Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Catering Pana Stanisława Filipka STAF Baranówka

Polecane posty

Gość gość

Witam bardzo proszę o pomoc i opinie na temat tego cateringu nigdzie nie mogę znaleźć żadnej opinii na jego temat. Wiem jedynie że ma on cukiernie EKLER w Baranówce oraz cały zakład w PCIMIU. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad ten katering?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra firma, miałam wesele z tym cateringiem i jestem bardzo zadowolona. Jedzenia wystarczająco, obsługa o.k. Cena też przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedziba firmy jest w Baranówce pod Krakowem. A czy jedzenie jest smaczne?? czy kelnerzy w miare szybko obsługują czy trzeba sie o wszystko prosic?? i oczywiscie czy na stołach jest wystarczająco jedzenia i czy zarówno zimna płyta jak i dania gorące są jakoś elegancko podawane czy tak poprostu jak im sie nałozy?? bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipen
Witam bylem na rozmowie z tym panem,niby wszystko ok....meni,cena.Ale ogladalem kasete z wesela szalu na stolach nie ma.Ponadto znajomi znajomych byli na weselach gdzie ta firma obslugiwala to wesele i stanowczo nam odradzaja.W sumie nic dziwnego jaka moze byc jakosc i ilosc tych potraw jak oni gotuja 600-700 dan w jedna sobote.Jak sie idzie na ilosc to zawsze kosztem jakosci,JA REZYGNUJE Z ICH USLUG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś jeszcze dodać swoją opinie wesele mam za 8 miesiecy i nie wiem co mam zrobić!!! a może ktoś poleci kogoś dobrego z okolic krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo81
bzdura!!!! ja byłem na kilku weselach,oraz moje własne wesele organizowali i jestem bardzo zadowolony,dań jest dużo i bardzo dobre...który catering pajacu za tą cenę zrobi ci lepsze wesele!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arvi
Witam wszystkich ja również miałam organizowane wesele przez catering pana Stanisława Filipka. Zdecydowałam się na tę firmę bo moja koleżanka ich "wzięła". Przyznam szczerze, że imprezę miałam w remizie gdzie kuchnia nie była super wyposażona. Ekipa przywiozła swój sprzęt a nawet talerze i sztućce ponieważ te na wyposażeniu lokalu były brzydkie. Catering gotował na bieżąco (nie jakieś odgrzewane kotlety jak w przypadku jakiejś pani ziutki). Jedzenia było bardzo dużo i smaczne. Kelnerzy byli na każde zawołanie - nawet nad ranem. Moi goście byli najedzeni i zadowoleni. Pan Stanisław jest bardzo elastyczny i co chciałam mieć extra na weselu to mi to załatwił. Do tej pory korzystam z usług firmy przy różnych imprezach rodzinnych. Nie można oceniać jedzenia i firmy na podstawie "kasety" ponadto skoro była to kaseta to było 20 lat temu. firma godna polecenia, jeśli chcecie kontakt to tu http://cateringstaf.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś mógłby wyrazić jeszcze swoją opinię?? co warto np dodać do menu podstawowego by naprawde wszystko wyszło dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka779
Polecam RS catering organizowali mi wesele w tym roku było super, zajmuje się tym chłopak co pracowal u Filipka cena 115 zł za 2 dni jedzenie lepsze obsługa świetna polecam robia tylko po jednym weselu na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal 84
Pan Stanislaw Filipek to gosc na miare oscara:) catering na 6 organizowal 4 wesela w mojej rodzinie i nadal polecam go wszystkim:) obsluga na kazde zawolanie nawet i nad ranem,zimna plyta super i bardzo duzo,gdy na stole brakuje kelnerzy na biezaco dokladaja:) jedzenie cieple i nie do przejedzenia:) Rzekomy catering RS jest MARNA KOPIA pana Filipka poniewaz z tego co wiem organizuje to chlopak ktory u Pana Filipka pracowal... Przypuszczam ze tylko jedno wesele w sobote organizuje bo wiecej nie byl by w stanie ogarnac:) Wiec Tylko Pan Filipek a nie podszywacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8409
