Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca porady

cb radio kto się zna???

Polecane posty

Gość poszukująca porady

Potrzebuję porady, chciałąbym kupić chłopakowi na urodziny cb radio a kompetnie się na tym nie znam!!! Mogłby mi ktoś doradzić w miare niedrogi a fajny sprzęt??? Albo na co mam zwrócić uwagę przy zakupie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orandżo
Niedrogi i dobry :O to tak jakby piękna dziewczyna umawiała się z brzydkim i biednym. Dobre są presidenty można kupić używany , bardzo dobry jest President Harry cena 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z oranżo - President Harry, ewentualnie możesz kupić tańszą antenę nie musi byc z Presienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale antena koniecznie
niech bedzie dluga bo te krotkie to za przeproszeniem gowno zbieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orandżo
Antena to musi być dopasowana w "zakładzie" z radyjkiem a długość cóż odpowiednia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orandżo
oczywiście że nie musi być kupiona u pana Waldka ona tylko ją dopasować. Chyba nic więcej nie mam do dodania . Kiedyś były podróbki prezydentów ale czy one były dobre to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydenty i Alany są dobre, ja mam Alana akurat. Jeśli się zastanawiasz nad kupnem to polecam zapytać sprzedawcy na lucasgsm.pl, bo służą naprawdę dobrą,profesjonalną radą i nie naciągają na najdroższe produkty, a dostosowują sie do wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanio zakupisz na wasserman.pl mają tam sporo do wyboru w różnych cenach, na każdą kieszeń. my posiadamy CB radio INTEK M-490 i sprawuje się dobrze w porównaniu do opinii jakie słyszeliśmy o innych sprzętach. z naszym dotychczas nie było problemu. polecam zakup takiego sprzętu, co by omijać korki, nie błądzić i informować się "kto" gdzie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór takiego sprzętu CB można znaleźć na wasserman.pl. Można dostać tam dobry sprzęt już od ok. 160 zł - wydaje mi się, że jak na CB to całkiem niezła, atrakcyjna cena, są tez droższe modele, czyli ogólnie sprzęt na każdą kieszeń. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, i te presidenty, które doradzał orandżo też są na wassermanie. Niedrogi jest ten sklep a ma cały asortyment do CB radia i przeróżne inne elektroniczne bajery. A nawigację twój chłopak już ma? Też jest spory wybór w tym sklepie, zaglądnij sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×