Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwiczka

Chce sie nauczyc tworzenia stron internetowych

Polecane posty

Gość wwwwwwiczka

Nosze sie z zamiarem zapisania sie na kurs tworzenia stron internetowych, ale boje sie, ze porwe sie z motyka na slonce :/ Nigdy nie mialam nic wspolnego z tworzeniem stron www, ale mam zapal i checi :) Chcialam spytac jak bardzo skomplikowane to przedsiewziecie i czy ktos "z ulicy" bedzie w stanie to pojac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogawka
nie wiem, co dokładnie rozumiesz przez tworzenie stron internetowych, ale ja mając czternaście lat pojęłam cały język html i kilka tych stron miałam. nikt mnie nigdy jakoś specjalnie tego nie uczył, po prostu usiadłam i samo przyszło, więc spokojnie, dasz radę. strony internetowe są dla wszystkich, a nie dla wybranych :) powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobić prostą stronę żaden problem. W necie znajdziesz mnóstwo stron z językiem html, nawet sama sobie mogłabyś z tym poradzisz :) Zrobienie czegoś skomlikowanego to faktycznie może być trochę wyższa szkoła jazdy, ale skoro masz chęci to powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że html mimo bycia podstawą jest dość przestarzały i łatwy. Jeśli chciałabyś nauczyć się czegoś więcej to już inna sprawa. Jeśli chcesz robić tandetne strony o swoim psie, czy hobby, na które i tak nikt nie zagląda to śmiało. Samo php i mysql to już wyższa szkoła jazdy, a to podstawy przy czymś więcej. Do tego dochodzi chociażby css. Do tego oczywiście grafika, chyba, że od tego masz kogoś. Alternatywą jest zawsze flash, ale te strony mimo atrakcyjności wizualnej są dość stałe i wg. minie nieciekawe. Weź również pod uwagę to co chcesz później z tym robić i jak wykorzystać umiejętności. Hosting kosztuje, a korzystając z darmowego musisz być przygotowana na kosmiczne ilosci reklam na stronie i małe zainteresowanie. Jesli to nie ma być nic dużego, to polecam po prostu skorzystanie z cms'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwiczka
No wlasnie to mialoby byc cos powazniejszego-chcialabym stworzyc np swoj sklep internetowy. W kazdym razie pewnie na poczatek i tak pottrebuje podstaw-od czego wiec zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep ? są gotowe serwisy, na których możesz otworzyć sklep, są chyba nawet gotowe cms'y do czegos takiego. Jeśli to ma być pełn inwestycja to możesz kogoś do tego wynająć. Pierwszy, lepszy webmaster zrobi to za drobną kasę. Tylko, że akurat w przypadku sklepu, to jego strona to najmniejszy problem, gdyż mówimy tu o działalności gospodarczej, a nie zarabianiu na samej stronie (czyt. reklamach). Do tego dochodzą koszta utrzymania strony itd. Kurs hmm na potrzeby prywatne, dla zabawy - tak. Jeśli coś więcej to zwykle od tego są studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość html + css
http://www.w3schools.com/ uwaga bo po angielsku ale dobre html to nic trudnego . Do stron WWW lepiej poznac jakiś program graficzny lub próbować CSS (style).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuję odbyć profesjonalny kurs z zakresu tworzenia stron www. |Osobiście polecam szkołę NOVA Centrum Edukacyjne. Brałam udział w jednym ze szkoleń przez nich organizowanych i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Writeryk
No nie mów że nie możesz poszukać w internecie.. Masz tutaj kursy z http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron.html tak chwile poszukałem i skonfrontowałam z komentarzami na ich temat. Co ciekawe ludzie chwalą sobie je - atutem który często wymieniany jest to filmy dołączone na płycie. Ciekawe rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz kiedyś kupiełm kurs na dvd i totalna porazka.mialem problem i nie było rozwiazania tylko kolejny krok nauczania.strata pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianm
gość bo jak głupi i nie potrafisz myśleć to nic tylko kurs łopaty ogarniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma własne zdanie.trzeba umiec reagowac na krytykę.nie wszystkim się muszą podobac wasze szkolenia na płytach dvd.skoro firma nie szanuje opinii klienta to kiepska firma.nikt nie ejst idealny!heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...mówią głupi klient a sami nie lepsi zapominaja ,że o złym traktowaniu klient powie 30 osobom i tak pewnie bedzie w tym przypadku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editta van K
Tworzenie stron internetwych jest bardzo skomplikowane. Zajmuje sie tym od 6 lat. Na chwile obecna HTML i CSS to pikus... Musisz znac javascript, jquery, php.. Znac standardy W3C, SEO, responsive web design, CMS itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubomir56
Temat związany z tworzeniem stron internetowych jest dosyć rozbudowany, na naukę potrzeba bardzo dużo czasu i czasem lepiej iść do specjalnej firmy, która stworzy nam stronę w kilka tygodni. Nam by to pewnie zajęło i kilka lat. Podam przykład firmy, która robi strony www w nowoczesnym stylu:http://www.berber.com.pl/oferta/strony-www/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś nowe kursy odnośnie PHP5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaraczek
Jeśli chodzi o kurs od podstaw to https://eduweb.pl/kursy/php/php-podstawy.html bardzo polecam. Ja zaczynałam praktycznie jako żółtodziób i literatura mi średnio pomagała. Ale już z kursem online dużo łatwiej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że to jest do zrobienia z pomocą szkolenia, ale wymaga zaangażowania z waszej strony i znalezienia takiego szkolenia, które będzie obejmować pełen zakres tematyczny. Mowa o tym - http://www.imperiumszkoleniowe.pl/web-development?grupa=6&typ=1 Myślę, że temat jest zdecydowanie godny uwagi i warto w to wejść. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kh2ed
Skuteczna reklama Lublin to najlepsza metoda na poprawienie pozycji firmy oraz zebranie większej ilości odbiorów. Z jej pomocą można zwiększyć ogólne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek warto przemyśleć jaką drogą chce się pójść: Jeśli chcesz nauczyć się tworzenia stron www, to wystarczy poznać podstawowe zasady umieszczania strony w sieci, czyli: - kupno domeny - kupno hostingu (pamiętaj o podpięciu domeny pod hosting) - skorzystanie z CMS'a (najszybsza droga do stworzenia strony www) np. Joomla, Wordpress, Drupal, Prestashop, Magento Taki kurs to np. https://sklepdlazielonych.pl/ - krok po kroku opisane co i jak. Do tej pory wszystko zrobisz bez programowania. Tak, po prostu musisz przejść przez procesy i masz gotową stronę www. Pamiętaj, że to początek. Jak uda Ci się ogarnąć te podstawy, możesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie programowania. Np. na start css,html, javascript. Potem poznać php lub node.js i zaczynasz przygodę z programowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×