Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1234

Chcę schudnąć ! :(

Polecane posty

Gość gość1234

Cześć ! - Mam 13 lat - 159 wzrostu - Waże 54,2 kg ;( Chce schudnac , ale niw wiem jak . Wiem ze moze nie waze az tak duzo ale jednak mi to przeszkada. Gdy zaloze spodnie moje nogi wygladaja jak wałki :( I moj brzuch tez jest problemem bo jest okropny . Wiem zemyslicie ze to przesada ,ale ja nie mowie o 15 kg . Chcialabym wazyc conajmniej 48 kg ( 6 kg to troche duzo ) wiem o tym ale prosze pomuzcie mi ja nie chce tyle wazyc . Tym co mi pomogą bede bardzo wdzieczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta - nie jakaś drastyczna, ale regularne posiłki, ale mniejsze porcje niż zazwyczaj ! I co najważniejsze, pij dużą ilość wody - to naprawdę działa cuda :) Nie jedz słodyczy, chipsów ani nie pij gazowanych napojów. Poza tym aktywność fizyczna - dużo się ruszaj! Połącz przyjemne z pożytecznym - może wyjście z grupką znajomych na rower, rolki :) Fajne są też ćwiczenia w domu, na youtube jest dostępne masę materiałów. Może namów jakąś koleżankę i ćwiczcie razem! Wspólnie będziecie mogły się motywować i nie poddasz się tak szybko, bo będzięcie chciały dać z siebie jak najwięcej :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzdrowsza dieta to taka, która uwzględnia 5 regularnych posiłków, które oczywiście są odpowiedniej wielkości i składają się z pełnowartościowych produktów. Jedz dużo warzyw i owoców, szczególnie, kiedy jest na nie sezon, ogranicz słodycze, białe pieczywo zamień na razowe, słodkie jogurty - na naturalne. Włącz do swojego życia aktywność fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×