Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwoooooooo

CENA WAKACJI NAD MORZEM

Polecane posty

Gość malenstwoooooooo

Orientuje się ktoś może ile kosztowałby 5dniowy pobyt nad Polskim morzem dla 2osób:) bez zadnych luksusów ani nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od terminu, miejsca. Masz małe miejscowości z 1 sklepem a masz i Trójmiasto. Z moich wyjazdów wnioskuje tyle, ze ile by człowiek nie liczył, gdzie nie mieszkał i co jadł to i tak wyjdzie min dwa razy drożej niż myślał:) luty/ marzec- 2 dniowy wypad , mała miejscowość, pensjonat przy plaży , całkowity koszt dla 1 os: 500 zł. Sierpień, tygodniowy wypad, kiepska pogoda, padało więc nie było okazji do wydawania pieniędzy, mieszkanie za darmo bo w domu znajomej, wydatek 700 zł dla 1 os. nie ma raczej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiek
No właśnie pogoda nad polskim morzem może zepsuć każdy wyjazd, dlatego ja wolę coś dołożyć do tych 700 zł i zaplanować podróż zagranicę, przynajmniej w takiej Grecji czy Chorwacji wiem, że będzie ciepło i skorzystam coś z tych wolnych dni, a nie przesiedzę je w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowiczka****
W zeszłym roku spędziłam tydzien nad polskim morzem , za pokoj 2- osobowy zaplaciliśmy 50 zł doba Wiec koszty był niewielki, mozna tanio wypocząć ale trzeba sie troche naszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwmdguwd
U nas okolo 45 zł od osoby za dobe pokój z łazienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za 1500 od osoby z WYZYWIENIEM, przelotem i gwaracja dobrej pogody bylismy na Cyprze, rok wczesniej za duzo wieksza kase nad naszym morzem i non stop lało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka pamiętam
Zagraniczne wczasy też nie są takie taniutkie, to, że zaplaci się za wakacje ok 188 zł - w miare wcześnie rezerwując termin i fajne miejsce to nie znaczy, ze sa to koszty ostateczne:) Ja w tym roku z osobe zapłaciłam 2100 zł za Egipt, do tego troche kasy na wycieczki, jakieś smakołyki na miejscu to wyszły ponad 3 tys... I to wcale nie w jakichś luksusach:) Pewnie można kupić wakacje po promocji za 1500 zł - ale często niestety warunki później nie są na pożądanym poziomie;) Dwa lata temu byłam nad polskim morzem cały urlop kosztował z wyżywieniem i %% (a troche tego się wypilo;) ) ok 1500 zł za 10 dni, z jedzeniem, lodami, goframi, wstępem do wesołego miasteczka, wypadem di kina, udziale w dwóch imprezach na miejscu:) Fakt pogodę mieliśmy piękną ptrzez 6 dni, później troche gorzej, ale i tak bylam zachwycona. Warto czasami wyskoczyc na weekend zawsze sie miejsce znajdzie a pogoda pewniejsza niz rezerwowana wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka pamiętam
1800 -1900* zł miało być:) nie 188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka pamiętam
a poza tym popatrz na oferty w pensjonatach na stronach internetowych:) są z wyżywieniem i bez:) Można nie raz kupić coś taniej:) Moja siostra była z mężem i córeczką zapłacili za 7 dni z noclegiem i pełnym wyzywieniem 1500 zł za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, my mielismy zryw na ostatnia chwile, wycieczke wykupilismy w czwartek, a we wtorek juz lezelismy na plazy- za ta cene spodziewalismy sie jakis budy zamiast hotelu, ale bylo super, a w wyniku bledy ze strony biura podrozy (dwa pokoje jedoosobowe zamiast jednej 2) dostalismy studio 3 pokojowe- zreszta- ocencie sami. Za rok tez tam bedziemy, bo za ta kase przynajmniej pogoda byla http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+t urystyczne_Sky+Venus+Beach+Hotel+Residence-hid_324602.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallinna
Ja niestety nie mam zbyt dobrych wspomnień z wakacji nad polskim morzem. Za każdym razem była bardzo zmienna pogoda, przez większą część urlopu padał deszcz. Z wczasów wracałam blada jak córka piekarza. Miałam takie wakacje przez trzy sezony, dlatego ostatnio zdecydowałam się na wczasy w Chorwacji w pobliżu Orebića, hotel Grand. Z Chorwacji wróciłam opalona, wypoczęta i bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczka
My jeżdzimy rodzinnie, w Polsce... 1000zł na tydzień z jednym dzieckiem to MINIMUM, ale już od kilku sezonów jeżdzimy w niewiele wyższej cenie za granicę, dziecko ma zorganizowany czas, pogoda się sprawdza, jest bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
ja mam sentyment do polskiego morza, jakoś mnie nie ciągnie za granicę. zresztą, ja nie przepadam za upałami także nawet nieciekawa pogoda mnie nie zraża do pobytu nad bałtykiem :) choć fakt faktem, nie jest tanio niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaq
