co zamężna kobieta dzwoni z zapytaniem o terminy do zespołu, skoro jest on nędzny? i dlaczego na forum jednego zespołu, który ma markę i dużą liczbę wejść reklamuje inny zespół? I jeszcze jedno pytanie: skąd tak dobra znajomość tematu weselnego co do oczekiwań klientów?:-). dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam retoryczne pytano do użytkownika GOSCIOWA: po co zamężna kobieta dzwoni z zapytaniem o terminy do zespołu, skoro jest on nędzny? i dlaczego na forum jednego zespołu, który ma markę i dużą liczbę wejść reklamuje inny zespół? I jeszcze jedno pytanie: skąd tak dobra znajomość tematu weselnego co do oczekiwań klientów?:-). dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilodem
Zespol Bzzyk Band gral u nas na weselu i wszystkim bradzo , bardzo sie podobal. Goscie bawili sie do rana i byli zachwyceni wiec nie wiem skad te negatywne opinie? Biora mniej niz 7tys wiec nie wiem skad GOSCIOWA wziela ta kwote? Wydaje mi sie ze jest z konkuracnji bo straszne glupoty wypisuje tutaj Moim zdaniem Bzzyk Band jest bardzo profesjonalnym zespolem, dobrze sie prezentuja, graja kazdy rodzaj muzyki i sa SUPER. Jesli chodzi o dlugosc przerw to trzeba uzgodnic wczesniej z menadzerem i nie bedzie z tym problemow. BARDZO POLCEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixir
nie poleceam, z całego serca odradzam ten zespół na jakąkolwiek imprezę,muzyka przez nich grana jest miła do słuchania ale nie do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ten Band gra całkiem fajnie i ludzie się dobrze bawia na weselu. Vocale są super przygotowane. Niedawno widziałam super jazzowego saksofonistę Przemka z zespołu It's Freak, który wniósł dużo energii. Możecie pytać o niego bo jest dostępny w ofercie u kierownika. Ewentualnie poszukajcie It's Freak na necie jak Bzzyk bedzie zajety.... Polecam usługi Bzzyka/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa blondynka:)
Witam. Przeczytałam wszystkie posty odnośnie zespołu Bzzyk-Band. Skąd te złośliwe i niczym nie poparte zarzuty?Ja również odnoszę wrażenie, że jest to zdanie konkurencji. Byłam na weselu prowadzonym przez Bzzyk-Band i powiem szczerze, że byłam zachwycona. słyszałam wykonanie na akordeonie Pana Sylwestra i nie słyszałam nigdy (a byłam juz na wielu weselach w swoim życiu) żeby ktoś tak grał! Wokaliści dawali z siebie bardzo dużo, pełny profesjonalizm. Cena za zespół to nie 7000/8000 tys jak pisała koleżanka i nie mam pojęcia skąd takie informacje posiada tylko 6000. Cena oczywiście w pełni odzwierciedla umiejetności członków zespołów. Ktoś napisał, że jest do muzyka do słuchania niz do wesela i jazzowa. Nie zgadzam sie z tym absolutnie. Są różne gusta i guściki. Jako zespół dopasowuje się do wymagań swoich klientów oczywiste zatem jest że grają wszystko jeśli państwo młodzi zycza sobie atmosferę jazzowa to taki klimat zapewnia ten zespół i nie sadze aby byle zesspół mógł zdziałac tyle co oni na scenie wokalnie i muzycznie. A co do nazwy zespołu w showbiznesie funkcjonują nazwy różnorakie, np. Pudelsi i czy ktoś ich ocenia za nazwę? Kazda nazwa to chwyt który ma za zadanie przyciągnąć uwagę łatwo wpadać w ucho i zapadać w pamięć i myślę, że równie w tym względzie nie należy krytykować pomysłodawcy. Na swoim weselu w przyszłym roku także zamierzam wynająć tenm a nie inny zespol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław IV Waza
1.10.11 Dwór Dernałowiczów w Mińsku. Wesele. 3 pietro :o,ale dobre jedzenie,niezła obsługa i kapela. kapela najlepsza z tego wszystkiego. Travelling Band. Fajna dziewczyna,niezły gitarzysta i "dobrze odżywiony" facio grający na klawiszach i spiewający. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo iii eee
