Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cena czy jakość

Polecane posty

Gość gość

co jest dla was najważniejsze podczas zakupów? cena czy jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko cena i jakośc są ważne podczas zakupów, ale np. bliskość sklepu, ja wybieram akurat takie, do których mam niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena jest ważna, wieksze zakupy robię w marketach bo tam jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze względu na cenę zakupy robię w polo markecie, robiłąm w różnych marketach ale tam ceny wydają mi się najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena może iśc w parze z jakośćą, teraz sklepy dbają o to , żeby sprzedawać w niższych cenach dobre jakościowo produkty, więc dylemat nie jest taki straszny jak może się wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można połączyć cenę i jakość wybierając np dobre akcesoria do kuchni,ja zawsze zamawiam na NozWidelec.pl i to solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc zwracam uwagę i na to i na to. a im droższa rzecz która kupuję tym bardziej zwracam uwagę na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popadajmy w skrajności, można znaleźć ciekawe rzeczy za grosze. Od tego też są promocje no i internet, w którym można porównać ceny albo znaleźć zamienniki na prawdę tanio. Ostatnimi laty pojawiły się w miastach sklepy ze wszystkim za grosze, tak samo jest też w sieci. Chociażby na allinside.pl można ogarnąć tanio ubrania, elektronikę czy inne akcesoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cena i jakość. Czasami wolę zapłacić więcej, ale mieć pewność, że produkt, który kupię spełni moje wymagania. Jednak jak mam możliwość kupienia czegoś dobrego w niższej cenie, to oczywiście wybiorę to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewelina
Przecież to może iść w parze:) Jako prezent polecam słuchawki drewniane Kruger&Matz super sprzęt za dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jakość przede wszystkim Dość mam ubrań- przede wszystkim- które po pierwszym praniu wyglądają jak zmechacona, rozciągnięta szmatka Poszukuje teraz tylko polskich porządnych marek gdzie od razu widać że to cos porządnego, szwy nie puszczą, tkanina sie nie porozciąga i nie pomechaci - choćby BIALCON http://bialcon.pl wybieram sie na rekonesans bo ze strony wygląda to całkiem nieźle Niestety stacjonarny w odległym mieście ale i tak pojadę to "pomacać" żeby potem z czystym sumieniem móc kupować podoba mi się że niektóre dodatki robią ręcznie - fajny oryginalny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki gościu za ten link!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×