Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cera naczynkowa

Polecane posty

Gość gość

Jak sobie radzicie z cerą naczynkową?? Próbowałam różnych kremów ale nie widzę efektów, niby nie ma mocnego mrozu, ale i tak mam coraz więcej popękanych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga kuracja tabletkami np redblocker, niverosin, kiedys brałam sam rutynoskorbin ale nie pomogł mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wizyte u kosmetologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cera naczynkowa nie powinna być myta gorącą wodą - należy zrezygnować z gorących kąpieli. Kosmetyki do pielęgnacji powinny mieć właściwości uszczelniające i wzmacniające naczynia. Najlepiej, gdy będą bogate w: wit. K, PP, C , ekstrakt z arniki górskiej, ekstrakt z miłorzębu. Zwykle zabiegi laserowe powinny być skuteczne w usuwaniu naczynek. Polegają na kontrolowanym uszkodzeniu naczyń odpowiednio dobrany laserem naczyniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy branie tabletek dochespan max pomaga coś? Ogólnie na naczynia, które pojawiają się u mnie też na udach, powodując też uczucie ciężkich nóg itdi tp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cerę naczynkową i używam na nią kremu z serii Pharm naczynka Bielendy. Krem pomaga, naczynka przestają być tak widoczne, dodatkowo nawilża... A czy któraś z Was robiła zabiegi laserowego zamykania naczynek np.na nogach? Czy to rzeczywiście działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sratek wydmowy, ty jesteś spamerem srajendy i idę o zakład, że żadnego ich produktu nawet nie wąchałeś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam naturalny krem Vital Wise oraz do kompletu serum z olejkiem różanym. To świetny produkt - bardzo delikatny i pomaga na naczynka, ma bardzo dużo aktywnych skłądników. Jeżeli szukasz czegoś dobrego i tańszego to na pewno warto poszukać kosmetyków, ale żeby był w składzie prawdziwy olejek różany. Sam olejek różany jest strasznie drogi - bardzo polecam kosmetyki z tym składnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiatek_pustyni a jak ten ten krem spisuje się pod makijaż? Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremu Lirene do cery naczynkowej. Bardzo dobrze się wchłania i nie obciąża skóry i delikatnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Bardzo dobre rezultaty dają zabiegi Infuzji Tlenowej DualOxy bo tam czystym tlenem podaje się preparaty, które uszczelniają naczynia i przy tym dotleniają i nawilżają skórę, która się przestaje rumienic. Robiłam serię czterech zabiegów w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie i jestem bardzo zadowolona a za miesiąc zapisałam się na zamykanie tych bardziej widocznych naczynek na twarzy nową metoda Radiotermolizy. Liczę na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten problem, ale jakoś nie znalazłam na to sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkowata
W sklepach jest mnóstwo kremów, ale na 100% skutecznego, to niestety chyba nie wynaleziono . Po prostu trzeba dobrać coś metodą prób i błędów. Myślę, że lepsze efekty daje wizyta w salonie kosmetycznym, który wykonuje specjalne zabiegi na cerę naczynkową. Widziałam w ofercie salonu kosmetycznego Wyspa Piękna z Wrocławia http://www.wyspapiekna.pl/ , że właśnie takie zabiegi wykonują. Podobno efekty takiej kuracji naczynkowej są znakomite, skóra jest zdrowa, jasna, bez zaczerwienienia i podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam problem z cerą naczynkową. Stosuję kremy z wit C i retinolem oraz ostatnio skorzystałam z zabiegu laserowego w Karboklinice. Część naczynek już jest mniej widoczna z czego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś Nonacne (tu strona producenta po.st/Nonacne ) ? Ja mam dodatkowo, powiedzmy wprost wągry i ten preparat mi pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×