Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mikaraguala

catering warszawa

Polecane posty

Gość mikaraguala

hej poszukuję dobrego cateringu, organizuję w tym roku komunię dla syna i potrzebuje czegoś sprawdzonego. ktoś coś zna? wyczytałam na forach dobre opinie nt cateringu hawelka, ale nie mam z nimi żadnych doświadczeń. jakieś opinie? albo możecie polecić kogoś innego? zależy mi na rzetelnych i uczciwych ludziach z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiaww
ja robiłam wesele w hawelce i bardzo polecam. jeżeli chodzi o taki domowy catering to niestety nie mogę Ci pomóc, natomiast zapewniam, że jedzenie mają wyśmienite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlooooo
typowo domowe to wpisz w wyszukiwarke obiadyjakumamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zellenka
W Hawełce na ul. Wiejskiej jest dobry catering, u nas w firmie na konferencje zamawiany jest własnie u nich i mogę pochwalić, bardzo dobre jedzenie, dużo, z dobrą obsługą, terminowo, zgodnie z ustalenami, firma naprawdę solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz podesłać jakieś namiary na ceny cateringu w Hawełce? I jak wygląda kwestia doboru menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana akurat jeśli chodzi o wesela to sytuacja jest bardzo "płynna" i raczej nikt ci ot tak nie powiem ile kosztuje 1 osoba w Hawełce. Lepiej już tam zadzwoń czy napisz maila albo pożądnie przeszukaj stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam restaurację oraz catering Hotelu Rialto. Naprawdę pyszne, elegancko podane jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipoerw
Wpisz sobie w necie wiejska-hawełka i ci wyskoczy to co potrzebujesz. Natomiast co do cateringu to jest to jedna z lepszych i sprawdzonych firm w stolicy która oferuje rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio pojawiła się nowa firma cateringowa o nazwie Imperia. Siedzibę mają na Nowym Świecie. Poza tym ogólnie to jakieś większe przedsięwzięcie z salą bankietowo-konferencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nowym świecie?? Przyznam, że jestem tam codziennie i nie kojarze tej Imperii, a w którym to jest dokładnie miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_bahriana
ja od dawna korzystam z cateringu www.agabcatering.pl - polecam zwłaszcza ten bożonarodzeniowy, w zeszłym roku był rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w życiu korzystałam z cateringu :) Przy okazji organizowania chrzcin synka :) Nie miałam wtedy czasu na gotowanie i stanie w kuchni, więc stwierdziłam: raz kozie śmierć, zamawiam! :D Wyszperałam w necie restaurację pod Warszawą Riviera i zamówiłam. Troche się bałam jak to będzie wyglądać, ale odetchnęłam z ulgą jak zobaczyłam że jedzenie świeże i przepysznie wyglądające, a jak się okazało później – także smaczne :) także dziewczyny, bierzcie ze mnie przykład i korzystajcie z cateringów gdy jest taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu z obecnych robił rekonesans odnośnie cen wynajęcia firmy cateringowych ale takich duzych jak hawełka itp? Są jakieś różnice czy ceny są raczej uśrednione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to będzie jak weźmiesz z 5 firm cateringowych takich dużych i porównasz je z hawełką. Wtedy sama sobie zrobisz rozpoznanie rynku tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz stawki są teoretycznie takie same. Różnią się nie dużo. Bardziej chodzi o podejście do klienta (obsługę) a tu firmy dłużej będące na rynku mają przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to polecam catering z oycowizny. zamawialiśmy w zeszłym roku na imprezę firmową i jedzenie było pyszne :) w tym roku chcę wziąć catering na święta, zeby mieć trochę spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniee
Na Nowym Świecie też nic nie kojarzę :( W W-wie jest kilka fajnych firm cateringowych, ale niestety ceny mają zniechęcające. Moim zdaniem lepiej zaopatrzyć się gdzieś po Warszawą, bo wtedy jest taniej, a obsługa na tym samym poziomie. Osobiście mogę polecić Wam dziewczyny Hotel Mazurkas z Ożarowa Mazowieckiego. Ceny mają spoko, jedzenie bardzo smaczne, wszystko dostarczane jest terminowo, nie mam uwag :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście sprawdzone - catering w rozsądnej cenie dostarcza firma spod Wawy, Salmix. Rzeczywiscie, cos w tym jest, ze te firmy z Wawy mają potwornie wygórowane ceny, a okazuje sie ze te poza stolicą są juz o wiele bardziej przystępne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Rejkowska
a ja zrobiłam inaczej, musiałam zrobić szybki catering, nie byle jaki więc wymagało to szukania i wybierania czegoś specjalnego a nie miałam za dużo czasu, wieć weszłam na stronę Bistro24.pl i tam znalazłmam taką restaurację lokalną, z włoskim jedzeniem bo takie potrzbowałam, i mi dowieźli. Zaoszczedziłam kupe czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba ale fajne te kateringi sa 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialem kiedys praktyki w firmie cateringowej. Jakbyscie widzieli jakie g**** oni robia do jedzenia i wszystko najtansze, podgnile warzywa to byscie nigdy nie skorzystali z takich uslug!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego warto zainwestować w sprawdzoną firmę kateringową, żeby się potem nie rozczarować jakością jedzenia. Osobiście polecam http://laquzin.waw.pl, można się z nimi indywidualnie dogadać co do menu w zależności od rodzaju imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melaniee na Nowym Świecie masz chociażby Imperię, o której wyżej już ktoś pisał. Poza tym wiem, że są jeszcze 2 lub trzy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wiemy jak trudne jest zapewnienie profesjonalnej obsługi cateringowej podczas spotkań biznesowych lub rodzinnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy dodatkową usługę, którą jest kompleksowy catering w Warszawie. Restauracja Bestseller zapewnia Państwu dostęp do najsmaczniejszych domowych posiłków, podawanych tak, aby każda impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Usługi cateringowe świadczymy na terenie Warszawy, starając się o to, aby catering spełniał wszystkie wymagania naszych Klientów. Catering z szybką dostawą na terenie Warszawy Jako restauracja staramy się nie ograniczać wyłącznie do spotkań biznesowych i rodzinnych. Obsługujemy także konferencje, imprezy integracyjne, wesela i dostarczamy catering również dla pracowników firm. Naszym mocnym punktem jest szybka dostawa posiłków, w szczególności dla takich obszarów jak Centrum Warszawy, Wola, Mokotów czy Ursynów zapewniająca przy tym świeżość dań. Wybierając nasz catering, wybieracie Państwo wysoką jakość obsługi w rozsądnej cenie. http://www.best-seller.waw.pl/catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siebie dodam fajną fiorme cateringową http://www.salmix.pl/ pyszną mają oferte ;) nie jest drogo za to smacznie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio sprawdziłam restaurację http://www.restaurant99.com/ i powiem, że się nie zawiodłam. Jedzenie na wysokim poziomie, podobnie jak sama obsługa. Wiem, że firma organizuje tez catering, wiec spokojnie mozesz się zdać na ich obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bon Appetit. Dobre jedzenie, niedrogie i obsługa z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Warszawę to ja mam sprawdzony catering w http://lasuch.waw.pl/menu/ :) Kiedys juz od nich zamawialam - bardzo dobre jedzenie w przystepnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×