Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

Co to jest? Wyskoczył mi już trzeci baner dzisiaj. Ktoś tego używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wzięła to drugie opakowanie. Jesli masz taki konkretny cel, to lepiej do zrobic wolniej i zdrowiej, zeby sie potem utrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaa
Zdrowiej? Za pomocą czegoś co brzmi jak zagubiony składnik tablicy Mendelejewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, naprawde? Jak czegos nie rozumiecie, to was przeraza? Czyli w szkole sie pewnie niezle baliscie wszystkiego. A moze jak się czegoś nie wie, mozna po prostu to sprawdzic? Włozyć minimum wysilku, zeby sie dowiedziec i wpisac do wyszukiwarki. Chcialam to nawet wkleić, ale kafeteria uznała to za spam, więc może sprawdzcie sobie sami. polecam wikipedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia1973
Skoro to cga jest w zielonej kawie, to można ją pić. Ostatnio widziałam w Lidlu, ale nie pamiętam za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaawoooooosz
lepiej kupic kapsułki niż pić to świństwo. Ja raz próbowałam to wypić i było tak niedobre, żę nie byłam w stanie a w suplementach jest przynajmniej większe stężenie. Łykasz jedną pastylkę i masz tak, jakbys wypił ze 4 kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia27lat
Witam kochani :) przeglądałam net, żeby znaleść jakąś opinię na temat tego cga800, ale nic konkretnego nie znalazłam.. czy to kolejne "cudowne" kapsy, czy wkońcu coś co pomaga? Błagam, napiszcie coś. Mam 27 lat, ważę 83kg i mam 167cm wzrostu. Ile opakowań powinnam kupić, żeby zrzucić z 15kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia27lat
Nikt mi nie pomoże? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawu
hej, co to? to jakas nowosc? dziala? do laata juz blisko i trzeba w kostium sie wbic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam zieloną kawę. Trochę mi pomogła, ważę teraz 6kg mniej. Jeśli to cga będzie tej samej firmy, mogłabym spróbować, bo podobno ma większe stężenie tego czegoś co odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham z Polski
Jak chcesz schudnąć, to proponuję mniej żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamie z Polski
Mniej żreć to oczywiste, ale dlaczego sobie nie pomóc dodatkowymui suplementami i ćwieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczka sryczka
Tak? Może nam jeszcze powiesz, któe suplementy kupić i na jaką siłownie się za[isac. Idz stad spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antolo
Jak długo jest ten suplement diety CGA 800 na rynku polskim i jakie są opinie . Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie działą!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zmówiłam tabletki biorę je od wczoraj po jakim czasie spodziewać się jakiś efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam ię nad kupnem czy ktoś już wie jak się po nich chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera A
Hej, Te tabletki to kolejna wielka ściema, ja próbowałam już chyba wszystkiego i tak naprawdę to nie ma cudownego leku - niestety. Kiedyś z pomocą Meridia jak były jeszcze legalne udało mi się stracić 10kg ale teraz te jej wszystkie podróby które można gdzieś załatwić w necie to jeden wielki "szajs". Tak samo jak ta zielona kawa.... więc nie piszcie że coś działa jak komuś się uda zrzucić 2kg bo to nie od tego tylko czysty przypadek. Jedno co Wam powiem to działa, porządna dieta ale nie jakaś ściema na chwilę że niby zrzucasz milion kg w miesiąc, tylko taka dopasowana faktycznie do Ciebie. Jestem w klubie Zdrowego odżywiania i z czystym sumieniem mówie Wam to działa. A jedzenia jest tyle że czasem nie daję rady zjeść wszystkiego. Z tym ze jak każda dieta wymaga wyrzeczeń ;/ no ale myślę że jeśli ktoś naprawdę chce schudnąć to będzie miał tą silną wolę :D Ja życzę każdemu powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska, po prostu liczcie kalorie, zjadajcie ok. 1000 kcal mniej niż zapotrzebowanie waszego organizmu (kalkulatory zapotrzebowania w kalorie są w necie), omijajcie szerokim łukiem wszelkie tłuszcze i ćwiczcie aeroby min. 1 godz. dziennie na tętnie 80% maksymalnego. Efekt murowany. Jeżeli dacie radę jeszcze zjadać posiłki w ciągu 8 godz. a 16 godzin pościć, to w wakacje miłe panie będziecie musiały kupić kostiumy dwa numery mniejsze. Powodzenia. P.S. Niestety bez wysiłku i wyrzeczeń żadne cud-kapsułki Wam nie pomogą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata z Berlina
trzymam kciuki za wszystkich tych ktorzy tez walcza z otyloscia i zamowili ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittiwake
Witam, tak stronniczych wpisów jeszcze w życiu nie widziałem. Mieszkam od wielu lat w Anglii. Ten specyfik można kupić na ebay.co.uk w cenie 7.50 funta za 120 tabletek, a nie 30 tab za 137zł. Nikt tego tutaj nie kupuje, a osób z nadwagą jest więcej niż w Polsce. To czyste naciągactwo!! Wpis pewnie się nie ukaże, bo nie pochlebny. pozdrawiam Jurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam te tabletki ponad tydzień temu i jak na razie udało mi się schudnąć ponad 2,5kg. Też na początku bałam się, że to ściema ale jak to ja, jak sama czegoś nie spróbuje to nie uwierzę., więc zdziwiona jestem tym komentarzą, że to ściema i oszustwo, większość pewnie nie próbowała i tak peple co im ślina na język przyniesie.Jak to w naszej narodowości każdy najmądrzejszy. Za dwa tygodnie opisze kolejne działanie tego CGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spodziewam się tabletek w poniedziałek i mam nadzieję że mi pomogą bo nie są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 02.06.2014 Ale nie pisz co Swiatowa Organizacja Zdrowia,oni juz ukrecili afere ze szczepionkami,wiec nie jest to waiarygodna organizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala94 trochę się zmartwiłam Twoim komentarzem czekam na te tabletki i miałam nadzieję że mi pomogą, ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała na pewno. A z tym zwrotem kasy to jednak ściema????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% wypowiedzi w tym wątku pochodzi od osób firmy co to sprzedaje. Jeśli któraś to po tak bezczelnym naganianiu kupiła to znaczy że JKM miał rację co do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Te tabletki to świństwo moja koleżanka trafiła przez nie do szpitala zawierają substancje które szkodzą naszej wątrobie tak stwierdzili lekarze po badaniach mojej koleżanki .Więc zanim ktoś zakupi te tabletki niech się naprawdę zastanowi szanujmy swoje zdrowie które jest bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam zażywanie cga800 napiszę czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey..czytam wasze opinie i czytam....biore te tabletki juz 2 tygodnie i wiecie co..?..nie schudłam ani grama...dodam ze ćwiczę i jeżdżę na rowerze stacjonarnym....jestem troche załamana bo pisali ze w ciagu tygodnia mogę schudnąc nawet 1,5kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny moje drogie, na to forum trafiłam z pewnościa tak jak większośc z was - szukajac opinii. Ale jednak wchodząc regularnie na wp i widząc te różne śmieszne artyukuły widzę, ze poza nazwą nie zmienia się nic, te same zdjecia kobiet, inny sklad tabletek i zawsze jest niby cydowny efekt i ten 'upewniacz' czy chcesz wyjść z danej strony. Mi to śmierdzi tasiemcem. Nikt później nie zwróci wam zdrowia, na szczęścia najlepszym lekarstwem na wszystko jest zacząć sie odchudzać we wrześniu by teraz cieszyc się piękna sylwetką, przez cały czas szukamy preparatów i diet cud, które jedynie szkodą naszemu organizmowi. Takie odpowiedzi nie pocieszają ale niestety. Ja polecam jakas lekkostrawna diete+ silownia + thermline II i efekty są napawde fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×