Polecam ten Catering. Pan Stanislaw organizował moje wesele oraz chrzest dziecka. Dowiedziałam sie o nim od znajomych, którym tez organizował imprezy. Jedzenia jest bardzo dużo i smacznie. Obsługa tez spisuje sie bardzo dobrze. Zawsze są w gotowości i bardzo mili. Polecam gorąco bo coraz ciężej znaleźć solidnych i pracowitych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co warto zamówić na przyjęcie weselne z tego cateringu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia85
Ja miałam organizowane przyjęcie weselne przez firmę Catering Staf w zeszłym roku. Pan Stanisław jest mega miły i można się z nim dogadać w każdej kwestii. Obsługa i jedzenie OK. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciliście za os/ 2 dni u P. Filipka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my placilismy 130 za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie widze, jak pączki przez szoferow sa recznie przekladane z palet do palet, aby spelnic zamowienie sklepowe:( Kupowanie ich nawet po 1 zet - 1 gr to i tak zagrozenie epidemiologiczne, wiec zakupy od tej firmy sobie pomine. Adres niech zostanie bez namiaru, bo wtedy TU Eklerowcy zalożą zlote rekawiczki:) Zainteresowanych zapraszam na "podglady", choc to ostatecznie bardzo niesmaczne, a do EKLERA - to juz obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do Was takie pytanie. Co mieliscie w tych 130 zl u Pana Filipka? Ile dan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelnerkaaa
Miałam okazje pracować u Pana Filipka jako kelnerka. Przedstawię teraz sytuację 'od kuchni'. Pan Filipek dba o wszystkie szczegóły, kucharki pracują jak w zegarku, nie ma siedzenia, czy też broń Boże picia!!! Wszystkie potrawy przyrządzane są na bieżąco, nic nie jest odgrzewane. Wszystkie mięsa również na bieżąco. Nigdy nie widziałam żeby kucharka robiła jakies przekrety, jeżeli coś jej nie wyjdzie to po prostu nie podaje. Jeżeli chodzi o kelnerów, to cały czas mamy chodzić po sali. Bardzo dba się o szystość na stołach!! Kelnerzy którzy tam pracują muszą być bardzo obrotni i zorganizowani. Ja zdecydowanie polecam, jest tanio i jedzenie jest bardzo dobre. Wszystko jest świeże i zmaczne. Zapewniam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialam okazje kupowac katering z tej firmy www.teleobiad.pl i byl naprawde dobry :) domowe, prawdziwe jedzenie, bez ulepszaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja na temat tej firmy mogę powiedzieć same dobre słowa mojej córce robiłam wesele nie ja ale ta firma i prawda jest czysto na stole jedzenie świeże zresztą mogliśmy dać swoje produkty naczynia ich wszystko dopięte na ostatni guzik .Obsługa bardzo miła zdyscyplinowana tak jak tu pani wcześniej napisała jako z obsługi jedzenie nie do przejedzenia .Ja jeszcze mam 2 synów i na pewno bedzie to Catering Pana Stanisława z Baranówki. Teraz do konkurencji nie ładnie obsmarowywać bo może przyjść czas kiedy i konkurencje wróg obsmaruje jest takie przysłowie "kto pod kim dołki kopie sam je wpada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma to naprawdę profesjonaliści miła obsługa ,pyszne jedzenie i duże porcje a to wszystko na czystych i ładnych naczyniach ciepłe i podane na czas.Byłem na 2 weselach ktòre obsługiwali i naprawdę ciężko byłoby znaleźć na tych weselach niezadowolonego gościa ,nasze wesele też obsługiwali i satysfakcja 100% ,teraz organizuje mu chrzciny i oczywiście bierzemy ten catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata z Myślenic
Chciałam polecić catering Pana Filipka, obsługiwał wesele córki z poprawinami . Jedzenia bardzo dużo , smacznie i różnorodne. Ciasta , ciasteczka i tort pyszny - duży wybór . Obsługa profesjonalna, grzeczna, miła, sympatyczna.Płonąca szynka pobiła wszystko. Zadbali o każdy szczegół. Bardzo dziękuje za przyjęcie . Wszyscy byli zadowoleni . Baardzo polecam . Moja ocena to "6".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra - moze i tanio , ale rosół zimny, jedzenie obrzydliwe , gulasz to koszmar co tam nie było wkrojone to na sama myśl mnie podnosi, byłam dwa razy na weselu z Cateringiem Filipek i było bardzo niedobre jedzenie ale moze państwo młodzi chcieli zeby było tanio to i owszem było tanio i łe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Pan Filipek bierze teraz za dwa dni od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×