W zeszłym roku byłam ostatni raz nad Polskim morzem, 2 tygodnie lało i było zimno, koszmar! Cały urlop zmarnowany. W tym roku jadę z beefree do Egiptu i będę się 2 tyg wygrzewała na słońcu, a nie chowała pod parasolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowska
Ja też zdecydowanie wolę wczasy za granicą. Ostatnie wakacje spędziłam z mężem w Bułgarii w samym centrum Złotych Piasków. W tym roku też wybieramy się za granicę. Tym razem planujemy Wakacje w Albanii z zakwaterowaniem na objeździe. Cenowo takie wyjazdy wychodzą podobnie jak wczasy nad naszym polskim morzem, a pogoda pewniejsza, więcej atrakcji i można zwiedzić nowe miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorella123
Ja mieszkam nad Polskim morzem, więc dla mnie to nie jest rarytas, dlatego wybieram wyjazdy zagraniczne, w tym roku planuję zwiedzić Włochy z Rainbow, koleżanka była w zeszłym roku na jednej z ich objazdówek i byla zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
Ja po wycieczce objazdowej Dookoła Grecji pokochałam taką formę wczasów. Teraz planuję Izrael i Jordanię. Nasze polskie morze kojarzy mi się z wyjazdami na przeróżne kolonie, kiedy byłam jeszcze w podstawówce i później już bardziej samodzielne wyjazdy w okresie nastoletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colla
Równiez porzuciłam wakacje nad Bałtykiem na rzecz objazdówek połączonych z wypoczynkiem za granicą. Najbardziej podobają mi się wyjazdy z Rainbow Tours. Nie mam na głowie całej tej organizacji, ceny są porównywalne, a pogoda ... gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsdgtrjku
ale reklama... zenujace ostatnie 3 wpisy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela33
Dobrze, że ludzie piszą, gdzie warto wyjechać, mnie też się polskie morze już znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemmagda
Mi się w sumie polskie morze nigdy nie znudzi. Jest taniej niż za granicą bo jeżeli dobrze poszukamy możemy znaleźć kwatery po 50 zł za osobę. Dla spragnionych ciszy i spokoju mogę polecić Słowiński Park Narodowy. Byłam tam w sierpniu zeszłego roku. Przyroda piękna, liczne jeziora nadmorskie, dziewicze plaże, ruchome wydmy. Nocowałam w miejscowości Rowy która jest w otulinie parku. Ofert noclegów jest sporo: http://www.przymorzu.pl/rowy Jeżeli ktoś jest oszczędny warto wynająć domek i wyjechać z grupą znajomych,. Można podzielić koszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotalka
Ja też jestem raczej patriotycznie nastawiona i podróżuję po Polsce, ale już jakiś czas kusza mnie wakacje w jakimś pięknym miejscu za granicą... może w tym roku się to ziści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka304
Powiem Wam, ze wakacje za granicą wcale nie muszą być droższe. Sama byłam zdziwiona, ale sprawdziłam wszystko na http://www.taniewczasyinfo.pl/ i chyba skuszę się na jakiś wyjazd. Nie wiem jeszcze, czy tu, czy za granicą, ale jeśli coś o tym zadecyduje, to na pewno nie koszty, bo przy dobrej organizacji, to wszędzie można jechać w miarę tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWWaa
Ja też wolę wyjechac za granicę i poznać inny świat niż cały czas siedzieć w Polsce i nie wiedziec jakie są piękne miejsca na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakimka
A pięknych miejsc na świcie jest od groma:) Warto być otwartym i jeśli dysponuje się tylko gotówką odpowiednią, zdecydować się na wakacje w jakimś odleglejszym zakątku:) Mnie zachwyciły Włochy, byłam jesienią na objazdówce "Włoski niezbędnik" po tym przepięknym kraju i zakochałam się w nim. Najbliższy urlop planuję też spędzić we Włoszech, tyle że może już objazdówkę połączę z wypoczynkiem w jakimś urokliwym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceziaw
Ja wszystkim kochającym polskie morze polecam majówkę nad morzem, a wakacje na jakiejś cudownej objazdówce po którymś z krajów europejskich, to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie wszycy lubia upały
i lezenie na plazy, dla mnie np to meka, mieszkam nad mozrem i w lecie w ogole nie chodze na plaze, za to chetnie sobie biegam w innych porach roku( a plazowanie w cieplych krajach to juz dla mnie calkiem horror). Pomijam,ze opalanie sie jest niezdrowe, wiec jeszcze sie oslaniac trzeba, nie wie, czeu ludzio tak na sloncu i upale zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanahana
Dlatego wymyslono objazdowki, dla ludzi którzy lubią aktywnie spędzac wakacje, a nie leżeć plackiem na plaży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×