Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25ciolatkazzacieciem

Chcę schudnąć 5 kg w miesiąc.

Polecane posty

Gość 25ciolatkazzacieciem

Witajcie, Ważę 61 kg przy 167 cm. Mam 25 lat i chciałabym schudnąć 5 kg :) Stwierdziłam, że od dziś nie jem słodyczy i nie będę łączyć węglowodanów z białkiem. Oczywiście podstawą mojej diety będzie dużo ruchu. Powiedzmy, że ten topik będzie moją spożywczą spowiedzią :P Dzisiaj jak na razie zjadłam: I śniadanie pół miseczki truskawek II śniadanie pół miseczki truskawek Obiad Leczo z piersi indyka, pomidorów, papryki, cukinii (miseczka) Podwieczorek: 200 g jagód, banan i jogurt jogobella owocowy Dzisiaj planuję o 20:15 ABT godzinkę fitness, a potem saune :) Towarzysze w zdrowym odżywianiu i ruchu mile widziani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim_przyjdzie_dzień
Myślę, że na 1 śniadanie powinnaś zjeść trochę więcej, w końcu to podstawa całego dnia. Ja także trzymam dietę, zero słodyczy i codziennie ok. 50 min ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25ciolatka z zacieciem
Wiem, że może wydawać się, że to mało, ale byłam bardzo najedzona tym rano, więc już wiecej w siebie nie wciskałam. :) Truskawki są bardzo "zapełniające", przynajmniej mi sie po nich jeść nie chce przez długi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosik02
Nie wiem czego się czepiasz . Na swój wzrost masz dobrą wagę. Czyżbyś wieszak z siebie chciała zrobić ? Według mnie wystarczy Ci tylko 2 filiżanki slim coffee . Figurka będzie doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
phi ja wypilam 2 opakowania slim cofee i nie schudlam ani grama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy moim wzroście mogę spokojnie ważyć te 56-57 kg. W takiej wadze będą czuć się bardziej komfortowo. Może nie jestem gruba, ale mam brzuszek. Dużo ćwiczę i tak, 3-4 razy w tygodniu. Ale chciałabym mieć ładniejszą, a co za tym idzie i zdrowszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek123
Dołączam się! ja chcę zrzucić 6 kg, ważę teraz 63,5 przy 172 cm. 5.06 waga u mnie wskazywała 67,5 kg, więc 4 kg już za mną. Dwa lata temu ważyłam 57-58 kg i moim zdaniem tak wyglądam najlepiej (bo niestety każdy dodatkowy kilogram od razu widać u mnie na buzi :( ). Tak samo jak Ty odstawiłam słodycze i śmieciowe jedzenie,do tego dużo warzyw,wody i ruchu :) -śniadanie: błonnik Sante i otręby żytnie z jogurtem -II ś: zupa krem z cukinii i szpinaku -obiad: łosoś z piekarnika -podwieczorek (przed chwilą): 2 kanapki z chlebem słonecznikowym, szynką i ogórkiem/pomidorem. I to już mój ostatni posiłek dziś. Do tego rano ćwiczenia z Mel B na brzuch i mały spacer po południu. Przed snem może jeszcze pomacham coś hantlami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek123
Dodam jeszcze, że mam 23 lata i również nie uważam się za grubą, wyglądam zupełnie przeciętnie,chciałabym po prostu mieć ładniejszą figurę,szczuplejsze nogi i brak oponki na brzuchu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25ciolatka z zacieciem
Super. Zawsze to raźniej. Ja zbieram się powoli na fitness, a potem na saunę. Ja jeszcze wypiłam dzisiaj jeszcze kawkę expresso, bo jakaś takaś śpiąca byłam :P Dzisiaj już więcej nie jem, głodna nie jestem też więc :P Gratuluję tych 4 kg :) Szybko, w 18 dni schudłaś :O A jesteś głodna na diecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek123
wiesz co,ze mną to było tak,że od początku tego roku żyłam raz w większym,raz mniejszym,ale jednak permanentnym stresie,który zajadałam śmieciowym jedzeniem (pizza,zupki chińskie,sosy z proszku,fastfoody,alkohol). w związku z tym te kilogramy przybywały mi bardzo szybko i może to jest powodem - nie gromadziłam ich latami,więc łatwiej się ich pozbyć? tak sobie to tłumaczę :p poza tym te 67,5kg to waga w środku dnia,kiedy po sutym obiedzie powiedziałam sobie dość. pewnie więc rzeczywista waga na początku to jakieś 67, może 66,5. nie chodzę głodna,staram się nie robić długich przerw między posiłkami. ale też nigdy nie najadam się do syta ,można powiedzieć,że przez cały dzień jestem najedzona w 60%, z