Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katka2006

CHCE BYC PIEKNA- jakie wrazenia

Polecane posty

Gość katka2006

hej, jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka "Chce byc piekna". Jestem ciekawa jakie macie spostrzezenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslsdkzdn
no cóż, wyglądały fantastycznie szczegolnie Kasia ale teraz pytanie czy one będa potrafiły to samo z makijażem i wlosami zrobić w domu bo operacje to jedno, a wizażystka i fryzjer to drugie tzn kasia ogolnie jest piękną, nie wiem po co jej te silikony były, teraz jej piersi są fatalne, ale nos to jak najbardziej a ta druga to w sumie tylko cycki jak pamela jej zrobili i dalej taki sam bazyk będzie jak wstanie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam podobne programy realizowane bodajze w Anglii i Holandii i tamte kobiety faktycznie byly brzydkie i bardzo zaniedbane. Tutaj - bylam naprawde zdziwiona - kobiety, ktorym nie zarzucilabym wiele, mysle, ze wystarczylby im dobry fryzjer i wizazysta. Jak dla mnie to popadanie w przesade, w koncu kazda z nas znal;azlaby cos co moznaby poprawic a nie znaczy to,ze od razu jestesmy do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem poirytowana, obie panie byly naprawde ladne, a przynajmniej w normie. To az irytujace. Widzieliscie wersje amerykanska? tam naprawde byly osoby ktorym te operacje pomogly, cos zmienilyw ich zyciu..obawiam sie ze u nas nic z tego. No, ale obgadujac ;) dzisiejsze, to ruda super wygladala, piersi nieco za duze, ale naprawde super wygladala. No. I niech im za zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kololola
Moim zdaniem do programu wybrano kobiety z którymi nie było "wiele roboty". Mimo wszystko w Polsce jeszcze nie ma takich możliwości jakie są w Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka2006
moim zdaniem faktycznie kobiety, ktore zostaly wybrane nie mialy jakis tragicznych problemow (tak jak np w wersjach ang i am), byly raczej jak dla mnie na pewno mocno zaniedbane. faktycznie niezbyt duzo trzeba bylo z nimi robic - ciekawe jak bedzie w nastepnych odcinkach. mam jeszcze jedno spostrzezenie - zauwazylyscie ze technika dentystyczna jest u nas chyba na duzo nizszym poziomie? te nowe zeby nie wygladaja az tak dobrze jak te robione przez dentystow am i ang!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka2006
moim zdaniem faktycznie kobiety, ktore zostaly wybrane nie mialy jakis tragicznych problemow (tak jak np w wersjach ang i am), byly raczej jak dla mnie na pewno mocno zaniedbane. faktycznie niezbyt duzo trzeba bylo z nimi robic - ciekawe jak bedzie w nastepnych odcinkach. mam jeszcze jedno spostrzezenie - zauwazylyscie ze technika dentystyczna jest u nas chyba na duzo nizszym poziomie? te nowe zeby nie wygladaja az tak dobrze jak te robione przez dentystow am i ang!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keleopatra26
Ale moje drogie my jestesmy w polsce!!!!!!!!!!!!! I te Panie które wezma udział w tym programie były specjalnie tak wybierane aby czasem za duzo im nie trzeba było robić....... Też oglądałam i oglądam na CLUBIE extremalne metamorfozy i tam rzeczywiscie chca pomóc ludziom którzy tego potrzebują a nie wezma jakies szczupłe pieknosci zrobią im nos i cycki i powiedzą że wydali na to 120 tys zł , bo tyle ma kosztowac taka metamorfoza w polsce. Tu niestety tak jest bo trzeba było zrobic tez u nas taki program.......... Wolałabym aby zamiast tych pań były tam dzieci i osoby po cieżkich przeżyciach którym takie operacje dały by sens dalszego życia no cóż takie osoby musza dawac dalej ogłoszenia w internecie i prasie że potrzebują na to pieniędzy..................a to jest przykre i poniżające dla tych własnie osób. o niestety po własnych przykładach wiemy co o takim czymś myślimy........???? To dopiero byłby program nr 1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_zwana
