Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cały dzień krew z nosa i przekrwione oczy CO TO MOŻE BYĆ

Polecane posty

Gość gość

Zasinałam w normalnym stanie, ani nie płakałam ani nic a budze się rano oczy mi łzawią, do tego czerwone, podrażnione, wycieram nos a tu krew się puściła i tak cały dzień gdy wycieram widzę krew na chusteczkach małe ilości.. Do tego taka suchosc czuje w nosie. Choruje na nerwice i depresję czy to może być od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo ćpasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie ćpam :/ nie pije alkoholu, nie pale papierosów ani zioła, nie pije kawy ani pepsi..odżywiam się dos normalnie ale nie przesadnie zdrowo ani też bardzo niezdrowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź do lekarza kafe to nie pogotowie medycznie możesz mieć wszystko nawet wylew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylew? Ja mam dopiero 21lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
ludzie choruja niezaleznie od wieku :D stawiam na cos z zatokami albo silna alergia na cos z czym mialas kontakt jak spalas. napisz jak juz odwiedzisz lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan oczywisty1
Do lekarza idź, a nie na internetach piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to zatoki, tez tak czasem miewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa objawy alergii. Ja tez ja nabylam, tylko u mnie stopniowo wszystko przychodzilo. Jednak kiedys ogladalam reportaz o pewnej rodzinie. Najpierw jej maz zaczal chorowac , pozniej jej synek , a na koncu ona. Myslala, ze to alergia. Okazalo sie , ze to byla trucizna ( kiedys jej dom byl zalany i wytworzyla sie plesn, grzyby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zatok to owszem mam problem z zatokami i przegrode nosową mam krzywą..ale zawsze zatoki bolały mnie zupełnie inaczej..czułam rozpieranie w czole wokół oczu i głowie szczególnie przy pochylaniu i bolała głowa..a teraz nic mnie nie boli czuje się dobrze poza tym ,,mokrym ,czerwonym wzrokiem'' i krwią z nosa..poprzednie dwie noce miałam źle przespane niby ale wczoraj je odespałam i po odespaniu nie powinnam takich objawów mieć skoro w te dni w które mało spalam nie miałam czerwonych oczu to czemu mam je po odespaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×