Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce sie powiesic

Polecane posty

Gość gość

Moj przyjaciel mowi mi ze naszemu pokoleniu od dobrobytu sie w d***e poprzewracalo (mam 17 lat). Obawiam sie ze ma racje. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Jestem wiecznie rozdrazniona, codziennie mysle o samobojstwie aby zakonczyc ten smieszny bezsens, musze jeszcze tylko kupic sznur. Jestem brzydka, nie chce mi sie uczyc ani zyc, zakochalam sie w kims ale to zalosne bo jestem tak brzydka ze wycinam siebie ze zdjec jesli sa wywolane. Kurwa do d**y jest to zycie nie mozna miec czego sie chce. Najlepiej lubie lezec w calkiem ciemnym pokoju. Ktos jeszcze sie tak czuje? Chce ktos pogadac o tym moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są lepsze sposoby samobójstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a umiesz dobrać obiekt do twojej wagi oraz linę by się nie zerwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pożyczyć sznurek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam juz o tym, o rodzaju petli itd. Jak juz kupie sznur to zrobie obliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się tak od razu załamywać? Nie masz czym. Ludzie są w gorszych sytuacjach i jakoś sobie radzą. Trzeba znaleźć w sobie jakąś energię do życia, do działania. Masz dopiero 17 lat. Jeszcze wszystko przed Tobą. Możesz wiele dobrego zrobić. Zapisz się na wolontariat do domu dziecka albo do domu starców. Najlepiej do domu starców... Od razu poczujesz się potrzebna i kochana. Wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj tych głupot, po co masz się męczyć za dużo nieudaczników chodzi po tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko odpowiadacie. W sumie kurde wlasnie mam dobre zycie ale nie wiem co jest, dlaczego czuje sie jakby ono bylo o kant d**y potrzec. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy , ale to każdy mając tyle lat co ty,miał takie rozterki . W tym wieku nie akceptujemy swojego wyglądu , mamy problemy sercowe. Nie martw sie, wszystko ułoży sie w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl tak. To tylko przejściowy okres w Twoim życiu. I to chyba nie najlepszy pomysł, żeby pisać o tym na forum bo zleci się banda idiotów i jeszcze bardziej Cię zdołują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dzieła :D! !!!! Napisz pozdrowienia z piekła. No bo nie wiem czy pamiętasz zgodnie z naszą religią samobójcy nie trafiają do nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Moze se jakos dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie myśl o śmierci. napij się piwa i połóż się spać. jutro inaczej będziesz patrzeć na świat,bo nie wiesz co przyniesie ci jutrzejszy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie racja. Ale po prostu musialam to komus powiedziec, a na tych co doluja i tak nie zwracam uwagi bo wiem ze to debile. Zobaczymy jak bedzie. Dzieki w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie problemy to sobie w d**e wsadź. A rób co chcesz, kogo to obchodzi? Ludzie są w gorszych sytuacjach i nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz jak boli duszenie się przez kilka minut?? Posikasz się i możesz nawet kupę zrobić bo zwieracze aż puszczają. Radzę to przemyśleć. Nie chciałabym być na miejscu twojej rodziny znajdującej cię takiej posranej i dyndajacej i śmierdzącej, z wybaluszonymi ślepiami bo wtedy też gałki oczne aż często wychodzą z oczodolow. Każdy w tym momencie na pewno z wisielcow żałuje tego bólu ale wtedy jest już za późno.,, Nsjlpiej weź jakąś fajną książkę i poczytaj Bo chyba brak ci zainteresowań i rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie czuje się tak, ale wiem co przezywasz, bo miałam taki okres w życiu gdzie wszystko przedstawiało mi się tylko w czarnych barwach. Teraz wiem, ze tamten okres był zły ale myśli, które mi towarzyszyły były błędne. Czarne niczym moje tamtejsze życie, byłam samotna:( przyjaciele mnie zdradzili, złe szlo mi w szkole, wiec się ode mnie odwrócili. W domu wieczne kłótnie często przez alkohol. Ja byłam czysta pod tym względem, nie piłam i brzydzili mnie ci co to robili, a myśl ze mam ich pod jednym dachem sprawiał, ze cierpiałam bardziej, na dodatek ciężko się rozchorowałam. Jednak jakaś iskierka zapłonęła w moim życiu, dala mi nadzieje i chęć do życia, stało się to i nagle coś otwarło mi oczy, jesteśmy tym co sami tworzymy, pomyślałam. Zaczęłam pomagać w domu, rodzina mniej się kłóciła, aż staliśmy się prawie zgodni, choć dawne urazy jednak zostawiły blizny. Odnowiłam przyjaźnie, te które były tego warte resztę odrzuciłam, znalazłam nowych przyjaciół i znajomych, chłopaka dziś już narzeczonego, poradziłam sobie w szkole, pomogli mi nauczyciele. Poszłam uczyć się dalej. Dziś mam dla kogo żyć, dbam o rodziców i związek oraz o swojego zwierzaka. To dzięki temu, ze zaczęłam się interesować tym co się dzieje w około mnie, a nie tylko myślałam jaka to ja biedna, dziś ciesze się każdym dniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześle ci taki drucik dobry, podaj adres. Moja siostra się skutecznie i szybko na nim powiesiła w zeszłym miesiącu :( ja ją znalazłam :( jest coś w tum co pisze osobappowyżej :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje samospalenie po co rodzinę kosztami pogrzebu obarczać ty egoistyczna wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l głupot dziś w ten właśnie sposób samobójstwo popełnił ojciec mojego przyjaciela. Zwróć się o pomoc, na pewno jest wiele osób, które czeka, żeby Ci pomóc. Nie bądź egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo tak zgadzam się - dobra książka na pewno też pomoże:) Pozwala się oderwać od rzeczywistości. Warto spróbować. Z czasem wszystko się ułoży. Nie trać wiary w siebie. To na pewno tylko przejściowa sytuacja... Zawsze jak jest źle to niedługo na pewno będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Będzie jeszcze gorzej gowniaro. Życie jest ciężkie. Ale ty i tak nadal będziesz wśród nas nieudacznikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z co niektórych tępe dzidy. Po co piszecie takie bzdury, co? Dziewczyna ma problem a wy zamiast pomoc piszecie po pierdółki. Leczcie się durne trolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wahaj się powieś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskrasnali
jak czlowiek wchodzi w doroslosc to sie mu odechciewa zyc. Znam to uczucie. Tyle, ze ja zaczelam wtedy pracowac, udalo mi sie miec prace. Ogolnie doroslosc jest do de, ale trzeba zacisnac zeby i jakos walczyc o siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie już to zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terz chce, zaczynam czezwiec. Teraz mysle czy nie pociac sie,miska klowo wyrka zeby nienawmiecic. Zal mi tych, jeszcze pol paczki fajek. Do rana dam rady kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko żyjesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dobrobyt nie jest sensem zycia "life begins at the edge of the comfort zone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×