jeżeli chodzi o efekt koncowy to mloda wyszla super... normalnie mnie zatkalo,ale ona od poczatku byla bardzo ladna tylko ten nosek ja szpecil... rzeczywiście wzieli takie żeby sie jak najmniej narobić... porażka, a w ogole wszystko mi sie wydawalo strasznie sztuczne,ta mila atmosfera taka jakby na sile... a dentystka jaka wredna chyba heh a sankowski to juz w ogole jakis taki dziwny... on mi nosa nie zrobi na pewno. NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggis
A ja sie wkurzylam bo nie dosc, ze program byl tandetny i żałosnie udramatyzowany to na dodatek dali go zamiast jednego odcinka "Gotowych na wszystko" chamstwo :P a te kobiety przed metamorfoza nie wygladaly wcale jakos tragicznie-normalne babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy ludzie
no właśnie, aż się zdziwiłam, że chcą coś ze sobą zrobić! a one po prostu zaniedbane były - ale takie są Polki właśnie (zaznaczam, że nie wszystkie :) ) za leniwe, żeby coś zrobić. blondi to chyba na piersi zdecydowała się tylko dlatego, że były za darmo, pewnie nawet jej nie powiedzieli, że za parę lat będzie je musiala wymienić... ale ruda jak ponaciągali to ubyło jej z 15 lat... zaciągnęłam faceta na efekt końcowy (nie chciał oglądać całego programu) i aż otworzył usta ze zdumienia... a ogólnie to uważam, że mało zrobili - w am i ang wersjach każdej właściwie robili liposukcję a u nas niby miała być, ale jednak jej nie było... a co do nowego nosa blondi - coś mi w nim nie pasowało, zauważyłyście, że nie pokazali go typowo z profilu? sankowski zrobił jej zjeżdżalnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie się program bardzo podobał Blondyneczce na pierwszy rzut oka faktycznie nic nie brakowało, jedynie jak się uśmiechnęła to poracha normalnie :( Powiedziałabym, że ją lekko poprawili, a nie dokonali metamorfozy, bo ona sama w sobie była ładna (co nawet Ewa Minge potwierdziła). Co do piersi to uważam, że dobrze zrobiłą, bo miała dwa takie fafloki, a jak jej poprawili to zrobiła się bardzo kształtna i ponętna. Ta druga, ruda była poprostu zapuszczona i faktycznie starczyłby jej dobry fryzjer i stylista. Z tymi cyckami to przesadzili, a ona też jakoś tak nadmiernie się wypinała i na koniec wyglądała pokracznie jakoś. A swoją drogą ci chirurdzy to ładni rzeźnicy tyle operacji naraz blondynie: nos, uszy, usta i piersi rudej: lifting, nos, piersi Nieźle się kobitki musiał potem z bólu zwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na wszycho
WG MNIE ONE WYGLADAŁY JAK PRZECIETNE POLKI ( ZEBY NIE POWIEDZIEC ŁANIEJSZE) A CO DO PROGRAMU TO ZERO PORÓWNANIA Z ZAGRANICA ALE SIE NIE DZIWIE ZE WYBRALI TAKIE BO JAK BY BYLY NAPRAWDE BRZYKIE TO NIE ALI BY RADY I JESZCZE BY COS ZJEBALI POZA TMY Z TEGO CO WIDZE TO BARDZIEJ PROGRAM KTÓRY MA ZA ZADANIE ZAREKLAMOWNIE TEGO TRENERA Z SILOWNI (W ZAGRANICZNEJ WERSJI NIE MA MOWY O PODAWAINIU NAMARÓW NA STUDIO W KTÓRYM PRACUJE) ALE TO JEST POLSKA NIE WIEM PO CO WOGOLE ZROBILI TEN PROGRAM POLSAT CHIAL POBIC OGLADALNOSC DROGI DO GWIAZ ALE JAK ZAWSZE SIE ZBŁAZNIL POWIDZENIA NIECH ZROBIA KOLEJNY BAR ALBO IDOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się całkowicie z
gotowa na wsyztsko!Ten program w wydaniu polskim to zenada jednym słowem:-oA te kobiety wcale nie potrzebowaly operacji wystarczyoby po prostu dobry makijaż ,fryzura i siłownia aby super wyglądać;)One wcale nie były brzydkie przed programem a jedynie zaniedbane:-PNie wiem po co ten program...mogliby kase przeznaczona na jego realizację spożytkowavc w lepszy sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_80
