Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę iść do lekarza rodzinnego z bólem głowy. Czy to głupota??

Polecane posty

Gość gość

Tak mówi moja mama. Mam 22 lata. Głowa boli mnie od 8 roku zycia. Nie pomagaja leki bez recepty i te na recepte tez nie. Boli zawsze w jednym miejscu. Moja matka i jej ojciec też tak maja i mówia ze głupotą jest iść do lekarza bo to taka "uroda" i tyle. Mówi ze badan mi tylko narobia a nic nie pomoze. Czy maja racje?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie maja, idz moze w koncu ktos Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ,ze powinnaś z tym pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rakiem i to złośliwym np. trzustki się idzie . z bólem się d**y lekarzom nie zawraca i nie naraża NFZ NA KOSZTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego tak cię boli tyle lat głowa, moim zdaniem powinnaś iść do tego lekarza może ci w czymś pomoże ,mnie też lekko boli głowa i czuję jak mi coś łazi po głowie po całym ciele i nie wiem co to jest mi się wydaje że to może być jakąś nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ja sie boje ze pójde a lekarz mnie wysmieje ze z czym ja do niego przychodze. Wydaje mi sie ze i tak nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale własnie u mnie jest tak ze boli mnie glowa co jakies półtora tygodnia. Jesli nie boli przez 3 tyg to później chwyta ból nie do opanowania trwajacy kilka dni pod rząd. Moja mama i dziadek maja tak samo. Dlatego wydaje mi sie to głupotą iść do lekarza z taka rodzinna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza. Może zdiagnozuje, od czego Cię boli a wtedy będzie łatwiej znaleźć coś, co Ci pomoże. Jeśli nawet taka uroda, to lepiej się o tym dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ty piszesz że w jednym miejscu cię boli to trochę dziwne najlepiej do neurologa się zgłosić powinnaś ale to i tak zależy od lekarza pierwszego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chce isc do rodzinnego bo obecnie juz 6 dzien mam ból głowy. Pierwze 4 byly koszmatne. Nigdzie nie wychodziłam z domu bo mnie bolało teraz boli ale moge funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie zawsze w jednym miejscu mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mówicie ze lekarzz mnie nie wysmieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Cię nie wyśmieje. Idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kryzys i za nieuzasadnione zawracanie d**y lekarzowi miast iść do apteki i se pastyle kupić powinna być kara finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kiedyś miałam gorączkę 40 stopni i brałam paracetamol ale mi nie pomagał wiec poszłam do lekarza rodzinnego. Wyśmiał mnie ze nie wiem ze na gorączkę jeśli paracetamol nie pomaga to mam brac pyralgine. Więc z takiego bólu głowy moze mnie wysmiac tym bardziej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz, i nie pozwól, by ciè wysmiał. Nie powinno ciè nic bolec. Organizm poprzez ból sygnalizuje, ze cos siè dzieje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tym że mi leki bez recepty nie pomagaja dlatego po tylu latach chce isc. Wczesniej pomagały a teraz nawe duze ilosci nie daja rady na mój bol głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z bólem brzucha bys poszła? Mój mąz poszedł, i po wielu róznych badaniach okazało siè, ze ma wrzód na dwunastnicy, grozący w kazdej pèknièciem do otrzewnej. Intensywne leczenie, i wyzdrowiał. Nie nalezy lekcewazyc zadnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Autorko, u lekarza trzeba stanowczo ządac badan, diagnozy. Nie daj siè zbyc, rób aferè, dowiedz siè, co ci jest. A ten, co tu wcina siè z jakimis karami finansowymi, itp, niech znika z tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robiłaś podstawowe badania - morfologię? U mnie takie bóle głowy okazały się jednym z objawów długotrwałej anemii. Ale w sumie anemia już zaleczona a głowa nadal często mnie boli. U mnie to już chyba taka uroda, bo miałam robione różne badania głowy przy diagnostyce innej dolegliwości i niczego konkretnego się nie dopatrzyli. Jednak lepiej wiedzieć, czy tak po prostu masz, czy to coś chorobowego, mnóstwo chorób może powodować bóle głowy. Dziwne, że Twoi rodzice tak to bagatelizują jeśli tyle to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz, nie lekcewaz ego Mozeto bole migrenowe, moze cos gorszego. Przebadaj sie i nie daj zbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bólem głowy trwającym 6 dni albo powtarzającym się przez wiele lat jak najbardziej trzeba iść do lekarza, bo może to być nic niegroźnego (taka uroda jak to niektórzy określają), a może to być coś bardzo poważnego. Najpierw lekarz rodzinny, neurolog i okulista obowiązkowo! I nie daj sobie wmówić, że lekarz Cię wyśmieje - jak to zrobi to skarga do Izby Lekarskiej i wizyta u innego. Dużo zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Mam 22 lata. Głowa boli mnie od 8 roku zycia. x taaa, i nigdy tego nikomu nie powiedziałaś, tylko mamie, która ma tak samo:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam o tym ale matka to bagatelizuje bo sama tak ma. Mówi ze nie potrzebny lekarz bo tylko mase badan zrobia a nic nie wyjdzie tak jak jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie raz miałam morfologie itp i jest ok. To taka moja uroda i tyle. Idę głównie po tabletki przeciwbólowe jakies silniejsze bo te które mam nic nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc detektywem , jesli chodzi o własne zdrowie, i nieustèpliwie robic badania. Twoja mama siè poddala, i tobie tez zasiała taką niemoc. Nie poddawaj siè i walcz o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też tak boli głowa od dziecka, to migrena i nic na to nie poradzisz, nawet zastrzyk na pogotowiu gdzie ostatnio wylądowałam nie pomógł, przeważnie boli mnie raz w miesiącu około 4-5 dni. Ból straszny, nie da się normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×