wyjątkiem wieczorów,wtedy zwalczam głód wodą,myciem zębów i gumą do żucia. a jeśli zdarza mi się jakiś megakryzys w ciągu dnia, to wychodzę na spacer - jak zobaczę jakąś laskę z chudymi nogami to od razu odechciewa mi się jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje metodę prewencji pije smaczną kawę slim Coffee która przyspiesza mi metabolizm i ogranicza apetyt 2-3 kawki dziennie i cały czas kontroluje wagę ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na tym fitnessie, jakoś się jednak nie zmęczyłam. Zmieniłam centrum sportowe, te bliżej domu i jakoś troszkę się rozczarowałam intensywnoscią zajeć. Wrócę jednak na stare śmieci :P A to dobrze, że zmieniłaś śmieciowe na zdrowe. Moją słabością są słodycze, szczególnie czekolada. Ale mam nadzieje, że uda mi się ja zastąpić owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj77
To tak zamiast kawy? Chyba sprawdzę ten specyfik. Gdzie mogę go kupić? W sklepie, aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez musze 5 kg schudnac, ale neiw iem jaka dieta najlepsza ( nawiecej mam kg i cm w brzuchu ) moze ktos podpowie? dziekuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze a ja dalej nie wiem jaka diete od jutra zastosowac, czy sb czy dukana czy rozdzielna czy mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam nad 3 dietami , teraz ale kompletnie nie wiem jaka wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybiore mz, od 1000-1200 kcal ( tak mi wyszło z kalkulatora zapotrzebowania) a jak mi si enie uda to wtedy pomysle nad konkretna dieta , zobacze po tygodniu czy mi waga spadnie , aha ale mam miec do 2 dni @ wiec nie wiem jak to z ta waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita5
to ja wyzej gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaaaa
siema a moze piszmy co jemy . tak dla oceny i podpatrzenia , nie mam pomyslu na menu zeby za duzo nie zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak robicie leczo z indyka? mozna przepis? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omita
Mikołaj77 to kawa wspomagająca odchudzanie. Przejdź do apteki, tam powinieneś ją bez problemu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r***** cwiczenoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos ??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz nie wierze w te cudne specyfiki na schudniecie , tyle tego wzielam , z e az strach tej kawy nie pilam , ale mysle ze nic mi nie da tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja też tak miałam przez lata wyrzeczenia, a potem napady głodu i tabletki odchudzające na nic się zdawały, ale przyszedł taki moment, że powiedziałam sobie dość. Teraz jem bardzo racjonalnie, dietetyk mi pomógł. Z suplementów zostawiłam właśnie tą kawę slim tak prewencyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się katować, zazwyczaj nie chodzi o to co jesz tylko ile jesz. Jedz ryby, tu masz fajny przepis na smacznego łososia od którego nie przytyjesz http://grillujgotuj.pl/przepisy,32,302,szaszlyki-z-lososia.html Świetny pomysł na łososia w formie szaszłyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jako, że temat dotyczy odchudzania - pozwolę sobie dołączyć. Jednym ze sposobów na ograniczenie apetytu, a tym samym utrzymanie ładnej sylwetki pozostaje picie kawy. Slim Coffee wspomaga trawienie, ale również wpływa na metabolizm węglowodanów. Nadmieniam, że ma także właściwości zwykłej kawy. Zachęcam do zadawania pytań. Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda212
A jak on działa? Samo go stosowanie pozwoli mi schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmeralda212 niestety nie licz na cud, że samo stosowanie slim zrobi z ciebie Kate Moss. Powiem Ci na swoim przykładzie. Ograniczyłam cukier i sól do minimum, piję mnóstwo wody i modelką pewnie też nigdy nie będę, ale nie mam już nadwagi. Sama stosuje slim coffee, ale bardziej w ramach detoksu. W wersji oczyszczającej ta kawka ma super działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ja kupujecie ? w ap tece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×