Zgadzam sie calkowicie z poprzednikami. Faktycznie kobiety nie miały jakichś powazniejszych defektów urody. Kasia może miała trochę problemów z nosem, ale przeciez tyle jest poważniejszych przypadków- nosy garbate, w różny sposób zakrzywione. Nie da się oprzeć wrażeniu, że specjalnie wybrano "lżejsze przypadki", żeby nie okazalo sie, iż zadanie przerasta możliwości. W zagranicznej wersji programu mozna było oglądać prawdziwe metamorfozy , w których efekt był powalający a osobom biorącym w nim udział przywracano niejednokrotnie sens życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillla
mojam koleżanka wysłała zgłoszenie do tego programu. ona rzeczywiscie wyglada tragicznie. ma gigantyczne przerwy miedzy zebami. nie krzywe a takie rozrzucone. nie ma w ogole piersi. plaska jak decha klatke piersiowa. oapadjace wielkie powieki z ktorymi wyglada jak paskudnie i dziwnie rozmieszczony tluszcz na twarzy tak ze wyglada jakby miala dwa podbrodki. ma kilka innych defektow, ale jak najbardziej nadajacych sie do operowania i latwych do chirurgicznego poprawienia. kiedy zobaczylam jak atrakcyjne kobiety wybrali do tego programu to mnie zatkalo. gdybym nie wiedziala ze zglosila sie tam osoba z faktycznym problemem moze by mnie to tak nie uderzylo, ale nie wierze ze nie bylo osob dla ktorych bylaby to rzeczywista metamorfoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość program
Ja rowniez zgadzam sie z wami i mam wrazenie ze ten program ma na celu reklame tych specjalistow ktorzy w nim wystapili , jezeli mialby pomoc kobietom to zostalyby wybrane uczestniczki takie ktore tych poprawek bardziej potrzebuja a napewno wiele sie takich zglosilo i rowniez takie ktore naprawde nie stac na takie zabiegi. Nie zla reklame ma rowniez caly fort piontek (tam jest ten fitness club) ja mieszkam nie daleko .Moj maz mial w forcie nie dawno spotkanie zarzadu w restauracji a( bylo 16 osob ) wyobrazcie sobie ze w trakcie spotkania zostali wszyscy wyproszeni kobieta byla nie mila dlatego ze sie okazalo ze ma przyjechac wlasnie grupa z polsatu i beda potrzebne miejsca wiec nie zalezalo im na klijentach ale na reklamie.Dodam jeszcze ze do programu moglyby byc wybrane takze kobiety np. po roznych wypadkach lub po amputacji piersi( poprostu po przejsciach) dla takich osob taki program bylby ratunkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfew
U nas PL specjalnie do programu wzieli Panie, które nie są w "najgorszym wydaniu" - a to dlatego , że wówczas korekta takich babek będzie tańsza i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie podpisuję pod Waszymi opiniami . Wersja holenderska i amerykańska a nasza nie da się w zaden sposó porównać. W tamych programach kobiety zmieniały się nie do poznania . Przecież te niektóre babeczki młode wiekiem a wygladały jak babuszki ... bezzębne < z drugiej strony jak można sie tak zapuścić > Do naszej edycji jak słusznie wiekszośc zauważyłą wybrano babki którym ja wiem przydałby się dobry wizazysta , fryzjer , dietetyk no i troche kasy bno to wszystko jednak kosztuje.A życie w Polsce jakie jest kazdy wie.Nawet sam moment prezentacji .. nie był tak spektakularny jak w wersji amerykańskiej. Znalazł się madry , który chciał powielic program ....ale wyszło to jakoś bezpłciowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaks edycja tego programu
jest beznadziejna:-oTe babki wcale nie sa brzydkie a jedynie ZANIEDANE!!!Mogliby wybrać do tego programu takie osoby,ktorym operacja faktycznie by się przydala(np.po jakiś wypadkach,poparzeniach)Polska edycja tego porgramu jets po prostu zenująca:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyst*a
