Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce miec dziecko ale boje sie kolejnej ciazy

Polecane posty

Gość gość

Bardzo chce miec dziecko oboje z mezem o tym marzymy. Ale panicznie boje sie kolejnej ciazy a wlasciwie kolejnej straty. Bo 3 ciaze juz stracilam, z czego dwoje dzieci pochowalismy. Boje sie kolejnej straty. Boje sie ze znow wszystko bedzie na nic. Ale chec bycia mama jest tak silna i nie potrafie tego zagluszyc ignorowac. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź specjalistę który poprowadzi tą ciążę jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumie twoje obawy. ale nie martw sie na zapas. znam kilka osób które wiele razy traciły ciąze ale nie poddawały sie i teraz mają dzieci. tobie też sie uda. wystarczy ze bedziesz o siebie dbać. ja tez mało nie starciłam maleństwa. dostałam skierowanie do szpitala ale lekarz nie chciał mnie przyjąc ale powiedziałam ze sie nie rusze z tamtąd. od początku jak tylko zaszłam w ciąże brałam luteine na podtrzymanie. teraz mi zmieniała na duphaston. może powinnas z lekarzem porozmawiać. niech przepisze ci od razu leki na potrzymanie jak tylko potwierdzi ciąże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie latwe bo w dwoch ostatnich ciazach bralam leki na podtrzymanie. I udalo mi sie dotrwac do 24 tygodnia porod nastapil. W trzeciej ciazy mialam miec zakladany szew ale lekarz mi nie zalozyl z powodu bakterii potem bylo juz zbyt pozno i zalozyl mi pessar ktory tez nie pomogl i stracilam znow dziecko. Bralam luteine duphaston leki rozkurczowe ale mi jakos nie pomagaly. Scenariusz moich ciaz wyglada tak ok 7/8 tydz pojawia sie krwiak. Wtedy lezenie plackiem i leki krwiak oproznia sie fo ok 12 tyg. Nastepnie wszystko jest ok do ok 20 tyg wtedy zaczyna sie twardnienie brzucha skracanie szyjki i rozwarcie i do ok 24 dotrzymuje ciaze i nagle porod nastepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś zmieniać lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienilam lekarza kilka razy. Teraz tez konsultowalam sie z kilkoma lekarzami i opinie sa podzielone bo czesc z nich uwaza ze moge zajsc w ciaze znow i sprobowac zalozyc ten szew do 13 tyg ciazy bo moze to cos da, inni uwazaja ze lepiej nie ryzykowac bo jak pessar nie pomogl to i szew nie pomoze i lepiej pomyslec o szwie brzusznym zakladanym operacyjnie przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×