Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce kupic tani tablet do robienia notratek oplaca sie

Polecane posty

Gość gość

Jestem studentką, zależy mi na czymś tanim-myślę do 400zł. Nie zamierzam na tym oglądać filmów ani grać w gry, internet to może od czasu do czasu, ale też nie. Głównie chcę robić w nim notatki na studiach, bo nie nadążam z pisaniem, a codzienne noszenie ciężkiego laptopa jest uciążliwe. Jednak jestem w tej kwestii kompletnym laikiem. Widziałam,że ludzie tak piszą (dokupuję klawiaturę ekranową). i teraz mam kilka pytań , czy do każdego tableta można podłączyć pendriva? (to podstawa bo to dokumenty , które utworzę, chcę wydrukować), czy w każdym tablecie jest jakiś edytor tekstu, który będzie kompatybilny w ten sposób,że po podłączeniu pendriva do komputera bez problemu to wydrukuję? I jeszcze jedno-czas pracy tableta-zamierzam tylko pisać, raczej bez użycia internetu- chciałabym by "chodził" 6h , realne za tę cenę? Może ktoś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale mówiąc tani, dobry tablet, zazwyczaj mówi się o dwóch różnych . Nie jestem żadnym psychofanem apple'a. Twierdze nawet, że lepsze smartfony ma samsung czy htc. No, ale jeśli chodzi o tablety, to akurat iPad nie ma sobie równych moim zdaniem. Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na www.cosiepsuje.com . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałąm taniego tabletu żebym miała na uczelnię, do korzystania z Internetu, sprawdzania @ etc i znalazłam tablet za 199 zł. Nie liczyłam na wiele po tak niskiej cenie, ale szczerze jestem MEGA ZADOWOLONA! Tablet jest z firmy OVERMAX i dzięki klawiaturze łatwo można robić notatki etc. Ja kupowałam na allegro: http://allegro.pl/tablet-klawiatura-overmax-livecore-7010-wifi-otg-i4659739790.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę polecić TABLETY Overmax - są na prawdę wysokiej jakości, a cena zadziwiająco niska. Ze sprawdzonych użytkowników na allegro polecam All_Electronics - maja dobre ceny i są oficjalnym dystrybutorem marki Overmax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrychh
Fajny ten tablet z Overmax co masz, na moją kieszeń. Czy ktoś jeszcze go zamawiał? Działa bez zarzutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×