komercha nastawiona na zysk a nie dobro pajentek a zespół operujący lepiej omijac szerokim łukiem :-0 ---------------------------------------------------- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furlala
Nie wiem czemu uważacie, że kobiety, które wzięły udział w polskiej edycji były ładniejsze od tych Holenderek? Ja jak zwykle nie zauważyłam aż takiej przepaści. Oglądałam pare odcinków holenderskiej wersji i właściwie we wszystkich brali baby po 40 albo grubo po 30. Rzeczywiście baby wielkie, przy tym mało eteryczne. Ale gdzies na poziomie urody twarzy tej zawodniczki. Coż wiek robi swoje. Z drugiej strony wcale nie byłam zachwycona przemianą tej drugiej. Dowalili jej taki biust - za jej zgodą - że jak wyszła na scenę wyglądała jak prawdziwy zapaśnik-dżudoka-ochroniarz. Jakby miała 2 metry wyglądała. W swojej pierwotnej wersji robiła wrażenie drobniejszej. Twarz miałą tylko zmienioną przez zmarszczki mimiczne. Ta młoda po wizycie u fryzjera wyglądała jak Paris Hilton :D Zgodzę sie, ze najlepiej im wyszły zęby. A co do ofiar wypadków czy kobiet po amputacjach to im przysługuje chyba za darmo taka operacja. Tylko ile się czeka. W jednym z numerów wysokich obcasów, był wywiad przed zabiegiem z uczestniczkami. I przekrój dosyć spory. A kobiety przeciętne, dość zaniedbane jak więkoszość z nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyraniusss
E tam nie przesadzajcie, wiadomo program ten to komercja, a nie zadna charytatywna działalność. Maja 6 tyg. na poprawki, a to nie jest dużo. I tak pokazywali je w przydymione, i absolutnie nie z bliska, zauważyłyście? No i co tu dużo mówić, najwięcej kosztowały, nie te inne operacje tylko zeby. Jak napisali w artykule, bodajze 70 tys. naprawa , czy raczej totalna wymiana, uzębienia jednej z uczestniczek.Co do biustu tej drugiej, to ona i wcześniej miała duży, tylko "murzyński", tak mi sie przynajmniej wydawało, ale moger się mylić. Załuję tylko, ze przez ten program, jest tylko jeden odcinek Gotowych, jedynego serialu , który oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
popatrzcie na to z innej strony . Ledwie póścili taki program a jóż tyle negacji a najgorzej o te biusty . coście się tak zawzięli?! Krytyka że miała dobre a zrobiła niepotrzebnie to przejaw hipokryzji . ile z was chce osiągnąć efekt identyczny jak na pudełku z biustonoszem ,gdy go kupujecie ?!! i pchacie w te biustonosze co się tylko da . I co jest sztuczniejsze ? sylikony czy wasze biusty wypchane . albo gdy są duże i ściągacie te chomonta ,a one nic tylko się wylewają . te wszystkie panienki z pudełek mają właśnie sylikony a biustonosz pełni tylko oprawę całości. Moja żona zazdrosciła tej blondynie takiego własnie dekoltu wsukience którego wy nigdy nie osiagniecie trików .Być może o to chodzi w tym programie żeby wreszczie uświadomić co można zrobić .A sprawa finansów Ze bieda to też rozumiem i to inny już temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pIEKNAAA
NIE POMORZE SZMINKA, RÓŻ KIEDY STARA DUPA JUŻ, TYLKO W BAJKACH BRZYDKA ŻABA ZMIENIA SIE W KSIĘŻNICZKE! żADNA OPERACJA NIE POMOZE BRZYDULI,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhmmmmmmmmmmmm
Na pudelkach od biustonoszy nie ko niecznie panie maja sylikony to fotomontaz tak jak w playboyu czy ckmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
Tak a świstak siedzi i zawija je w te sreberka .A te co widywałem to poprawione przez komputer ?! A Doda to efekt komputerowy ?! i kopernik też była kobietą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhmmmmmmmmmm
dlaczego podajesz przyklad Dody ona akurat jest juz po dwoch powiekszeniach i to wie kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×