Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lato bez wrazen

caly czas boje sie ze umrze ktos bliski

Polecane posty

Gość lato bez wrazen

to juz jest jakas paranoja, za kazdym razem gdy dzwoni telefon boje sie ze to beda jakies zle wiesci. ciagle zyje w stresie. to juz nie jest normalne:O. zaden z moich bliskich nawet nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
powinnas isc do lekarza, wg mnie masz nerwice lękową. Moze przepisze ci na poczatej jakies leki i skieruje na psychoterapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana i zdesperowana
ja tez się boję, ale bardziej się boję tego, że już całe zycie będę popychlem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo, cały czas się martwię, że stanie się coś złego. Wiem, że to absurdalne, ale nie nie potrafię o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem może 4-5 lat i obudziłem się pełen emocji bo mieliśmy tego dnia jechać na wesele cioci.Nigdy tego nie zapomnę jak leżąc na łóżku pomyślałem sobie może bardziej wyraziłem życzenie wtedy aby w życiu nie bać się nie przeżywać śmierci najbliższych wtedy miałem odczucie lęku ale od tego czasu mimo iż upłynęło wiele lat to życzenie spełnia mi się w 100% .Jestem człowiekiem mocno wrażliwym nie wyrachowanym a wielu odeszło w tym czasie i grobów mam więcej niż żyjących ale zawsze znajdowałem i jak na razie odnajduje w tym temacie w sobie spokój .No tak się sprawdza że czasem żałuje bo gdybym wiedział to życzył bym sobie tamtego ranka szczęścia w grach liczbowych.sENs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerwica lękowa niepotrzebnie sobie wkręcasz takie schizy poza tym, nie wiem ile mają lat twoi rodzice....ale każdy kiedyś umrze i to jest nieuniknione gdy miałam 25 lat w ogóle nie dopuszczałam do siebie takiej myśli, rodzice byli zdrowi, sprawni...teraz mają prawie 80 lat i powoli przyzwyczajam się do myśli że kiedyś ich nie będzie nie mam wyjścia, muszę oswoić się z tą myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatarzyna
Moge sie podpisac pod wieloma wypowiedziami.tez sie boje ze stanie sie cos zlego, ze ktos umrze.przrsladuje mnie to od paru lat. Jestem sama mam tylko siostre.nie mam wlasnej rodziny i moze dlatego nachodza mnie takie mysli. Jest mi z tym ciezko a jeszcze rodzice lubia powtarzac slowa jak dozyje i mnie to dobija. Ogolnie jesten samotna i nieszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ciś podobnego. Często boję się, że zostanę sama. Jestem najmłodsza w rodzinie. Kiedy tylko o tym myślę- płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×