u mnie też będzie grał Bzzyk i czuje się szczęciarą, że ich wypatrzyłam na targach slubnych i że mieli wolny termin :D te 6.000 które będę im płacić, to fakt dużo kasy. ale przełknę jakoś ten koszt, bo nie będzie to kasa wyrzucona wbłoto. słyszałam ich na targach, świetnie się zaprezentowali i stanowili niezły kontrast dla innych zespołów, które się na targach reklamowaly. bardzo się wyróżniają jakością gania, wokalami i tym, że grają ambitnie i wkladają w to całych siebie. aha.... na targach dostałam też ich płytkę z próbką możliwości.... wiecie, że jej czasami sobie słucham, bo tak genialnie grają:) niektóre piosenki są lepiej zaśpiewane niż w oryginalach... a co do nazwy. nie wzięła się z nikąd. wystarczy wiedzieć, jak główny przewodnik stada ma na nazwisko i już wsztstko staje sie jasne. w ten weekend byłam na weselu, gdzie grała typowa polska kapelka z okolc podmiejskich. żenada.... chociaż repertuar mieli typowo weselny, bez żadnego jazzu i tym podobnych przy których jak tu widzę - trudniej się niektórym bawić niż przy disco polo - to z tego swojego grania nie wyszli obronną ręką. nie wysarczy brzdąkać w gitarkę i śpiewać 'daj mi tę noc' by goście się dobrze bawili. ludzie mają słuch i nie można im wciskać byle czego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsługa weselna
Pracuje w Siedlcach na weselach jako kelnerka i powiem wam, że u nas ten zespół Bzzzyków jest spalony. Kupa kasy za nic. Podrasowany sztuczny goguś - szefo, który uważa się za Bóg wie kogo. Zadna sala ich nie lubi. Nigdy z nikim z obsługi muzycznej nie ma takich problemów jak z nimi. Przerwy robią kiedy chcą, można było ich sto razy prosić żebyśmy mogli gorące podać. W końcu poszliśmy do Ojca weselnego to go opied... Nos do góry i wszystkich poza sobą uważają za pachołków. Stwarzają nerwową stmosferę. Każdy już lepszy, oby nie oni. A muzyka... bardziej na bankiet niż na wesele. W naszych stronach jes wiele lepszych kapel. AAA i jeszcze ostentacyjnie pizze zamawiają, bo niby nie dostają jeść. A jak mają dostać skoro jedzenie musiało wyjść jak grali! Nikt nigdy tak nas nie wkurzał jak Bzzyk Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kazda dziewczyna
Byłam na weselu w grudniu w kawiarni "Na rozdrożu" i grała kapela Traveling Band. Mnie osobiście sie bardzo podobało,a szczególnie to jak i co spiewali a przy tym bawili gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek z branzy
Tak czytam i fajna to lektura dla osoby prowadzącej ten biznes tak to można nazwać. Oczywiście jest parę odpowiedzi osób grających ale ich pomijam ,skupiam się na osobach zamawiających. Jedno stwierdzenie ,polskie wesela to w większości obciach i Disco Polo Ludzie którzy się wypowiadają Bzyyyk czy Inny band nie mają pojęcia o czym piszą bo w większości są głusi i ślepi. Na imprezę przyjeżdża zespół niby LIVE ,trzy lub czteroosobowy z półplaybackiem i 99% osób nie czai że to ściema. Ludzie umawiajcie się z konkretnymi kapelami które może i biorą więcej za taką imprezę ale reprezentują ze sobą jakiś poziom artystyczny. Zwracajcie uwagę na instrumentarium Sprzęt nagłośnieniowy itp... Co na co dzień robią muzycy ( może pracują w piekarni ) a może są zawodowymi muzykami. Na koniec porównanie Kapele zawodowe kolejność przypadkowa BALA BAND DRUGI TYDZIEN VINI BAND YAKA BAND 77 band 36,6 AFTER HOURS DECOVER Kapele tzw ściemnione Kapela na wesela Maraquja Baju Bzyk Band To na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×