Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczeni

ceny za sale Wrocław i okolice

Polecane posty

Gość narzeczeni

hej kochani szukamy własnie sali na nasze wesele dla 40 osób. Słyszeliście może jakiejś fajnej sali z dobrym jedzeniem i przystępnymi cenami? A może ktoś już wybrał sale dla Siebie albo jest po ślubie to podzielcie się informacją ile płacicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sale lustrzana w restauracji balkon.tam jest naprawde super jedzenie sama tam w nast roku robie wesele tyllo na wiekszej sali.wlasciciele naprawde przemili ida na ustepstwa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do ceny to zalezy od menu jest od 180do 260nawet ja bede miala za220 i mam w tym wszytsko oprocz wodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka miała wyprawiane wesele w tym zamku i była bardzo zachwycona. Ja byłam jej gościem więc strasznie mi się tam podobało. Jest to wyjątkowo urokliwe miejsce idealne wprost na zorganizowanie wesela. Nie wiem jakie maja tam ceny za wesele bo byłam tam gościem, ale zdecydowanie warto tam zorganizować wesele http://www.zamekdobra.pl/ Ja jako gość zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Salę Sarah w Kuklicach. Chyba nie znam piękniejszego i tańszego miejsca na wesele. Elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×